Moterų apranga ir avalynė

Komplektas - vaikų skara ir kepurė

Komplektas - vaikų skara ir kepurė

prisijungti prie diskusijos

 

Bet kuri mama žino, kad vaikas žiemą, rudenį ir pavasarį negali išeiti be skrybėlės ir šaliko. Vaikas gali susirgti, užšąla. Anksčiau tėvai turėjo rinktis iš skaros ir kepurės vaikų rinkinių spalvą ir tekstūrą. Laimei, dabar viskas yra paprasta ir paprasta. Dizaineriai bandė, o parduotuvėse gražūs rinkiniai parduodami visais metų laikais.

Mes jums pasakysime, kaip pasirinkti tinkamą komplektą savo vaikui, kaip tai turėtų būti.

Rūšis

Rinkiniai gali būti skirtingi:

 • skrybėlę ir šaliką;
 • skrybėlę, šaliką, kumštines pirštines;
 • skrybėlę, šaliką, pirštines.

Be to, rinkiniai gali būti skirti žiemai, pavasarį ar rudenį. Žiemą jie paprastai yra pagaminti iš vilnos arba vilnos mišinio. Pavasariui yra gerų megztų rinkinių iš viskozės arba akrilo. Jie yra minkšti, maloni kūnui, kvėpuojantis, lengvai ištrinami.

Renkantis rinkinį atkreipkite dėmesį, ar dangtelį lengva įdėti ir pakilti. Tai svarbu.

Daugelis motinų mano, kad yra gera alternatyva skrybėlėms ir šalikai. Tai skrybėlių šalmas. Tai patogu, nes jums nereikia nerimauti su skara, o vaiko gerklės ir kaklo yra saugiai uždarytos. Be to, dėvėkite jį greitai ir lengvai. Vaikas pats su juo susiduria.

Kaip pasirinkti?

Jei norite nuspręsti, ar įsigyti tai, ar jums tinka, tai būtina, atsižvelgiant į tai, ar ji tinka jūsų merginai.

Būtina atsižvelgti į veido ir galvos apdangalo formą:

 • Jei vaikas turi apvalų veidą, neužsidėkite sandarios kepurės. Turėtumėte pasirinkti tuos, kurie vizualiai ištiesia veidą, taip priartindami jį prie idealios formos. Tokia mergaitė tinka skrybėlėms su pompomis, ilgomis skrybėlėmis.
 • Jei vaikas, atvirkščiai, turi pailgos ovalo formos veidą, jis eis skrybėlę, apimančią kaktą, didelius šalikus.
 • Jei vaikui yra plati kaktos ir mažas smakras, ty veidas yra trikampio formos, turėtumėte pasirinkti tinkančią skrybėlę ir tūrio šaliką.

Atsižvelgiant į šias akimirkas, galite pasirinkti tinkamiausią rinkinį vaikui.

Modeliai

Pasirenkant modelius vaikams, sutelkkite dėmesį į medžiagos kokybę. Rinkinys yra geras šiltas, tačiau tuo pat metu būti kvėpuojantis, kad drėgmės perteklius nesikauptų, o vaikas nesijaudina.

 • Gryna vilna yra gera, tačiau tik jei vilna yra aukštos kokybės, minkšta. Vaikas nešioti skrybėlę, jei ji yra spygliuota. Tada turėsite arba atsisakyti, arba kitą vilnonį dangtelį - iš medvilnės.
 • Žiemos rinkinys. Juostelė, skara ir pirštinės puikiai tinka vaiko monochrominei švarkui. Raudona, balta ir smėlio spalvos atspindi vaizdą. Atkreipkite dėmesį į tai, kad ant skaros nėra dažni juostelės, kad nebūtų prisotintas vaizdas.
 • Švelnus rinkinys mergaitei. Komplektą sudaro dangtelis su pomponu ir tamsiai rožine spalva. Klasikinis mėlynos ir rožinės spalvos derinys vaizde.
 • Nustatyti mergaitei. Rinkinys yra rudos spalvos. Iš pirmo žvilgsnio vaikas tamsus. Tačiau baltos lokys ant kepurės, šaliko ir pirštinės atrodo linksmas ir žvalus. Be to, mergaitės kailis yra smulkus, yra baltų atspalvių. Suderintas ir stilingas vaizdas.
 • Spalvų rinkinys. Šviesus tricoloras su pompomis. Puikiai tinka monofoniniams dalykams, pavyzdžiui, mergaičių rudam paltui.
 • „Cap-šalmas“. Elegantiška skrybėlė ir skara tuo pačiu metu. Jis yra iš karto ir patikimai apsaugo vaiko kaklą nuo šalčio. Tokie dizainai labai mėgsta vaikus. Rekomenduojama.

Kokių spalvų pasirinkti?

Žinoma, šviesus, sultingas. Tai patinka vaikai. Klasikiniai spalvų deriniai taip pat yra tinkami.

Paprastai, kai pasiimsite paruoštą rinkinį, jums nereikės nerimauti, ar kepurė su skara vieni kitiems, ar ne. Tai dar vienas dalykas, jei pats pasirenkate rinkinį.Todėl svarbu žinoti spalvų derinius. Atminkite, kad, pavyzdžiui, baltos spalvos atitinka visas spalvas. Jei vartojate šiek tiek baltą skrybėlę, skara gali būti bet kokios spalvos.

Laimėję deriniai vaikams yra baltos ir mėlynos, žalios ir geltonos, pilkos ir rožinės, mėlynos ir baltos, raudonos ir baltos, rožinės ir baltos spalvos.

Atkreipkite dėmesį į kitą tašką: svarbu, kad vaizde būtų vienas spalvinis akcentas. Paprastai tai yra prisotinta spalva, kuri mažina dėmesį į save. Akcentas yra tik priedai, tai yra, skrybėlė, skara ir pirštinės. Striukė arba paltai bus neutraliais tonais: jis gali būti rudas, pilkas, juodas, mėlynas. Tada vaizdas bus harmoningas.

Mielos motinos, nepamirškite, kad skonis susidaro nuo vaikystės. Vaiko skonio išdirbimas, jūs neturite išmokti savo spalvų derinio ar rūbų pasirinkimo pagal veidą ir figūrą kaip paauglys. Todėl atidžiai apsvarstykite galimybę rinktis vaikams skirtus drabužius. Svarbu, kad jis būtų patogus, praktiškas ir gražus. Tai ne visada brangus. Svarbiausia yra proporcingumo jausmas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys