Moterų apranga ir avalynė

Vaikų skara-LIC (apykaklė)

Vaikų skara-LIC (apykaklė)

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra snud?
 2. Privalumai
 3. Modeliai
 4. Medžiagos
 5. Matmenys
 6. Kaip dėvėti?
 7. DIY skara
 8. Trikotažo priežiūra

Kaip dėvėti kūdikį žiemą, kad jis eitų pasivaikščioti gera nuotaika ir neužšaldytų gatvėje? Puikus pasirinkimas būtų ryškios ir originalios kaklaskarės, gnybtai arba garbanos. Daugelis yra pripratę susieti šį aksesuarą tik su moterišku drabužine, ir tai visiškai veltui.

Toks dalykas patikimai apsaugo vaiką blogais orais nuo sniego ir vėjo. O jei pasirenkate malonaus gyvūnų snukio puoštą modelį, tada jūsų mažylis kiekvieną kartą jaudinsis su malonumu, o gatvėje bus lengviau sugalvoti žaidimus.

Kas yra snud?

Jis taip pat vadinamas apvaliu skara, šaliku ir skara. Jis vienu metu atlieka dviejų garderobų detalių funkciją: šaliką ir dangtelį.

Pastaraisiais metais LIC tapo itin populiarus. Tai galima pamatyti daugelio mados dizainerių kolekcijose. Yra modelių mergaitėms, elegantiškoms moterims, vaikams ir net stipresnės lyties atstovams.

Paprastos kaklaskarės yra gana daug, todėl objektyvas gali būti dėvimas įvairiais būdais. Skirtingas šio aksesuaro bruožas yra jo neįprastumas.

Kiekvienas gali padaryti savo įvaizdį originalesnę miego sąskaita, suteikti jai šiek tiek maištingą nerūpestingumą ar rafinuotą rafinuotumą. Svarbiausia parodyti vaizduotę ir sumaniai paimti jį pagal kitas viršutinių drabužių detales.

Privalumai

Jei kalbame apie vaikų spintą, LIC turi keletą privalumų:

 • Pirma, ji negali būti susieta, o taip dažnai būna vaikų žiemos metu.
 • Antra, daugelis modelių gali būti dėvimi abiejose pusėse ir abiejuose kraštuose, o tai reiškia, kad trupinius bus lengva įdėti atskirai, be to daug laiko.
 • Trečia, su juo jūsų mažoji mod gali išsiskirti iš minios. Galų gale, dauguma vaikų dėvi paprastas kaklaskarės ir kepurės, kurios skiriasi daugiausia tik spalva.
 • Galiausiai svarbiausias Snudo privalumas yra jo universalumas. Kadangi jis šildo ir kaklą, ir galvą, jis visada gali būti kartu su jumis kaip atsarginė kopija. Jis padės, jei kūdikis neteks šaliko ar kepurėlio žaidžiant lauke, arba jei oras pablogės, ir jis turi papildomai sušilti.

Modeliai

Snudy siūlo daug įvairių modelių. Platus ir siauras, trumpas ir ilgas, su dekoratyviniais elementais ir be jų.

Paprastai šių garderobų dalių medžiagos yra didelės, todėl galite eksperimentuoti su jais pagal savo skonį ir sukurti skirtingas formas.

Storas siūlelis gali turėti užsegimą, pakanka vieno mygtuko, ir ji laikys tokią padėtį. Tokia skara-apykaklė, kurią papildo atvartas, atrodo įspūdingai. Apykaklę galima dėvėti po viršutiniu drabužiu ir ant jo.

Labai patenkintas vaikų modeliu, kuriuo jie gali būti reinkarnuoti gyvūnuose. Šį drabužių elementą galima susieti atskirai.

Mamytė, tai bus puiki galimybė realizuoti savo kūrybinį potencialą, o kūdikis gaus neįprastą žiemos dalyką, kuriuo jis nori eiti vėl ir vėl kieme bet kokiu oru. Pavyzdžiui, gaubtas, panašus į gaubtą, pagamintą iš raudonų verpalų su ausimis, padarys lapę iš jūsų trupinių ir pilkos vilko kubo.

Medžiagos

Tuo mados aukštis šiandien megztas tansy. Ši drobė, pagaminta didelio rišimo technika. Kadangi šios kaklaskarės tinka subtiliai veido ir kaklo odai, verpalai neturėtų būti užklijuoti.

Su visais natūralios vilnos privalumais jos grynoje formoje jis neveiks. Būtų pageidautina naudoti akrilo vilnos siūlus. Alpaka vilna yra švelniausia, bet brangi. Atsižvelgiant į tai, kad vaikų šalikai nereikia daug, galite jį nusipirkti.

Trikotažas taip pat yra populiarus, nes jis bus bangų ar gražių raukšlių. Dauguma „žiemos“ ir brangių variantų yra pagaminti iš kailių. Ne mažiau šiltas, o tuo pačiu ir prieinamesnis už kainą - vilnos kaklaskarės. Sportiniai modeliai yra gana populiarūs tarp berniukų, nes jie puikiai papildo žiemos sporto šaudmenis.

Matmenys

Snud gali dėvėti bet kokio amžiaus vaikai, išskyrus naujagimius. Svarbiausia yra tai, kad ji puikiai tinka ir netenka, kai kūdikis vaikšto gatvėje.

Jei kalbame apie populiariausius batus, kurie yra susukti bent du kartus, rekomenduojami dydžiai bus tokie:

 • 4-5 metų vaikai gali būti įsigyti arba megzti 15 cm pločio ir 99 cm ilgio snukio;
 • 6–8 metų vaikai turi 20 ir 120 cm ilgio;
 • 9–12 metų vaikai gali pasiūlyti 20 ir 127 cm ilgio modelius;
 • vaikai nuo 13 metų tinka 22 ir 141 cm ilgio.

Jaunesnysis vaikas taip pat gali dėvėti miego, bet jo modelio ieškojimas parduotuvėje nebus lengvas. Jūs galite megzti apykaklę patys, pasirinkdami dydį atskirai.

Kaip dėvėti?

Naudodami apykaklę, kiekvieną kartą galite kurti naujus vaizdus, ​​šiam tikslui jis įterpiamas įvairiais būdais. Čia yra populiariausios:

 • kaip skara;
 • kaip skrybėlę;
 • kaip gaubtas;
 • kaip skrybėlę ir šaliką.

Trumpas jungas tiesiog uždėtas ant kaklo ir ištiesinkite. Paprastai ji turi tūrio tekstūrą, kuri leidžia geriau išlaikyti šilumą. Tokios apvalios kaklaskarės atrodo labiau originalios nei įprastos.

Jei šalikas-apykaklis nėra per platus ir ilgas, jis gali būti sulankstytas į pusę ir uždėtas ant galvos. Taigi sapnas apims ausis kaip skrybėlę.

Kaip ir gaubtas, jie įdėti gana plačius ir trumpus modelius. Jie ypač tinka mergaitėms kartu su įmontuotu pamušalu arba kailis.

Dabar mes pasakysime apie populiariausius šaliko apykaklės dėvėjimo būdus. Mes paimame ilgą snudą, mesti jį per dvi rankas ir pasukti, kad „aštuoni“. Mes mesti vieną apskritimą ant kaklo ir antrą ant galvos, o G-8 susikirtimas yra priešais. Tačiau jis gali būti nugaroje, bet tada kaklas nebus saugiai uždarytas nuo šalčio.

Kai nėra gaubto, snukis, dėvimas vienu ar dviem posūkiais, gali būti ištiesinamas ties kaklo ilgiu. Jei jūsų vaiko striukė turi gaubtą, jis netrukdys jam nešioti snood. Įdėkite gaminį ant kaklo ir patraukite gaubtą arba uždėkite gaubtą ant galvos, kad skara atitiktų jį ir tada nuleiskite gaubtą atgal ant pečių.

DIY skara

Originalus vaikų snood yra geriau megzti iš storų siūlų. Sukurti tokį madingą dalyką yra lengva. Tuo pačiu metu gausite unikalų priedą, kurį tik jūsų vaikas turės vienoje kopijoje.

Net tiems, kurie niekada nepriėmė adatų ir verpalų rankose, tai nebus sunku. Pradedantiesiems yra daug schemų, kurios leidžia jums žingsnis po žingsnio sukurti skara.

Ant siūlų pakuotės paprastai parašomas norimas mezgimo adatų storis. Paprasčiausias būdas sukurti neįprastą modelį, naudojant paprasčiausią įpareigojimą, pavyzdžiui, keliaraištis (visos kilpos yra veido), bet naudojant skirtingų spalvų siūlus. Tai bus pakankamai paprastam modeliui su mygtukais arba be tvirtinimo.

Taip pat parduotuvėse yra didžiulis priedų pasirinkimas kiekvienam skoniui, kuris leis jums papuošti savo kūrybą su blizgesiais, dekoratyviniais akmenimis, juostelėmis ar netgi išlygomis.

Nėra blogos šios skara yra skirtingų rūšių gumos juostos. Jei jau esate susipažinę su daugeliu mezgimo metodų, galite išbandyti įvairius modelius, pvz., Pynes, uogas ir kt.

Jūs taip pat galite siūti savo vaikui trikotažo. Tokiu atveju jo plotis apskaičiuojamas pagal galvos plotį, atėmus 1-2 centimetrus. Kadangi trikotažas gerai ištemptas, vaikui nebus sunku dėvėti tokį produktą. Tokiu atveju audinys bus labai įtemptas jūsų vaiko kaklui ir jis bus šiltas net blogiausiu oru.

Rekomenduojamas gaminio aukštis yra 25-30 centimetrų, o priekis gali būti 5 cm ilgesnis už pagrindinį ilgį. Pirma, mes siūlome du medžiagos sluoksnius, pasirenkame ir po to sujungiame siūlės du kraštus.

Trikotažo priežiūra

 1. Atminkite, kad megzti gaminiai turi būti tvarkomi atsargiai, kad nebūtų sugadintas. Tai ypač pasakytina apie rankų darbo vilnonius. Jie turi būti plaunami vandenyje, nėra karštesni nei 30-40 laipsnių. Kaip žinote, pernelyg aukštoje temperatūroje viskas susėda.
 2. Jūs turite praleisti mirkymo stadiją ir geriau džiovinti gaminį ant stalo, skleisdami jį ant rankšluosčio.
 3. Jūs negalite patrinti pernelyg sunkiai ir išspausti daiktą iš vilnos, nes kitaip jis greitai neteks savo išvaizdos ir formos.
 4. Specialios vilnos milteliai švelniau veikia jį, todėl jiems geriau suteikiama pirmenybė.

Tikimės, kad mūsų patarimai padės jums pasirinkti vaikui tinkamiausią vaiką ir jis mielai vaikšto bet kokiu oru.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys