Moterų apranga ir avalynė

Apvalkalas mergaitėms

Apvalkalas mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Užuolaidos privalumai
 2. Kodėl visa ta pati apmušalas?
 3. Modeliai
 4. Spalva
 5. Prekiniai ženklai
 6. Kaip pasirinkti?
 7. Ką dėvėti?
 8. Įspūdingi vaizdai

Draped apvalkalas mergaitėms yra geriausias variantas viršutiniams drabužiams kiekvieną dieną arba išvykstant. Su tokiais drabužiais galite lengvai išgyventi šalto ir blogo oro sąlygas. Šį sezoną drapuotųjų paltų modeliai yra patenkinti įvairiais stiliais, dydžiais, spalvomis. Vaikų apmušalai niekada nepraranda aktualumo. Pasirinkti tinkamą modelį nėra sunku, remiantis augimo ir vaiko formos parametrais.

Užuolaidos privalumai

Drapas - labai storas audinys. Drapo paviršius gali būti plonas arba lygus. Pažvelkite į puikų modelį drapuotą paltą su siluetu, o jūs galite paslėpti kai kuriuos figūrų trūkumus. Tiesa, perkant užklotą mergaičiai, nepamirškite, kad audinys turi ypatingų savybių. Jame gali būti sriegių, kitos medžiagos dalelių, audinys gali surinkti dulkes. Todėl drapuotam sluoksniui reikia ypatingos priežiūros, valymo specialiu vilnoniu šepečiu. Granulės gali būti pašalintos kitu šepečiu, turinčiu šiurkštesnį krūvą.

Kodėl visa ta pati apmušalas?

Ši medžiaga yra tankus vilnos audinys, sintetiniai siūlai. Drapas skiriasi tankiu, taigi sezoniniai kailio modeliai, kurie gali būti dėvimi rudenį ar žiemą. Tačiau kaip pagrindinė vaikų viršutinių drabužių medžiaga tinkama plona apmušalas.

Pagrindiniai drapuoto kailio privalumai:

 • didelis atsparumas dilimui;
 • gebėjimas dėvėti daiktą daugiau nei vieną sezoną;
 • lengva priežiūra;
 • terminio apdorojimo galimybė, nepaisant to, kad audinys beveik nėra raukšlėtas;
 • audinio gebėjimas atlaikyti temperatūros pokyčius;
 • gebėjimas sujungti audinį su oda arba kailiais.

Modeliai

Klasikiniu stiliumi yra siuvami daug mergaičių kailio modeliai iš stiklo. Ypač populiarus mados pasaulyje gavo kūdikių dolerių tendencijas. Šio stiliaus paltai turi daugiau laisvo pjūvio, o visas dėmesys skiriamas dekoratyviniams elementams, tai yra visų rūšių:

 • lankai,
 • maivymasis,
 • antklodės ar uodegos,
 • draperija ar apdaila,
 • siuvinėjimas.

Vaikų modeliai iš drapos sluoksnio skiriasi funkcionalumu, ant jų gali būti įrengtas gaubtas arba stovas. Papildomi kailio elementai skirti vėjuotam orui ar vėsinimui.

Kad galėtumėte pasirinkti tinkamus kailio stilius, turite vadovautis pagrindiniais vaiko parametrais - aukščiu ir amžiumi. 4-8 metų vaikui tinkami „varpų“ modeliai - laisvi ir šiek tiek aukšti juosmens. Pavyzdžiui, 10–13 metų mergaitėms tinka kailio modeliai su įmontuotu siluetu arba tiesiu pjūviu.

Mergaitės kailio ilgis gali būti sutrumpinta forma arba žemiau kelio. Taip pat galima rasti ilgą modelį, tačiau vaikų veikla neleidžia vaikui jaustis patogiai. Apskritai, mergaičių dėvėti drapu sluoksnį kaip demi sezono variantą viršutiniams drabužiams. Ir čia modeliai gali būti labai skirtingi:

 • paltai tiesiai supjaustyti;
 • kailis pusiau gretimas siluetas;
 • įrengti stiliai;
 • Nupjaukite paltą trapecijos forma.

Spalva

Šiuolaikinės apšiltintos drapuotos spalvos spalvos yra malonios įvairovės. Labai svarbu, kad mergaitė nešiojo naują suknelę su malonumu. Modelio pasirinkimas pagal spalvą yra viena iš spintų pasirinkimo parinkčių. Vaikų madoje populiariausios ryškios spalvingos spalvos:

 • geltona
 • raudona,
 • oranžinė,
 • mėlyna, elektrikas.

Taip pat visada svarbu, kad vaikiški drabužių modeliai su subtiliais atspalviais, kurie geriausiai tinka pavasariui:

 • violetinė,
 • mėlyna
 • šviesiai pilka
 • kreminė.

Nuo ryškių ir sultingų atspalvių dažniausiai pasirenkama:

 • koralas,
 • kalkės,

Šviesūs papildomi elementai - juostos, lankai, sagės suteikia gaminiui unikalų stilių.

Prekiniai ženklai

Renkantis mergaičių kailį motinos dažnai atkreipia dėmesį į prekės ženklą. Tai teisinga, nes kokybės dalykas turi turėti „vardą“. Šiandien nėra problema pasirinkti norimą modelį iš užsienio ir šalies gamintojų.

Tarp populiariausių prekės ženklų, BabySteen verta paminėti. Šio Italijos kompanijos modeliai yra žinomi visame pasaulyje. Modeliai siuvami mergaitėms nuo 7 iki 16 metų.

Kitas Italijos prekės ženklas, kurį mylėjo Rusija, yra „MammaMila“. Šios įmonės produktai yra visuose didžiuosiuose miestuose. Kolekcijos papildomos kiekvieną sezoną.

Vidaus mados prekių ženklai apima Sankt Peterburgo siuvimo įmonę „Duvali“. Turtingas spalvų paletė, skirtingi pjaustymo modeliai, greitai leido išlaisvinti prekės ženklą. Mergaitėms siuvamos mados spalvos, spalvingos spalvos.

Kaip pasirinkti?

Drapuotas kailis visada išlieka tendencija. Ir dėl tokio sluoksnio izoliacinių savybių vaikas neužšąla, nesulauks šalčio. Pagrindinis reikalavimas renkantis vaikišką kailį yra audinių natūralumas ir kasdienio drabužių patogumas. Paauglių mergaičių stiliai ir spalvos skiriasi turtinga įvairove, o kailiai dažnai naudojami dekoravimui.

Aukštos kokybės apvalkalas mergaitėms yra sunkiai pervertinamas. Produktas yra praktiškas ir patogus. Šiems parametrams ir pasirinkti kokybišką dalyką. Apsauginis sluoksnis skirtas vėlyvam rudeniui ir net žiemai. Mergaitė turėtų būti joje beveik visą mokslo metus. Pats audinys - apmušalas - pasižymi neįtikėtinu funkcionalumu.

Ką dėvėti?

Madingi ir stilingi mergaičių kailiai gali būti dėvimi nieko. Viskas priklauso nuo kombinatorinio principo. Jaunos mados moterys pagal kostiumą tinka įvairioms suknelėms ir kelnių kostiumams. Kadangi apmušalų sluoksnis pasižymi linijų griežtumu ir formos elegancija, toks paltas geriausiai tinka verslo ar romantiško stiliaus drabužiams.

Vaikų aprangos dizaineriai stengiasi suteikti auditorijai ir mados mėgėjams vaikų viršutinių drabužių stilius, kurie sėkmingai imituoja suaugusiųjų madą. Pavyzdžiui, tai pastebima dėl rezervuotų medžiagos atspalvių arba įrengto drabužių stiliaus.

Įspūdingi vaizdai

Įspūdingas svajingo svajonės mergaitės vaizdas sukurtas naudojant modelį, kuriame yra tvirto alyvos atspalvio su tamsiu dirželiu padengto silueto paltai. Ji atrodo tokia paslaptinga, saldus ir švelnus. Yra skirtingų modelių versijos, kuriose naudojama alyvinė spalva. Nešiodamas tokį kailį mergina pastebimai transformuojasi. Šis drabužių stilius puikiai tinka išeiti.

Ir kasdien dėvėti tinkamus modelius su spausdintu narve. Tai klasikinė mergaičių viršutinių drabužių versija. Tai gali būti šiek tiek įrengtas siluetas. Modelis gali būti sutrumpintas ir turi papildomų dekoratyvinių elementų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys