Moterų apranga ir avalynė

Dygsniuotas kailis mergaitėms

Dygsniuotas kailis mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Ką dėvėti?

Dygsniuoti drabužiai pasižymi dviem sluoksniais, tarp kurių (priklausomai nuo sezono) yra arba izoliacija, arba nieko. Toks „sumuštinis“ tvirtai susiuvamas išilgai viso perimetro. Mergaitei dygsniuotas kailis bus vienas geriausių viršutinių drabužių variantų - žiemos ar demi sezono metu, nes tokių drabužių siuvimo technologija turi daug privalumų.

Skirtingai nuo kitų viršutinių drabužių, produktai, turintys daugybę siūlių, patikimai apsaugo nuo šalčio ir vėjo, jie yra patvarūs, lengvi ir daug mažiau erdvūs. Vaikui svarbu, kad viršutiniai drabužiai nebūtų didelės apimties, nekliudytų judėti ir netrukdytų aktyviai praleisti laiką. Be to, dygsniuotas kailis turi gražią, minkštą, moterišką siluetą, kurį tikrai patiks jauna mergina.

Kitas pliusas - didelis dygsniuotų drabužių atsparumas. Pirkdami daiktus vaikui, reikia atkreipti dėmesį į jų „atsparumą stresui“ ir praktiškumą. Šios savybės turi tokius sluoksnius.

Modeliai

Dygsniuotas kailis su greta esančiu siluetu bus papuošti lieknas mergaites, jo ilgis priklauso nuo sezono ir vaiko pageidavimų. Rudenį ir pavasarį galite pasirinkti trumpesnį modelį, žiemą bus tinkama pailga versija, kuri gali būti izoliuota polsteriu.

Žiemą taip pat galite imtis trumpo modelio, tačiau tokiu atveju patogiau nešioti tokį paltą su kelnėmis.

Bet dygsniuotas maxi paltas leis sijonui (jei, pavyzdžiui, reikalauja mokyklų uniforma) - moksleivė neužšąla net stipriuose minusuose, patekti į studijų vietą ir atgal.

Dygliuotas paltas su pusiau greta esančiu siluetu pavers mergaitę į mažą ponia. Paprastai tokie modeliai turi siauresnę viršutinę dalį ir flarką. Kartais kailis papuoštas lanku, kuris yra siuvamas ant nugaros. Šis stilius atrodo nuostabus - moteriškas ir stilingas, tačiau mažai tikėtina, kad jis tinka aktyviems žaidimams šviežioje ore.

Trapecijos formos arba A-silueto paltas tinka vaikui su bet kokia forma, įskaitant, jei reikia paslėpti kai kurias jo savybes. Bet kokiu atveju ši miela versija suteiks jaunajai merginai ypatingą žavesį. Dygliuotos trapecijos sluoksniai retai žemiau kelio, nes per ilgai šie drabužiai gali atrodyti pernelyg gausūs. Gerai atrodo ant A linijos palto su apvaliu apykakle ir sagomis.

Produkto ilgis ir siluetas tiesiogiai priklauso nuo vaikų figūros savybių. Plonas sluoksnis sėkmingai sėdi ant trumpų mergaičių, pailgos ir net šiek tiek švelnūs modeliai atrodys gerai ant aukštų.

Šiandien galite įsigyti daugybę tokių sluoksnių modelių: užsiliepsnoję ir siaurą, su gaubtu, stand-up apykakle arba apatiniu apykakle.

Svarbiausia yra pasirinkti merginą ne tik gražiai, bet ir patogiai, šiltai. Dygsniuotos paltai gali būti pradėtos dėvėti rugsėjo mėnesį. Arčiau žiemos jums reikia pažvelgti į šiltus modelius: ant vilnos ar polsterio.

Įdomu matyti kombinuotus ne dygsniuotos medžiagos modelius su dygsniuotu - kartais modelis taikomas tik ant gaminio galo arba ant rankovių, kuri suteikia kailiui ryškumo, ir jo savininkui - individualumui.

Šaltu oru dygsniuotas odinis sluoksnis, galbūt su tekstilės ar megztiniais elementais, yra puikus sprendimas. Gerai atrodantys dygsniuoti drabužiai, papildyti kailio apykakle, gaubtu ar rankogaliais.

Ką dėvėti?

Šiltas ir patogus dygsniuotas paltas leidžia jums kasdien sukurti naują išvaizdą. Kai vaikui reikia eiti į mokyklą, galite sujungti kailį su šiltu sundresu arba sijonu, dėvėdami megztinį ar marškinius.

Tokiu atveju moteriški aksesuarai atrodys gerai - minkšta skara kaip skara, švari kepurė arba beretė. Priedai gali būti suderinti su kailio atspalviais ir kontrastingais, bet tada jie turi būti sujungti spalvomis.

Atkreipkite dėmesį į batus - kailis su blizgančiu sijonu reikalauja batų ar batų, galbūt ant mažo kulno. Tiesūs O formos modeliai ir paltai leidžia nešioti rimtesnius batus arba netgi batus.

Apipjaustytos dygsniuotos paltai puikiai atrodo su džinsais ir kelnėmis, kurias papildo ir plokšti batai.

Sijonai ir suknelės gali būti dėvimi midi paltu;

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys