Moterų apranga ir avalynė

„Kapika“ batai

„Kapika“ batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Apie įmonę
  2. Mados tendencijos ir nauji elementai

Apie įmonę

Prekių ženklų istorija prasideda 2009 m. Per savo prekės ženklą pavyko aktyviai veikti savo segmente. „Bunny“ kompanijos logotipas yra apeliacija vaikams.

Prekės ženklo gaminiai yra siuvami geriausiose gamyklose Rusijoje ir užsienyje (Italijoje, Turkijoje, Moldovoje ir Kinijoje), tiesiogiai kontroliuojant patyrusius technologus. Gaminių asortimento gamybos procesas priklauso nuo Rusijos GOST. Siekdama meistriškumo, bendrovė kuria modelius su sukaupta žinių baze: vykstantys tyrimai leido mums pasirinkti patogiausią ir platesnį bloką.

Privalumai

  • Gaminant vaikams skirtą asortimentą, prekės ženklas teikia pirmenybę natūralioms medžiagoms, kurios leidžia sukurti palankų mikroklimatą interjere. Norėdami sukurti poras, kompanija naudoja odą, padalytą odą, natūralią vilną ir tekstilę. Lietingam orui naudojamos natūralios gumos ir PVC.
  • Natūralūs viršutiniai komponentai skiriasi puikiais praktiniais rodikliais. Dėl ypatingo apdorojimo pora yra patvari ir patvari. Dauguma produktų naudojasi antibakteriniu odos vidpadžiu, atitinkančiu higienos reikalavimus. Prieš pradedant gamybą, kiekvienas mėginys yra išbandytas pagal standartinę vaikų koją, kad būtų užtikrintas komfortas ir dizaino grožis.
  • Platus „Kapika“ batų asortimentas skirtas skirtingoms amžiaus grupėms, pradedant nuo 16 dydžio pirštų pirmuosius žingsnius ir baigiant paauglių modeliais. Bet kokios linijos akcentas yra tinkamas dizainas ir paprastas prikabinimas. Lipdukų buvimas jaunesniame amžiuje padės lengviau bėgti ir pakelti poras, pripratę prie nepriklausomybės.
  • Visi modeliai suprojektuoti taip, kad sumažintų poveikį vaikštant. Ergonomiška vidpadžio su anatomine atmintimi forma padaro mergaičių batus patogiai. Tinkamas pėdų nustatymas leidžia sukurti gražią laikyseną.
  • Visas modelių asortimentas, specialiai sukurtas rusų vaikams pagal mados tendencijas. Kiekviena išleista kolekcija atnaujinama daugiau nei 70%. Bendrovė vadovaujasi pirkėjų nuomone, kartais vartotojų pageidavimu naujoms kolekcijoms prideda ankstesnių sezonų modelius.

Mados tendencijos ir nauji elementai

Įvairios linijos apima kūdikių batus, „First Step“ kolekciją, atsitiktinius batus, uždarytas poras poroms, vasaros ir paplūdimio avalynės parinktis.

Batų spalvų paletė neturi ribų. Viskas yra prieinama vaikystei: išskyrus paprastas monofonines poras, batai yra pilni įvairių spausdintų spalvų, neįsivaizduojamų kombinacijų ir dekoratyvinių modelių. Smulkios baltos spalvos, smėlio spalvos, rožinės spalvos viršūnės, skirtos mažiausiems moterims, nėra prastesnės nei suaugusiųjų modeliai. Visos mėgstamiausios Barbie spalvos, sujungtos su įvairiais drugeliais, širdimis, garbanomis, gėlėmis ir lankais, kiekvienoje kolekcijoje yra meistriškai įsivaizduojamos.

Faktiniai kūdikių modeliai yra su dideliu ir patvariu kulnais, tvirtai pritvirtinančiais koją. Suderinus baltų ir šviesiai rožinių atspalvių derinį, vasarą lengva ir stilinga. Atidarytos šoninės dalys suteikia papildomą oro srautą, o stipri plokštė su aiškia forma bus gera plokščių pėdų prevencija. Didelė drugelio pirštų dalimi patiks kiekviena mergaitė, o mažos košės ant velcro padarys malonų ir nepriklausomą.

Klasikiniai batai su užsegimu vyresnėms mergaitėms gali turėti mažiausiai platų vieną trečdalį visos pado. Ortopedų rekomenduojamas kulnas, kurio aukštis yra 1–1,5 cm, neleis kojoms pavargti ir pritaikyti ją patogiai.Šis modelis turi didelę paklausą tiek jaunesniems, tiek 8 metų ir vyresnėms mergaitėms.

Šviesus vasaros spaudas drugeliams, priešingai nei rudos spalvos padas, ir kulnas nepaliks abejingi jokiems mažiems mados menininkams. Arkos atrama padeda kojelei formuotis teisingai, o dizainerio velcro ir dvi spynos tampa pora akcentu. Baltos apvalios sagtys sukuria ženklelių išvaizdą. Bendrovės logotipas, esantis ant fiksatoriaus su skrajutėmis, yra priedas prie prekės ženklo avalynės.

Kulno aukštis priklauso nuo amžiaus. Trupiniams - 5–7 mm, ikimokyklinio amžiaus mergaitėms siūlomos 1–1,5 cm kulno, pradinė mokykla priima 2–2,5 cm aukštį.

Graži vasaros batai jūros temoje įkvepia šviežumą. Juostos dryžuotas spausdinimas kartojamas kartu su vidiniu inkaru. Kulno dalies ir trigubų diržų apyrankės yra pagamintos iš mėlynos odos mažoje baltoje gėlėje. Atviras pirštai suteiks laisvę pirštams, o dekoratyvinė maža vėliava su raudona spalva suteiks vasaros vėjas.

Gražūs klasikiniai batai tamsiai mėlynos spalvos taškuose idealiai tinka elegantiškoms suknelėms. Modeliai yra dekoruoti susietomis odos nėrinių lankais. Žavūs perforuoti batai su dekoratyviniais gėlių piešiniais iš linijų tampa hitu. Kontrastinis spalvų derinys ir lakų įdėklai suteikia porai puikų pasirinkimą, visuotinai tinkantį bet kokiam aprangai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys