Kerry kepurės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Kokybė
  3. Spalva
  4. Kaip pasirinkti?
  5. Apžvalgos

Jei susiduriate su užduotimi pirkti naują žiemos skrybėlę vaikui, tada parduotuvėje esančių lentynų pasirinkimas gali jus sudrebinti ir nuvesti į aklavietę. Tarp kūdikių nuo 0 iki 14 metų motinų, Kerry kepurės yra ypač populiarios - šiose skrybėlėse dauguma vaikų yra gatvėje.

Šios kepurės puikiai derinamos su bet kokios spalvos žiemos ir demi sezono kostiumais. Svarbu, kad patys vaikai mylėtų Kerry skrybėlę, kad jie būtų ryškios spalvos, linksmas dizainas, patogumas ir judėjimo laisvė.

Modeliai

Dabar galite rasti „Kerry“ skrybėlę bet kokiam orui, nuo šilto iki šviesaus demi sezono.

Suomijos gamintojas savo pirkėjui suteikia galimybę pasirinkti kiekvieną natūralios vilnos, poliamido, natūralaus ar dirbtinio kailio skonį ir piniginę.

Visos žiemos sezonui skirtos kepurės yra sutvirtintos audinio pagalvėlės aplink kaktą ir ausis, sodinamos ant šilto vilnos pamušalo, kuris neužsiskleidžia vaikų plaukų ir yra patikima apsauga nuo vėjo.

Tačiau populiariausios mūsų motinos yra vadinamieji Kerry šalmai arba balaklavai. Šios kepurės saugiai uždengia visą vaiko galvą ir kaklą, paliekant tik veidą, kuris yra labai svarbus šaltuose vėjuotuose oruose.

Tuo pačiu metu toks skrybėlių šalmas suteikia visišką laisvę vaikui, nes niekas neriboja jo judėjimo. Tokios kepurės netgi turi iškirpti ant pečių, kad viršutiniai drabužiai laisvai atsidurtų ant vaiko pečių, nesuklaidindami jo.

Kalnų šalmo alternatyva gali būti „Kerry“ kepurė su ryšiais. Tokios kepurės taip pat gali būti lengvos, demi sezono ar tankios, izoliuotos. Skrybėlės su ausinėmis yra gaminamos visame vaikų dydžiu nuo naujagimių iki moksleivių.

Caps šalmai yra tiek spalvų, tiek berniukų, ir mergaičių.

Kokybė

Suomijos prekės ženklo "Kerry" populiarumas Rusijoje pirmiausia yra dėl aukštos kokybės produktų. Mūsų vartotojai tradiciškai pasitiki Suomijos drabužių gamintoju, nes būtent suomiai žino daug apie žiemos drabužius ir batus.

Kerry kepurės yra pagamintos iš pažangiausių, vandeniui atsparių medžiagų, kurias gamintojas išbando esant griežtoms oro sąlygoms.

Nepaisant to, kad dangteliai puikiai apsaugo nuo vėjo ir sniego, vaiko galva jose lieka sausa, nes į pamušalo medžiagą sugeria per didelė drėgmė. Kerry kepurės pamušalas yra pagamintas iš 100% medvilnės, vilnos arba dirbtinio kailio. Tai yra patvarios ir hipoalerginės medžiagos. Odą gerai kvėpuoja per tokius audinių sluoksnius.

Kerry kepurės taip pat išsiskiria patikimumu ir ilgaamžiškumu. Dažnai būna atvejų, kai šeima iš kartos į kartą perleidžia skrybėlę, kuri yra labai naudinga ir patogi.

Spalva

„Kerry“ skrybėlių spalvos ir dizainas yra nuo lengviausių iki mažų madų iki tamsių, tradiciškai berniukų mylimų.

Galima rinktis skrybėles su ausimis, su juokais, su virvėmis ir virvėmis viršuje.

Juostelės, skirtos berniukams, yra labai populiarios. Ir neseniai gamintojo sudėtyje pasirodė ryškiai geltonos spalvos dangteliai, kurie palankiai išskirs jūsų vaiką tarp savo bendraamžių.

Jei auga šiek tiek fashionista, tuomet jūsų pasirinkimas yra skrybėlės su rhinestones, su rožėmis, ausimis, puokštėmis arba tiesiog asketiniais monochrominiais modeliais.

Monochrominiai kepurių modeliai derinami su visomis vaikų kombinezonų ir švarkų spalvomis.

Kaip pasirinkti?

Reikalavimai naujajai kepurei vaikui yra tokie patys kaip ir suaugusiesiems:

  1. Kepuraitė turi būti patogiai, pakankamai įtempta, lengvai išimama, ji neturėtų nuskaityti ir netrukdyti.„Kerry“ dangteliuose yra sandarūs ryšiai ir reguliuojami gnybtai, todėl juos galima koreguoti.
  2. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip dangtelis sėdi, ar ausys, kaktos yra uždarytos, ar skruostai bus apsaugoti nuo vėjo ir šalčio.
  3. Norėdami įsigyti naują skrybėlę, ji netampa blaivus, prieš išvykdami į parduotuvę turėtumėte matuoti vaiko galvos tūrį su siuvėjo matuokliu. Tėvams, turintiems patirties perkant Kerry skrybėlę, patariama pirkti mažesnio dydžio skrybėlę. Tai daroma taip, kad kojinių metu, kai dangtelis tęsiasi, vaiko ausys ir kaktos neatsidaro.

Apžvalgos

Kerry dangtelių apžvalgos dažniausiai yra labai teigiamos. Pirkėjai atkreipia dėmesį į aukštą skrybėlių kokybę, tvarkingą siūlių vykdymą ir ypatingą šių dangtelių patvarumą, todėl jų kaina yra visiškai pagrįsta. Kepurės yra lengvai valomos, lengvai plaunamos skalbimo mašinoje subtiliame plovimo režime ir neformuoja.

Daugelis tėvų ypač mėgsta susieti šalį su vaiku, jei vaikas nešioja garsų skrybėlę. Tai ypač patogu, jei vaikas yra priverstas apsirengti, pavyzdžiui, darželyje, ir gali prarasti šaliką.

Daugelis motinų ir tėvų švenčia spalvų įvairovę, kasmet gaminami nauji dizainai ir spalvos, kurias vaikai ir jų tėvai mėgsta.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys