Moterų apranga ir avalynė

Merginos, skirtos mergaičių šokiams

Merginos, skirtos mergaičių šokiams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Šokių forma
  2. Kreivieji modeliai
  3. Su maudymosi kostiumėliais

Nusprendę įtraukti vaiką į šokių klubą, tėvai turi pasirinkti reikiamus drabužius praktikai. Kiekvienas šokio tipas turi savo reikalavimus drabužiams, tačiau visi komplektai turi būti patogūs, funkcionalūs ir stilingi.

Jei sijonas yra nepatogus arba netinkamas, tai gali užkirsti kelią vaikui praktikuoti ir atgrasyti nuo noro šokti.

Štai kodėl dėmesio turėtų būti skiriama šokių pasirinkimui. Dažniausiai sijonai perka arba užsako siuvimą iš siuvėjo, tačiau daugelis motinų siuvinėja tokius sijonus savo rankomis.

Šokių forma

Salė

Vaikų sijonai šokių salėms yra skirtingi, nes tokie šokiai skirstomi į standartines ir lotynų kalbas. Standartinio siuvimo modeliai ilgi ir purūs. Paprastai tai yra įsišakniję sijonai, nors taip pat yra sijonai, įtempti klubai ir išsiplėtę žemyn dėl susiuvusių pleištų. Šių sijonų audinys naudojamas vienoje spalvoje, tačiau apačia gali būti dekoruota kontrastingos spalvos.

Dėl latiniško siuvimo vidutinio ilgio ir virš kelių. Jie turi ypatingą patrauklumą dėl šviesaus dekoro, dažnai atstovaujantys asimetrišku dugnu, gabalėliais ir grioveliais. Šie sijonai yra siuvami iš šviesių, ryškių spalvų audinių.

Sportas

Sijonai, naudojami šiam šokio tipui, turėtų būti laisvi ir nesikišti į įvairius pratimus. Dažniausiai juos vaizduoja pusiau saulė arba saulė. Tokie sijonai yra siuvami iš elastingų audinių, bet gali būti pagaminti iš šviesių permatomų medžiagų.

Tradiciškai šie sijonai yra vieno sluoksnio, tačiau taip pat yra purūs modeliai su keliais sluoksniais. Jie gali būti ant elastinės juostos arba turėti mažą diržą, tačiau yra ir modelių su jungu.

Rytų

Šių šokių vaikiškus sijonus atstovauja turtingi ornamentai. Šviesos medžiagos, kurios gali puikiai tekėti, pvz., Šifonas ar šilkas, naudojamos jų pritaikymui. Paprastai tai yra permatomi arba permatomi audiniai, tačiau jei medžiaga yra permatoma, sijonas dažnai yra siuvamas daugiasluoksnis.

Šie sijonai yra papuošti siuvinėtais diržais, grioveliais ir kitais dekorais.

Kreivieji modeliai

Didžioji dalis šokių pamokoms naudojamų sijonų yra teikiama daugiausia dėl jų pjaustymo. Dauguma sijonų yra „saulės“, „pusiau saulės“ ir „pakuotės“ stilių. Tai yra sodrus sijonas, kuris netrukdo judėjimui ir netrukdo atlikti įvairių šokių pratimų.

Kai kuriuose sijonuose tūrio pridėjimas atsiranda dėl keleto audinio sluoksnių ir standaus tiulio paletės. Be to, atskirų sijonų modelių pompoms gali būti taikomos ir didelės, ir mažos raukšlės.

Su maudymosi kostiumėliais

Pilnas šokių sijonas paprastai dėvimas su įtemptu viršūniu, o populiariausia šio viršaus versija yra maudymosi kostiumėlį. Iš tiesų, maudymosi kostiumėlis yra labai dažnai įtrauktas į gimnastikos, choreografijos ir šokių aprangą. Paprastai jam atstovauja modelis su ilgomis rankovėmis, apvali iškirptė ir giliai vyksta ant nugaros. Šio maudymosi kostiumėlį galima pasirinkti iš medvilnės, pridėjus nedidelį elastano kiekį, nes tokioje šokių suknelėje merginos oda kvėpuos.

Yra keletas modelių, kuriuose sijonas prisiūtas į maudymosi kostiumėlį - jie yra patogesni.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys