Moterų apranga ir avalynė

Didriksons kombinezonai

Didriksons kombinezonai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Asortimentas
 3. Spalva
 4. Kaip rūpintis?
 5. Apžvalgos

Švedijos kompanija „Didriksons“ yra rinkos lyderė visų amžiaus grupių suaugusiems ir vaikams skirtų sportinių drabužių srityje. Pirkdami „Didriksons“ drabužius, galite būti tikri, kad gausite vandeniui atsparius, šiltus drabužius su aukštu apsaugos lygiu nuo vėjo.

Privalumai

Pagrindiniai kombinezonai Didriksons privalumai:

 • Neperšlampami audiniai ir lipnios siūlės.
 • „Kvėpuojantis“ ir tuo pačiu metu nešvaistas vėjo audinys
 • Specialių pluoštų buvimas, kuris atneša prakaito daleles į paviršių ir turi antimikrobinį poveikį.
 • Patogus pritaikymas.
 • Didelis drabužių asortimentas įvairioms oro sąlygoms.
 • Ekologiškos medžiagos.

Asortimentas

Kad pirkėjai galėtų lengviau suprasti didžiulį asortimentą, „Didriksons“ kompanija savo drabužius suskirstė į keturis laipsnius:

 1. Sausumo lygis yra produkto nepralaidumo kiekis milimetrais vandens. Kuo didesnė vertė, tuo mažiau produktas taps drėgnas.
 2. Šilumos lygis - parodo, kaip šilta ir patogi drabužiai bus žemoje temperatūroje. Kuo didesnis rodiklis, tuo geresnė šiluma.
 3. Funkcinis lygis - nurodo funkcinių elementų skaičių bet kuriame gaminyje. Tai gali būti įvairūs priedai, užtrauktukai, mygtukai, patogios kišenės ir kilpos. Kuo didesnė vertė, tuo funkcionalesnis produktas.
 4. Kvėpavimo lygis - nurodo audinio sandarumo ir ventiliacijos laipsnį.

„Didriksons“ kompanija siuvinėja įvairių modelių drabužius vyrams, moterims ir vaikams.

Moteriškuose ir vyriškuose viršutiniuose drabužiuose dažniausiai naudojami membraniniai audiniai, su vandeniui nepralaidžiais užtrauktukais, lipniomis arba lituojamomis siūlėmis, todėl jis yra atsparus vandeniui. Visi šios įmonės drabužiai puikiai tinka ir aktyviam sportui, ir paprastiems pasivaikščiojimams.

Vaikų modeliai taip pat labai gerai apgalvoti. Beveik visa vaikų kolekcija turi galimybę „augti su vaiku“. Drabužiuose yra paslėpta raudona siūlė, kurią, ištirpindami, galite prailginti rankovėmis ir kelnėmis 4-6 cm, ty apie vieną dydį.

Vaikų modeliai yra pagaminti iš patvarių audinių, tarnauja ilgą laiką ir puikiai atrodo net po kelių sezonų. Drabužių rinkinys skirstomas į rudenį-pavasarį ir žiemą.

Vaikų ir moterų drabužiai iš šios bendrovės paprastai yra daugiau nei mažas, apie vieną ar pusantro dydžio.

Didriksono vyriškų drabužių dydis paprastai yra toks, kad Didriksons vyrų apranga yra tinkama.

Mažai užtaiso tinkamesnius tamponus. Jie praktiškai nebijo purvo, jie dažnai gali būti plaunami arba nuvalomi su skudurėliu, jei yra nedidelis purvas.

Vyresniems vaikams patogu derinti savo pasirinktas švarkas ir kelnes.

Atspindintys elementai yra neatskiriama visų Didriksons striukių ir kelnių dalis.

„Didriksons“ naudoja novatoriškas medžiagas siuvimui, pvz., Nailono dvigubo audimo (sukurtos pačios įmonės), poliesterio ir poliuretano. Žiemos striukės, kelnės (pusiau kombinezonai) ir kombinezonai lengvi Topsfil izoliacija. Ši moderni ir aukštųjų technologijų medžiaga taip pat yra „Didriksons“ kompanijos išradimas.

Spalva

„Didriksons“ kombinezonų ir kitų drabužių spalvų asortimentas yra labai įvairus. Didriksons viršutiniai drabužiai vizualiai maloniai skiriasi nuo kitų rinkoje esančių drabužių prekių ženklų. Visi drabužiai yra pripildyti turtingomis, ryškiomis spalvomis ir atspalviais, kurie malonu žiūrėti bet kokiu oru.

Geltonos, raudonos ir oranžinės spalvos vaikai turi ypatingą dėmesį, ir iš tolo jūs matysite savo vaiką tokiuose drabužiuose.

Kaip rūpintis?

Norėdami išsaugoti unikalias Didriksons drabužių savybes, turite laikytis tam tikrų drabužių priežiūros taisyklių:

 1. Nedidelės priemaišos greitai pašalinamos drėgna kempine arba audiniu.
 2. Po grįžtamo namo galima greitai nuplauti tekančiu vandeniu.

Kaip plauti šiuos drabužius? Mašina plaunama esant žemai temperatūrai be sukimosi. Visos rekomendacijos etiketėje išvardytiems skalbimo produktams.

Produktai neturi būti mirkomi, balinti ar plauti chloro turinčiais plovikliais. Didriksons drabužių neįmanoma nuplauti įprastu būdu visiems skalbimo milteliams. Sporto drabužių diafragmai būtina naudoti specialius skystus ploviklius, pavyzdžiui, „Domal-sport“ arba skystį „Laska“. Plaunamas įprastu muilu.

Po plovimo rekomenduojama nedelsiant nuimti drabužius iš skalbimo mašinos ir išdžiovinti kambario temperatūroje. Džiovinimas džiovinimo spintoje leidžiamas tik tada, kai galima reguliuoti džiovinimo temperatūrą, nustatant žemą lygį.

Jei gaminys praranda vandeniui atsparias savybes, turite naudoti specialius vandeniui atsparius impregnavimus membraniniams audiniams.

Apžvalgos

Bendrovės „Didriksons“ ir jos produktų apžvalgos dažniausiai yra teigiamos. Klientai atkreipia dėmesį į aukštos kokybės drabužius, jų ilgaamžiškumą ir paprastą naudojimą.

Šios įmonės vaikų drabužiai yra tinkami daugiausia mobiliems vaikams. Didesnis tankis audinys ant kelio ir kombinezonų alkūnių suteikia jiems papildomą jėgą. Šiuose drabužiuose vaikai jaučiasi patogiai plačiame temperatūros diapazone.

Suaugusieji atkreipia dėmesį į kišenių ir tvirtinimo detalių, minkštų medžiagų ir atsparumo vėjui ir šalčiui patogumą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys