Moterų apranga ir avalynė

Moterų sandalai

Moterų sandalai

prisijungti prie diskusijos

 

Žodis „Grožis reikalauja aukos“ yra aiškus ir priimtinas daugeliui suaugusiųjų mergaičių ir moterų, kaip taisyklė, visiškai nesvarbus kūdikiams ir jaunesnėms jaunoms moterims, kurios tik buvo skiepytos idėja, kad kai kuriais atvejais jie turi patirti nuostabų išvaizdą. Vaikai, nepaisant santykinio grožio, turėtų būti patogūs batai. Mes gyvename nuostabiu laiku, kai motinos, net jei išgyveno kelis variantus, gali pasirinkti savo kūdikių vaikų sandalų versiją, kai sutampa komfortas ir grožis.

Kaip pasiimti?

Renkantis vaikų batus, ypač mergaičių sandalus, reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 • dalykų - pageidautina iš natūralių medžiagų, bent jau sandalų ir vidpadžių vidus;
 • produkto kokybę - neturėtų būti skirtingų siūlių, išsikišusių siūlų, mazgų, galinčių trinti subtilią mažų kojų odą;
 • svoris - Šviesos sandalai ir dėvėti bus lengvi;
 • individualumo atrankos pagalvėlės - kartais nepaprastos įmonės batai gali netikti jūsų vaikui dėl to, kad jis yra tiesiog „ne jo“;
 • plokščių pėdų prevencija - Vaikų sandalai turėtų turėti mažą kulną, jų padas turi būti vidutinio standumo;
 • kojos pilnatvės reguliavimas - kad galėtumėte dėvėti avalynę ant pliko kojos ar kojinių;
 • visi kūdikių batai turėtų būti kokybės sertifikatas;
 • lengva priežiūra - bet kokie batai turi būti tinkamai prižiūrimi, tačiau vaikai turėtų būti ypač rūpestingi, o geriau, jei jis gali būti plaunamas, išvalytas ar plaunamas nedarant įtakos išvaizdai.

Prekiniai ženklai

Rusijos rinka gali pasiūlyti daug šiuolaikinių prekių ženklų, tarp kurių motinos tikrai ras savo dukteris patogiais ir stilingais sandalais.

"Kotofey".

Šio Rusijos prekės ženklo privalumai:

 • aukštos kokybės;
 • Gamyba iš natūralių medžiagų;
 • ortopedinių modelių prieinamumas;
 • įvairus dizainas ir gražios spalvos.

Vaikų avalynės „Kotofey“ bruožas, kaip dažnai pastebi klientai, yra „didelis dydis“, todėl perkant rekomenduojama rinktis mažesnius sandalus, tada jie gerai sėdės ant mažos mergaitės kojos ir kojinės.

„Tom.M“

Įkurta 1998 m., Iš pradžių įsikūrusi Kinijoje, šis prekės ženklas jau sugebėjo įsitvirtinti teigiamai ir patekti į tarptautinę rinką. Šiandien šis biudžetinis prekės ženklas turi brangesnį filialą - „BI & KI“. Tarp privalumų, kuriais vadovaudamiesi pirkėjai pasirenka šio konkretaus prekės ženklo vaikus, pagrindiniai yra šie:

 • geras kokybės ir kainos santykis;
 • kainų intervalas, skirtas patenkinti įvairių gyventojų segmentų poreikius;
 • modelių prieinamumas mergaitėms, turinčioms platų pėdų ir aukštą keltuvą.

"Kapika".

Italijoje, Moldovoje, Rusijoje, Turkijoje sukurtas siaubas vieno iš nuostabiausių prekės ženklų mergaičiai su juokingu pavadinimu „Kapika“, ty „senas“ vertimas iš senosios rusų, ir atpažįstamas zuikio logotipas. platus pasirinkimas, tačiau turi savo išskirtines „lustas“, pavyzdžiui, antibakterinius vidpadžius, suteikiančius jiems geresnes higienines savybes.

"Antilopa".

Antelope yra Rusijos apdovanojimų savininkai kategorijose „100 geriausių Rusijos prekių“ ir „Vaikai yra geriausi“, tarptautiniai išradimų ir naujų technologijų parodos INPEX aukso ir sidabro prizai, ir kasmet tobulina savo produktų asortimentą.Dėl šio gamintojo ortopedinių sandalų modelių reikėtų atkreipti dėmesį į mergaičių, turinčių įvairių tipų plokščias pėdas, motinas.

„Minimen“.

Bendras darbas su Italijos, Vokietijos, Ispanijos ir Rusijos kompanijos „Minimen“ dizaineriais, suformuotais praėjusio šimtmečio 80-aisiais, džiaugiasi labai stilingais modeliais ne tik mergaitėms, bet ir jų tėvams, nes šie batai skirti ortopedų gydytojams. Būdingos detalės visam asortimentui yra nuo raukšlių be lanko, aukštas kulnas ir padas su nuolydžiu.

Sandalų įmonė "Fairy Tale"

Tai beveik tikri pasakų batai šiuolaikinėms princesėms, skirtingoms amžiaus grupėms, nuo labai mažų iki jaunų, pradedant suvokti savo patrauklumą, ponia. Įvairių stilių ir modelių modeliai taip pat turi keletą praktinių privalumų:

 • anatominė teisinga forma ir patogus blokas;
 • Galimybė įsigyti kojoms su aukštu keltuvu;
 • tokio esminio elemento buvimas kaip instep, praktinis visuose modeliuose;
 • natūralių medžiagų naudojimas;
 • prieinamomis kainomis.

Mursu.

Šio prekės ženklo sandalai yra rimtas trūkumas - nedidelis karikatūrų gerbėjas gali tiesiog atsisakyti dėvėti kitus batus, nes „trasa“ „Mursa“ yra aukštos kokybės paraiškos, pagamintos iš mėgstamiausių simbolių.

Flamingo.

Gausios gėlės, lankai, karoliukai ir rhinestones - viskas, kas yra tokia populiari, kaip ir mažai grožiu, ir taip erzina tėvus, nes dažnai šis brangus grožis greitai praranda savo išvaizdą arba visiškai nukrenta. Su flamingo sandalais jūs negalite to bijoti, nes ši bendrovė remiasi aukštos kokybės produktais.

Rendez-Vous.

Šio tinklo parduotuvės gali pasiūlyti tiek didelius, tiek mažus fashionistas milžiniškiausius įvairių modelių modelius įvairiausiose kainų kategorijose. Ypač įdomi gali būti pleištiniai sandalai atostogų progoms. Ir tėvai taip pat bus laimingi - su didėjančios mados moters džiaugsmo jausmu, kad jūs galite „taip didelis“ eiti į savo kulną ir tuo pat metu saugoti tokią galimybę.

Verta draugauti su vienu iš pirmiau minėtų prekių ženklų, nes mažų madų kojų dydis kasmet didėja, o jei įmonė gerai įsitvirtino, bendradarbiavimas su juo gali trukti daugelį metų ir duoti tik džiaugsmą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys