Moterų apranga ir avalynė

Kūdikių grandinės

Kūdikių grandinės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pagrindinės funkcijos
 2. Metalas
 3. Pynimas
 4. Ilgis
 5. Pilis
 6. Visuma
 7. Auksas ar sidabras?
 8. Kaip pasirinkti?

Nėra prasmės pirkti brangias vaikų ir kitų juvelyrinių dirbinių grandines, nebent to reikalauja religija ar tautybė. Daugelis psichologų nerekomenduoja pirkti grandines prieš penkerius metus. Ir papuošalai ant kaklo yra tam tikra rizika.

Pagrindinės funkcijos

Taigi, vaikų grandinės neįvyksta, todėl, jei nuspręsite pirkti šį papuošalą, laikykitės pagrindinių mados bruožų, pasirinkdami iš bendrų modelių.

Metalas

Nesvarbu, ar perkate papuošalai mergaitėms ar berniukams, sidabras yra pagrindinis „vaikiškas“ metalas. Bet jei leidžia jaunos mados moters priemonės ir amžius, tada pažvelkite į auksą, ypač todėl, kad jis yra labai įvairus.

Norėdami pasirinkti geros kokybės produktą, turėtumėte atsižvelgti į kiekvieno ornamento pavyzdį.

 • Auksui tai yra 375, 500, 585, 750, 958, 999.
 • Sidabro - 800, 830, 875, 925, 960, 999.

Todėl, kad vaikas augtų, jūs galite lengvai pasiimti rinkinyje esančius papuošalus, parduodami kartu su kelių metalų modeliais.

Pynimas

Jis yra suskirstytas į 6 pagrindinius tipus, kurių stipriausia bus „Bismarck“. Audimas yra suvirinta ir poliruota viela, susukta į spiralę.

Likusieji 5 - inkarai, perlai, šarvai, plakiruoti, fantazija yra suskirstyti į keletą porūšių, tačiau nėra tinkami kaip vaiko apdaila.

Ilgis

Vaikui produkto ilgis vaidina svarbų vaidmenį. Visų pirma - tai saugumas. Dabar parduotuvėse parduodamos grandinės, kurių ilgis yra 30 cm ir didesnis. Tačiau norint pasirinkti tinkamą vaiko priedą, išmatuokite jo kaklą ir padauginkite iš dviejų - tai bus optimalus ilgis.

Suaugusiems ir vyresniems vaikams formulė yra tokia pati, kaip tik penki centimetrai, atsižvelgiant į tai, kad bus pakaba ar kryžius.

Pilis

Užraktai paprastai skirstomi į 5 tipus:

 • Turas - yra patikimiausias ir populiariausias.
 • Karabinas - naudojamas dideliems ir sunkiems papuošalams.
 • Dėžutė - papuošalų pasaulyje šis spynos tipas laikomas vienu iš nepatikimiausių.
 • Magnetas - antrasis, ne įkvepiantis pasitikėjimas, tvirtinimo tipas. Kaip ir ankstesnė versija, idealiai tinka papuošalams, bet ne papuošalams.
 • Togl - trečiasis tipo spynos, idealiai tinka karoliukams ir papuošalams. Dėl brangių metalų grandinių nenaudojama.

Visuma

Tuščiaviduriai, bet vizualiai labai masyvūs papuošalai. Iš privalumų galite pasirinkti tik nedidelę kainą, palyginti su išvaizda, bet trūkumai bus daug daugiau. Svarbiausia yra trapumas ir brangus remontas. Tokie produktai yra labiau linkę į plyšimą, deformaciją ir žalą.

Integruotas - dėl didelio metalo pripildymo labai skiriasi. Vienintelis tokių grandinių trūkumas kartais yra labai didelis svoris ir atitinkamai kainuoja. Tačiau tai kompensuoja ilgas tarnavimo laikas ir greitas atsigavimas po daugumos žalos.

Auksas ar sidabras?

Renkantis grandinės metalą, pirmiausia turite sutelkti dėmesį į religinius vaizdus ir materialinę būklę. Žinoma, geriausias variantas būtų auksas. Jis yra hipoalergiškas, nes oksiduoja ir turi keletą spalvų variantų.

Tačiau papuošalai vaikams netelpa. Jis yra labai šiurkštus ir gali sukelti alergines reakcijas.

Labiausiai paplitęs metalo gaminys vaikams yra sidabras.

Sidabrinė grandinė yra geriausia ne pirkti su rodiu ar oksiduota danga, sukeldama alergines reakcijas.

Sidabro grandinė bus labai tinkama ir tinkama dovana krikštynai net mažiausiam.

Kalbant apie kainodarą, sidabro papuošalai laikomi biudžeto galimybe. Kaina priklausys nuo produkto ilgio ir svorio bei dizaino. Pavyzdžiui, grandinės, turinčios rankų audimą ir auksavimą, kainuos daugiau.

Kaip pasirinkti?

Pirmųjų dalykų pasirinkimas yra vienas svarbiausių gyvenime. Tai taikoma ir papuošalams. Mes Jums siūlome keletą paprastų patarimų, kaip pasirinkti tinkamą jūsų vaiko grandinę.

Pynimas

Idealus audimas vaikams bus šarvuotas, jame yra „Nona“ ir „Meilė“. Šie modeliai neprilips prie plaukų ir drabužių, todėl nekenkia vaikui. Be to, paprasti modeliai yra geriausias kryžiaus ar pakabuko priedas.

Ilgis

Ilga arba atvirkščiai, grandinė yra per trumpa - tai nėra geriausias pasirinkimas, jie gali būti kenksmingi sveikatai ir sukelti nelaimingą atsitikimą. Idealus kūdikio apdailos ilgis turėtų būti du kartus ilgesnis už kaklo pagrindą.

Visuma

Vaikams geriau rinktis tvirtą, o ne tuščiavidurį modelį. Tai vienintelis variantas, kuris laikomas patvariausiu ir lengviau taisomu.

Užsegimas

Yra vienas, bet labai svarbus reikalavimas užrakinti - užrakto žiedas neturėtų būti tvirtas, bet turi būti supjaustytas. Šiuo atveju su atsitiktiniu trūkčiumi, jis turėtų ištiesinti. Tai padės išvengti neigiamų pasekmių ir sužalojimų.

Parduotuvė

Pirkite papuošalus tik patvirtintose parduotuvėse ir salonuose, kuriuose yra visi kokybės ženklai ir sertifikatai produktams. Taigi apsaugokite save nuo prastos kokybės prekių ir pinigų švaistymo.

Jei apibendrinsite pirmiau pateiktą informaciją, pasirinkite vaikišką apdailą paprasta nesudėtinga audimo. Jei rinkinyje pasirenkate pakabuką arba kryžių, pirmenybę teiraukitės tiems produktams, kurie yra derinami vienas su kitu pagal metalo tipą ir stilių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys