Moterų apranga ir avalynė

Prom suknelės mergaitėms darželyje

Prom suknelės mergaitėms darželyje

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Atrankos taisyklės
  2. Ilgis
  3. Stiliai
  4. Spalva
  5. Priedai
Vaikų darželio baigimas yra svarbus kiekvienos mergaitės ir jos motinos įvykis, todėl yra daug klausimų apie suknelės pasirinkimą. Būtina nuspręsti dėl spalvos ir stiliaus, pasirinkti drabužių priedus. Žodžiu, pagalvokite kiekvieną detalę. Šis straipsnis gali jums padėti.

Atrankos taisyklės

  1. Daugiasluoksnė konstrukcija bus nepatogu ir sunki mažai mergaitei. Taigi geriau atsisakyti tokios suknelės.
  2. Suknelė prie grindų atrodo gerai, tačiau gali sukelti jo mažo savininko kritimą. Optimalus suknelės ilgis yra blauzdos viduryje arba ateina į kulkšnį.
  3. Graikų suknelė traukia ir plona figūra, kuri yra labai gera apkūnus mergaičių.

Ilgis

Trumpas

Apipjaustytos suknelės su pilnu sijonu ir asimetrišku ilgą laiką buvo rimta konkurencija dėl ilgų suknelių. Galų gale, jų patogumas ir praktiškumas yra aukštyje.

Šiems modeliams galite pasirinkti ryškias rožinės, mėlynos, turkio ir violetinės spalvos.

Ilgas su pilnu sijonu

Suknelė tikrai princesei turėtų atrodyti taip - sodrus ir ilgas. Ne vienas amžius, tai yra daugelio mažų ir ne tik mažų absolventų noro objektas.

Tačiau yra sąlyga - pasirenkant būtina atsižvelgti į patogumo ir komforto laipsnį.

Stiliai

A-siluetas

Labai aktyvioms ir neramoms mergaitėms geriau pasirinkti A stilių. Audinys ant sijono laisvai nukreipia žemyn, todėl netrukdo judėti ir tampa sunku, ir ši suknelė atrodo elegantiška.

Tulpių sijonas

Jų grožiu jie nėra prastesni už kitas sukneles, kurios yra su tulpės formos sijonu. Jie taip pat yra labai gražūs, elegantiški, susiję su klasika, įkūnija moteriškumo elementus.

Viršutinė dalis turi būti glausta ir glaudžiai suderinta su vaiko figūra. Yra keletas variantų: korsetas su atvirais pečiais, plataus diržo arba plonų diržų. Vaikiškoje suknelėje puikiai atrodo mažos rankovės, žibintai ar drugeliai.

Tulpių sijonas yra sodrus dėl storo audinio komplektų. Tai leidžia jums atsisakyti nepatogių sijonų.

Transformuojanti suknelė

Vaikų darželio baigimą sudaro iškilminga ir linksma programa, kaip ir dauguma atostogų. Pirmajai renginio daliai norite nešioti fluffy suknelę su daugiasluoksnėmis sijomis, tačiau šis apranga nėra tinkama lauko žaidimams. Esant tokiai situacijai, transformatorius gali padėti.

Jie retai parduodami, o tai apsunkina paieškos ir pasirinkimo momentą. Daugelis mamų bus lengviau sukurti suknelę su nuimamais elementais.

Pagrindinė tokios suknelės dalis gali būti natūralaus šviesos audinio, o nuimami viršutiniai sijonai gali būti sintetiniai ir gausiai dekoruoti dekoratyviniais elementais.

Būtų malonu pabrėžti juosmenį su satino juosta.

Tai ne vienintelė galimybė suknelės transformatoriui. Neišardytos gali išblaškyti, išsipūtusios rankovės, kepurė ir kiti elementai.

Spalva

Balta

Baltos spalvos suknelė bus panaši į nuotakos aprangą su nekaltumu ir šviežumu. Jei mergaitė turi tamsius plaukus, tuomet suknelės baltumas bus toliau akcentuojamas ir išsiskiria.

Juoda

Jauni ponios juodos spalvos suknelę ne visi gali rinktis, tačiau yra daug sėkmingų modelių, kurie atrodo originalūs, elegantiški ir aristokratiški.

Raudona

Raudona suknelė yra išraiškinga, o jo savininkas tampa labiau matomas ir ryškesnis.

Raudonos suknelės alternatyva yra bordo apranga, kurią visada pasirinko karališkieji.

Mėlyna

Mįslė yra paslėpta šioje spalvoje, ji atneša sėkmės ir puikiai dera su mėlynomis akimis. Mėlyna spalva gali būti išreikšta slyvų atspalviu, kuris gerai atrodo trapecijos formos.

Tamsūs mėlyni atspalviai gerai tinka tamsiems plaukams. Tokioje suknelėje neturėtų būti sudėtingų elementų. Pakanka turėti asimetrišką karkasą su vienu storu peties diržu ir tūrio lanku.

Žalia

Neteisingai pamiršta yra žalia spalva, nors ji pritraukia dėmesį ir išsiskiria nuo kitų aprangų.

Kremas

Kremas ir odos tonai, persikai ir vanilė laikomi kilniais. Šių spalvų suknelės atrodo brangios ir reprezentatyvios.

Violetiniai atspalviai

Violetiniai atspalviai, ypač violetiniai, yra labai populiarūs. Pagal tokias spalvas puikiai tinka blizgantys audiniai: satinas, muslinas, taftas.

Violetinė yra gera alternatyva rožinei spalvai ir tuo pat metu suteikia sunkumo mažai absolventui.

Rožinė

Visos princesės mėgsta rausvą spalvą, nes jame paslėptas švelnumas, simbolizuoja jaunimą ir jaunimą. Rožinė spalva suteikia bet kokio šoninio lengvumo ir lengvumo.

Vienas iš priimtinų variantų yra fuksija. Šios spalvos suknelės su šviesiu sluoksniu ant sijono atrodo labai gerai. Šviesiai mergaitėms ši galimybė turėtų būti apsvarstyta pirmiausia.

Mėlyna

Mėlynos spalvos suknelė yra ne mažiau populiari nei rožinė ar kita. Mėlyna šifonas, esantis trijose eilutėse, suteiks suknelei reikiamą iškilmingumą, tačiau tai nebus. Net karštą dieną absolventas jausis patogiai.

Pagal tokią aprangą geriausia šukuosena su surinktais plaukais.

Geltona

Šiek tiek ryškus, pavasarinis, šviesus ir saulėtas - viskas apie geltoną suknelę.

Sidabras

Tokiam jaunam žmogui neturėtų būti pasirinkta sidabro spalvos suknelė. Tačiau metalo atspalvis gali būti kaip dekoro ar pagrindinės medžiagos atspalvis.

Leidžiama pasirinkti iš tafto pagamintą suknelę su metaliniu blizgesiu, satinu, šifonu, tiule. Paskutinės dvi parinktys gali būti pašalintos iš auksinių siūlų.

Su gėlių spauda

Suknelė su gėlių atspaudais įveikia visus populiarius įrašus. Ypač su spyruoklės pradžia.

Priedai

Ant mažos mergaitės, šviesūs aksesuarai ir dideli papuošalai atrodys bent keistai. Viskas turi būti tvarkinga, miniatiūrinė, atitinkanti absolvento ir jos kartu amžių.

Grandinė, kurioje yra pakabukas arba plona perlų eilutė, plona apyrankė - tiki, kad vienas iš šių elementų pakaks galvos. Į paveikslėlį galite įtraukti rankinę, bet mažą ir ploną dirželį.

Jūs neturėtumėte sukurti didelių plaukų ir nuplauti juos laku. Jei plaukai yra vidutinio ilgio, galite suformuoti jų garbanos garbanos ir sulenkti atgal, papuošdami juosta. Jei norite pridėti papuošalų ant galvos, neturėtumėte rinktis skrybėlių, jas bus sunku išspręsti. Geriausias sprendimas būtų juosta, Bezel arba tiara.

Šventę galima atidėlioti iki vakaro, todėl pasirūpinkite, kad apatinis drabužių elementas būtų lengvas. Tai gali būti satino striukė arba bolero.

Batai turi būti vienoje spalvoje suderinti su suknelėmis, skirtingais tonais. Galite žaisti ant kontrasto, jei, pavyzdžiui, suknelėje yra kontrastinga juosta, tada batas gali pakartoti savo spalvą.

Vaikas vieną kartą išleidžiamas iš vaikų darželio, naujasis etapas prasideda jo gyvenime, brandesnis ir atsakingesnis. Šią dieną kiekviena mergina nori atrodyti gražiai. Su mūsų rekomendacijomis ir patarimais bus lengva sukurti vaizdą jaunam absolventui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys