Batai Pasaka

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Faktiniai modeliai

Vidaus prekės ženklas „Pasaka“ apie 20 metų užsiima vaikų batų asortimento kūrimu ir gamyba. Gamintojas siūlo patogius, prieinamus ir aukštos kokybės batus, pagamintus skirtingoms amžiaus grupėms. Kiekvieno sezono modeliai atnaujinami 70%, džiugina jaunus klientus su gražiais ir ryškiais naujais elementais.

Savybės

Gamybos procese atsižvelgiama į pėdos anatomijos ypatumus įvairaus amžiaus žmonėms. Kiekviena pora yra išbandyta dėl patogumo ir pagalvėlių formos teisingumo. Vaiko kojoms suformuoti produktai suteikia tvirtą foną ir patogų pėdą. Akyto odos vidpadis atitinka higienos taisykles, suteikdamas kojai palankų mikroklimatą.

Rusijos gamintojo batai yra patvarūs ir patvarūs. Jie pagaminti iš aukštos kokybės natūralių medžiagų, kurios turi teigiamą poveikį vaikų kojoms.

Kolekcijos yra siuvamos iš odos, tekstilės ir aukštos kokybės sintetikos, kuo arčiau natūralių medžiagų. Prekės ženklo privalumas - tai didelio ir pilno vaikų pėdų modelių skaičiavimas.

Didžiulis pasirinkimas leidžia lengvai surasti savo mėgstamą porą vaikui.

Prekės ženklo valdovai turi platų dydžių asortimentą, įskaitant žavingas poras pirmuosius žingsnius ir gražius batus mokykloje.

Faktiniai modeliai

Vidaus gamintojo asortimentą puošia linksmi ir linksmi spalvų paletės bei spalvų deriniai. Konfetiškos odos sandalų dizainerio spaudoje dėstytojai atrodo gražiai.

Mažų madų valdovai turi sustiprintas susiuvimo kulnas ir velcro užsegimus, dekoruotus odos gėlėmis. Laisvas blokas nepaspaudžia kojų pirštų ir tvirtina koją teisingoje padėtyje.

Subtilūs koralų batai su baltais polka taškais nepaliks abejingi jokiai mažai ponia. Porą puošia odos raižyti gėlės ir perlų lanko sagės. Aukšta ir minkšta nugara nešlifuoja kojų ir veikia lengvai ir patogiai.

Daug valdovų gaminami ne tik minkštos pastelinės spalvos, bet ir griežtuose klasikiniuose atspalviuose. Uždarose versijose yra tvirtinimo priemonė, skirta kojoms reguliuoti pagal tūrį ir minimalų kulną, pagamintą pagal ortpedovo rekomendacijas.

Sandalai vaikams turi mažas atviras sritis, esančias šonuose ir pirštų srityje. Šis metodas suteikia papildomą oro srautą į pirštus ir netrukdo vaikščioti: dėka uždaros kojų piršto, jis yra tvirtai pritvirtintas.

Daugelis vaikų modelių atliekami švelniu ir minkštu kontrastu. Harmoninga balto pagrindo ir pilkos-rožinės įdėklų kombinacija ant pirštų, kulno ir velcro pateks į skirtingo amžiaus merginas. Modelį užtamsina kontrastinga juostelė ant pado, o „berniuko“ sagtis su odos laku su auksu tampa poros akcentu. Šviesiai rožiniai sandalai su gėlių ant dirželio taip pat populiarūs mama ir mažai mados.

Mokyklos mokykloje yra praktiškos spalvos, netoli mokyklos uniformos. Jie yra elegantiškesni ir turi mažą, plačią 2-4 cm aukštį.

Faktiniai modeliai ypatingoms progoms (mokyklų linijos, specialūs renginiai) yra pagaminti iš sidabro tekstilės, idealiai tinka bet kokiam aprangai. Mažas kulnas trijų ketvirtadalių dugno neleis pėdoms pavargti. Kaip dekoro dizaineriai papuošė batus su prašmatniais putojančiais rožė ir krištolas.

Elegantiškos kolekcijos nėra prastesnės nei suaugusiųjų batų grožis ir dizainas. Poros su ornamentu, elegantiški dekoratyviniai elementai yra tokie rafinuoti, kad jie tampa pageidautinu mažų madų pasirinkimu, ieškančiu ne tik patogumo, bet ir grožio.Vyriški batai leidžia merginoms vizualiai augti.

Griežtos klasikinės laivo formos yra universalios ir tinka bet kuriam mokyklos ansambliui. Pirkėjai žymi padėklo patogumą su ortopediniu pėdu, gerą kokybę ir prieinamą kainą. Teigiami atsiliepimai apie kompanijos gaminius daro paklausą, o darbas sėkmingas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys