Moterų apranga ir avalynė

Antilopos batai

Antilopos batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Apie įmonę
  2. Faktiniai modeliai

Apie įmonę

Vidaus prekės ženklas "Antelope" buvo įkurtas 1998 metais. Gamintojas gamina įvairius batus vaikams nuo 1 iki 16 metų. Tai leidžia pasirinkti aukštos kokybės batus vaikams ir visų klasių moksleiviams.

Prekės ženklo bruožas yra prieinamų aukštos kokybės produktų kūrimas. Visi modeliai pagaminti griežtai laikantis Rusijos GOST. Naudojant natūralias medžiagas galite gaminti produktus, kurie yra naudingi vaikų kojoms. Sintetiniai naujos kartos komponentai yra artimi natūraliems.

Liniuotės yra pagamintos su ortopediniu nuolydžiu ir apsaugo nuo plokščiojo pėdos. Pora turi pėdą ir standų kulną, kad būtų galima nustatyti tinkamą pėdų nustatymą. Prekinis ženklas gerina vaikiškus batus kiekvienam amžiui, siūlydamas pirkėjui patogiausius batus.

Faktiniai modeliai

Visas Rusijos gamintojo asortimentas turi platų spalvų paletę.. Kiekviena amžiaus grupė yra dekoruota pastelinėmis, sultingomis ir klasikinėmis spalvomis. Antilopos batai dažnai spausdinami.

Faktiniai jaunesnio dydžio grupės modeliai yra puošnūs drugiais, saulėmis, lankais ir odos gėlėmis.

Jie dažnai derinami su kontrastingomis spalvomis ir turi velcro arba mygtukus.

Batai, turintys tankų kulną ir padusį su maža plataus kulno, turi didelę paklausą. Tokiose porose merginos bus patogios, o odinė akytoji vidpadžio neleis kojoms prakaituoti.

Madingi sandalai mažiesiems yra labai lengvi ir dažnai dekoruoti siuvinėtais motyvais.

Modelių dizainas užtikrina kojų saugumą: dauguma gaminio puošia siuvinėta aplikacija, kuri pašalina galimybę vaikui suklupti. Gamintojas tvirtai tvirtina visus elementus su siūlais, net ir blizgučiais.

Sezono paspaudimas tapo uždarais batais, turinčiais vienintelį modelį. Šviesiai rausvos spalvos pagrindo linija su brėžiniais yra papuošta raštuotu vieninteliu vienuoliu su drugeliais, glamžančiais ant gėlių. Velcro su šypsena saulė padės išmokyti mergaitę įdėti arba nuimti batus.

Vyresnėms mados moterims „Antelope“ siūlo subtilius siurblius ir butus žemo pločio kulnais iki 2 cm. Gamintojas gamina porą atvirų pirštų arba kulnų.

Mados batai su ažūrinėmis odos juostelėmis ir perforacijomis. Gražios tūrio gėlės prieš laivus suteikia lengvumą.

Žavingi polka-dot batai nepaliks abejingi nė vienai mergaitei. Modeliai puošia lankai, turi stabilų neslystamą padą ir sagtį su prekės ženklo logotipu.

Aukštųjų mokyklų mokinių modeliai yra 4 cm. Šios dydžio grupės spalvos yra labiau suvaržytos ir praktiškesnės. Juoda, tamsiai mėlyna, balta, violetinė, pilka ir bordo mokykliniai batai, pagaminti iš odos ir zomšos, harmoningai suderinami su skirtingais mokyklos uniformų stiliais.

Stilingi aukštosios mokyklos mokiniai yra elegantiškesni ir turi smailius pirštus, atviras puses ir elegantišką kulną.

Siuvinėjimas pora atspalviu arba metalinių detalių raštas skiedžia tamsią spalvą, todėl batai yra elegantiški.

Madingi mokykliniai batai, pagaminti iš tamsios džinsinio audinio, puošia odos įdėklu su raižytu kraštu ir satino gėlė, pagaminta naudojant kanzashi techniką. Vidinė poros dalis yra pagaminta iš tamsiai mėlynos spalvos polka dot tekstilės.

Juodi batai nėra pleištai su juostelės gėlė ir karoliukai yra labai populiarūs tarp skirtingų amžiaus moksleivių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys