Moterų apranga ir avalynė

Rudens batai mergaitėms

Rudens batai mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Mados tendencijos
  2. Kaip pasirinkti?

Po karštos vasaros ateina ruduo, ir kiekviena mama galvoja apie rudens batų pirkimą mergaitei. Batai mažai fashionista turėtų būti ne tik stilingi ir patrauklūs, bet ir kokybiški, o svarbiausia - patogūs.

Mados tendencijos

Šiandienos mergaičių batų įvairovė yra labai įvairi. Madingi batai šiandien pristatomi dideliais kiekiais, todėl lengva pasirinkti atsitiktinę porą arba elegantišką modelį.

Vienas iš dažniausių mergaičių rudens batų rūšių yra modeliai su dirželiu. Be to, jie atrodo labai stilingi, be to, šie batai yra laikomi vienu iš patogiausių dėl stiprios batų tvirtinimo prie kojos su dirželiu. Dėl gebėjimo reguliuoti tvirtinimo tankį toks modelis gali būti pritaikytas bet kuriai mergaitei, nepriklausomai nuo kojos išsamumo.

Ne mažiau stilingas ir patogus laikomas „Mary Jane“ modeliu. Batai klasikinėje anglų kryptyje yra tinkami kiekvienai dienai ir mokytis. „Mary Jane“ modelis turi apvalią pirštą, mažą kvadratinį kulną ir tvirtinimo dirželį. Šie batai yra labai praktiški ir neįtikėtinai patogūs.

Stilingi kepurėliai nėra prastesni nei klasikiniai batai. Šis modernus modelis labai mėgsta mergaites, jį galima lengvai sujungti su įvairiais drabužiais. Įvairių stilių suknelės, sijonai ir kelnės bus puikiai derinamos visame ansamblyje su kepurėliais.

Tokie mada kaip baleto butai jau seniai įsiveržė į madą. Šiandien jie yra kiekvienos fashionista spintos. Baleto butai puikiai derinami su suknelėmis, mokyklomis, džinsais ar kelnėmis.

Mados tendencijos siūlo merginoms dėvėti mokasinus. Mokasinai turi minkštą, patogų padą. Tai batai su odos, suede arba tekstilės danga. Skiriamasis mokasinų bruožas yra pusiau briaunotas siūlas batų priekyje.

Kaip pasirinkti?

Siekiant užtikrinti tinkamą mados mados komfortą, reikia atidžiai apsvarstyti rudens batų pasirinkimą mergaitei.

Verta atsižvelgti į tai, kad kiekvienam vaiko amžiui yra specialieji batų reikalavimai:

  • Mažiausias grožis turi pasirinkti batų modelį su mažu kulnu arba net be jo. Tačiau batai, turintys mažą kulną, turi pranašumą, nes tokie modeliai neleidžia vystytis plokščiui. Norėdami eiti į mokyklą, galite nusipirkti batus su 1-2 centimetrų kulno.
  • Moterims, turinčioms vyresnio amžiaus, batai, kurių kulno aukštis yra 2-3 cm, yra puikūs. Toks aukštis yra priimtinas ir visiškai nekenkia laikysenai.
  • Pasirenkant batus paauglių mergaičiai, reikia prisiminti apie aukštų kulnų pavojus. Optimalus aukščio aukštis madingiems paaugliams yra 4-5 cm.

Kalbant apie medžiagą, žinoma, natūrali oda laikoma labiausiai praktiška ir atsparia nusidėvėjimui. Odiniai batai puikiai kvėpuoja, neleidžiantys padidinti batų drėgmės. Batai mergaitėms turėtų būti šviesūs. Verta atkreipti dėmesį į liežuvį, jis turėtų būti lankstus, o esamas kulnas neturėtų būti laisvas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys