Moterų apranga ir avalynė

Plaukų segtukai mergaitėms

Plaukų segtukai mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Medžiaga
 3. Spalva
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Kirpčiukas kirpčiukams
 6. Šukuosena
 7. Gražūs vaizdai

Kiekviena mergina nuo ankstyvos vaikystės nori būti gražiausia. Mažos princesės verpsta priešais veidrodį, bandydamos naudoti naujus drabužius ir žavisi šukuosena. Jaunoms motinoms gali būti sunku visą laiką išlaikyti savo dukterų minkštus plaukus. Tada jie ateina į pagalbą visų rūšių kirpyklų, kurios ne tik „užlenda“ plaukus, bet ir tampa puiki merginų apdaila.

Modeliai

Yra neįtikėtinas įvairių kirpyklų, kurios dviejose sąskaitose gali rinkti plaukus į nuostabią šukuoseną, įvairovę.

Heagami

Plastikinė juostelė, padengta audiniu, sukurta spinduliui sukurti. Jei pirmą kartą negalite padaryti tvarkingo pluošto - tai nesvarbu. Jam tiesiog reikia jį sugauti. Su patirtimi su šio nuostabaus plaukų klipų pagalba galite sukurti įvairių modifikacijų plaukus. Panašios savybės ir plaukų suktukas.

Spurga

Objektas, panašus į apvalią kempinę skalbinių plovimui, vadinamas Donatu. Kasdieniame gyvenime tai vadinama „bagel“, „roller“ arba „donut“. Padedant susidaro gražūs tūriniai ryšuliai. Norėdami donat nebuvo matomas po plaukais, turėtumėte gauti tinkamos spalvos ritinį. Jos yra juodos, rudos ir smėlio spalvos.

Montara

Drugelio kirpčiukas su dviem šukutėmis vadinamas montažu. Jie gali būti labai įvairūs. Šis įrenginys yra neįtikėtinai gražus. Todėl, užtikrindami montavimą ant palaidų plaukų, galite sukurti puikią šukuoseną.

Hat

Originalas atrodo kepurę. Pagrindinis dekoratyvinis elementas yra pritvirtintas prie įprastos kirpimo mašinos arba klipų. Kepurė pagaminta iš įvairių audinių. Spalvų paletė yra neribota. Šis priedas puikiai papildys šventinį aprangą.

Karūna

Bet kokios elegantiškos išvaizdos akcentas bus karūnėlės formos vainikas. Mažos mergaitės su jais jaučiasi kaip tikros princesės. Plaukai gali būti padengti bet kokia šukuosena arba palikti laisvi. Šis priedas tinka temoms, scenoms ar žaismingam fotografavimui.

Lankai

Klasikiniai lankai niekada neišeina iš mados. Merginos visada jiems patinka. Kad nebūtų kenčiama su juostelėmis, stengdamiesi juos susieti, jūs galite pasiimti priedą su paruoštu mielu lanku. Tokia apdaila yra pagaminta iš įvairių rūšių audinių, papuoštų karoliukais, karoliukais ar akmenimis. Plaukų segtukai, lankai gali būti naudojami kuriant šukuoseną, rinkdami mergaites vaikų darželyje ar mokykloje. Dėl iškilmingų progų ji netinka.

Gėlė

Gėlės kaip dekoracijos visada svarbios. Šiuolaikiniai dizaineriai rekomenduoja neslėpti ryškių spalvingų plaukų žnyplės žiemai, bet dėvėti juos šaltu oru, kad apylinkei būtų suteikta šilumos gabalas. Taip pat madinga dabar papildyti gėles su kitais dekoro elementais. Pvz., Į gėlių įrašą galite pridėti juostą, kad atitiktų tonas.

7 nuotrauka

Paspaudus pardavimus neseniai tapo kanzashi stiliaus aksesuarai. Šis metodas leidžia paversti skirtingų atspalvių juostelių gabalus į tikruosius meno kūrinius.

Antys

Plaukų segtukas yra universalus prietaisas, su kuriuo visada galite sutramdyti netinkamas kryptis. Ji taip pat tvirtai sutvirtina ilgus ir trumpus plaukus. Įvairios spalvos ir universalus šio apdailos dizainas leidžia jį naudoti su bet kokiais drabužiais.

Medžiaga

Iki šiol gana daug medžiagų, skirtų kaiščių gamybai.

 • Plastikiniai. Plastikiniai papuošalai, skirti galvai, yra labai patogūs, nesugadina plaukų ir tvirtai laikosi garbanos.
 • Tekstilė. Kasdieniam kaučiui plačiai naudojamas aksomas ir veliūras. Tylos, šilko ar organos guma atrodo elegantiškesnė. Didesniems priedams naudojamas veltinio dekoras.
 • Juostos. Satin ir rep juostos suteikia gražią elegantišką lanką. Dažniausiai jie gaminami naudojant kanzashi techniką ir yra mažų kirpyklų ir smeigių dekoras.
 • Polimerų molis. Labai praktiška medžiaga. Jis yra lengvas, patvarus, atsparus vandeniui ir saulės spinduliams.
 • Foamiranas. Neįprasta medžiaga, kuri jaučiasi kaip kietas zomšas. Jo tankis leidžia sukurti puikius produktus, puikiai tinkančius formai. Putų priedai atrodo labai kilni.
 • Karoliukai. Mažos karoliukai žaismingai švytina saulėje ir tvirtai laikosi. Plaukai, visiškai pagaminti iš karoliukų - produktas nėra paprastas. Tačiau šis priedas atrodo prabangus.
 • Metalas Naudojamas gaminio pagrindui. Tuo pačiu metu dekoratyviniai elementai, pagaminti iš metalo arba metalo vielos, visada atrodo gražiai ir nepraranda savo formos.

Spalva

Plaukų segtukai gali būti absoliučiai bet kokios spalvos ir deriniai - nuo monofoninių iki vargšų. Renkantis papuošalų spalvą turite vadovautis mergaičių drabužiais, stiliumi ir amžiumi. Tamsios monofoninės guminės juostos atrodys nuobodu mažoms princesėms. Priedai „rūgštiniai“ atspalviai vyresnėms mergaitėms nėra kieti.

Kaip pasirinkti?

Plaukų segtukas turi būti parenkamas pagal plaukų tipą. Mergaitėse jie yra minkšti ir erdvūs. Atitinkamai, vaikų kirpyklos ir guminės juostos turi būti mažos ir šviesios.

Jei mažoje mados madoje yra stori ilgai plaukai, tikėtina, kad paprastieji klipai su jais susidurs. Geriausia pasirinkti garbanos su guma ir kaiščiais. Mergaitėms, turinčioms retus plaukus, tinka plaukams, kurių pagrindas yra slaptas, antys arba maži krabai.

Papuošalų pasirinkimas priklauso nuo renginio. Dėl iškilmingų progų montavimas, didelės gėlės ir lankai, puošti rhinestones ir karoliukais, yra idealūs. Teminiams renginiams gali būti leidžiama pripildyti ekstravagantiškus plaukus. Pavyzdžiui, Kalėdų vakarėliui - karūnėlės forma, pavasario atostogoms - puošimas kepurės pavidalu.

Merginos negali daryti be plaukų šepetėlių, kurie būtų tinkami darželyje ar mokykloje. Jie turėtų būti patogūs, diskretiški ir patikimi, nes jie turi ilgą laiką garbanoti, kad garbė būtų tobula, be motinos buvimo.

Kirpčiukas kirpčiukams

Būtina skirti įrenginius, kurių pagalba galima kirpti sprogimą. Merginos su kirpčiukais atrodo mielos, bet kartais plaukai nuo kaktos turi būti paimti. Tuo pat metu klipas turi saugiai laikyti sruogas ir nesukelti diskomforto.

Nematomas kaip kasdienis pasirinkimas. Jei paimsite juos dviem gabalėliais ir skersai, tai bus originalus. Dėl elegantiškesnio vaizdo galite naudoti ančių kaiščius. Jei kirpčiukai jau užaugo, bet ir toliau trikdo akis, jis gali būti austi į pynę.

Puikus priedas „užtamsinti“ kirpčiukus yra rėmelis. Kad plastikinis priedas nesunaikintų mažų mergaičių galvos, vietoj to galite naudoti tekstilės tvarsčius.

Šukuosena

Šukuosena merginoms neskaito. Kodėl yra skirtingi pynimo pynimo būdai. Plaukuoti plaukai ilgą laiką atrodo gražiai ir tvarkingai, nesvarbu, koks yra vaiko veiksmas. Tačiau ne visoms motinoms leidžiama beždžionių beždžionių beždžionių paslėpti, kartais nėra pakankamai laiko ar ištvermės pačiam vaikui. Tada ateiti į plaukų segtukai, su kuriais plaukai renkami per kelias minutes.

Dėl gražios šviesos galite naudoti donatą. Pakanka susieti uodegą, suvynioti ritinėlį, paskirstyti plaukus aplink apskritimą ir pritvirtinti plaukus.Jei pageidaujate, paketą galima papildyti lanku ar originaliu barrete.

Norėdami gauti gražią šukuoseną, galite prikibti plaukus originaliu kirpikliu. Jaunų motinų labui daugelis jų yra parduotuvėse.

Gražūs vaizdai

Netgi paprasčiausias šukuosena gali būti transformuojama naudojant originalius kirpimus.

„Donat“ pagalba pagamintas ryšys jau yra puiki merginos šukuosena. Ir jei ji yra papildyta audimo ar gražaus kirpimo, tada galite saugiai eiti į šventę.

Neįtikėtinai mielas pažvelgti į mažų mergaičių galvos juostas. Tiesūs plaukai gali būti šiek tiek susukti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys