Moterų apranga ir avalynė

„Bomber Jacket for Girls“

„Bomber Jacket for Girls“

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Spalvoti sprendimai
  3. Ką dėvėti?
  4. Vaizdai

Ar galime dabar manyti, kad bombonešis švarkas iš pradžių buvo nešiojamas tik vyrų? Nepriklausomai nuo to, kas tai buvo, bet tokie švarkai greitai persikėlė į moterų drabužių spintą, o dabar jie yra derinami ne tik su džinsais ir megztiniais, bet ir su sijonais ir suknelėmis. Ir sprogdintojai tapo mėgstamiausiais įvairių amžiaus mergaičių drabužiais. Būtent tokiuose modeliuose dėmesį sutelksime.

Modeliai

Šiuolaikiniai dizaineriai rimtai priėmė bombonešių striukes, juos modifikuodami, pridedant naujų elementų, derindami keletą modelių viename modelyje. Dėl to sprogdintojai tapo prieinami įvairiais variantais. Mergaitei bus svarbios šios veislės:

  1. Striukės forma - stilingas, neįprastas, originalus. Kartu su sijonu ši striukė atrodo puikiai, o mergaitė virsta maža ponia. Dažniausiai tokie sprogdintojai yra sukurti iš „tweed“ ir atspindi tam tikrą šios striukės panašumą, kurį pristatė „Coco Chanel“.
  2. „Bomber“ tranšėja labiau tinka jaunai moteriai, siekiančiai elegancijos, išmokti būti suvaržyta ir netgi leisti patekti į datas. Šio dizaino sprogdintojai dažnai puošia nėriniais, puikiais dekorais ir netgi iš Kinijos tapybos. Ši striukė puikiai derinama su glaustomis suknelėmis, puikiai tinka vakaro išvaizdai ir gali šilti šaltame vakare.
  3. Kitas variantas, kuris tinka mergaitei, yra šilkas arba megztas bombonešis švarkas, kuris gali pakeisti palaidinę. Tokiems drabužiams reikia pasiimti kelnes, nedidelius batus arba baleto butus.
  4. Sportinė bombonešio striukė tinka bet kokio amžiaus mergaitėms. Tokios striukės gali būti šviesios, originalios, puoštos neįprasti spaudiniai ir išraiškingas dekoras.
  5. Ideali bombonešio mokyklos versija yra modeliai su aukso siuvinėjimu ant krūtinės. Šiuo atveju striukė atrodo spalvinga ir netgi suteikia įspūdį, kad elitinės mokyklos mokinys vaikščioja.

Spalvoti sprendimai

Populiarūs tarp mergaičių ir mergaičių yra įvairių spalvų sprogdintojai. Vienspalviai, bet ryškūs modeliai gali būti kontrastas atsipalaidavusiame vaizde. Pastelinių spalvų sprogdintojai paprastai derinami su išraiškinga šviesia apačia.

Mokyklų vaizduose dažnai galite rasti dviejų spalvų modelius, kuriuose ramus, rankogaliai ir elastingos juostos yra rami spalva. Antroji spalva dažnai pasirenkama išjungta raudona arba mėlyna. Tokie sprogdintojai primena prestižinių švietimo įstaigų studentų formą. Tad kodėl neleiskite vaikui jaustis ypatingu?

Spaudiniai - tai šiuolaikinių dizainerių, kurie sukuria mergaitėms bombonešius, triktis. Tai tikrai kur klajoti. Merginos tikrai džiaugsis ryškiu modeliu, turinčiu girnes nuotraukas.

Ką dėvėti?

Bombonešiai, pagaminti iš lengvų audinių, kurių niekas negalvojo prieš naudodamasis striukėmis, nebėra retenybė. Šilkas, nėriniai, satino sprogdintojai puikiai atrodo jaunoms moterims. Dėl harmoningo derinio galite dėvėti ilgus skraidančius sijonus, o ypač drąsios mergaitės sukuria audinių ir tekstūrų kontrastą, derindamos panašius bombonešius su suplyšusiais džinsais.

Geriau derinti bombonešio striukę su ryškiais atspaudais su monofoniniais pagrindiniais marškinėliais ir paprastais džinsais. Tokiu atveju vaizdas neatrodo perkrautas ir pernelyg ryškus.

Vaizdai

Puiki galimybė kiekvienai dienai, kuria remiantis galima sukurti paprastą, patogų aprangą su sporto stiliaus elementais. Šis modelis yra vidutiniškai ryškus, bet ne blizgus, o išraiškingo spausdinimo naudojimas leidžia nukrypti nuo vaikų mados standartų. Niekada nėra per anksti sodinti skonio.Bet kokio amžiaus mergina nori atrodyti madinga ir išsiskirti iš savo bendraamžių.

Sprogdintojai puikiai įsilieja į mokyklos įvaizdį. Tai įrodo, kad gali būti toks modelis. Viskas yra graži, ji yra saldus, lakoniškas ir švelnus - puikiai papildo mergaitę. Ši striukė gali būti laikoma universalia, nes ji atrodys taip pat gerai kaip sijonas, suknelės kelnės ir džinsai. Tokią bombonešio striukę galima dėvėti mokykloje arba vaikščioti. Būtinas dalykas bet kurios mergaitės spintoje.

Sėkmingiausia mokyklos bombonešio versija iš patikimo gamintojo, laimėjusio tėvų širdis. Šis modelis gali būti naudojamas kaip šiltas švarkas arba lengvas švarkas. Patogios kišenės, aukštos kokybės priedai mygtukų pavidalu, sudėtingas siuvimas ant krūtinės, kuriame yra ąžuolo lapai, knyga ir pelėda, suteikia bombonešio švarkui ypatingą ir išraiškingą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys