Sandalai

Baltos pakopos sandalai

Baltos pakopos sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Su ką vilkti sandalus ant traktoriaus pado.

Sandalai ant traktoriaus platformos - grįžti į 70-ųjų.

Šią vasarą jie laimėjo daugelio stilingų merginų širdis. Praktiškumo ir mados tendencijų derinys įsijungė į šį modelį ir tapo universaliu batu įvairaus amžiaus žmonėms. Tokie sandalai buvo populiarūs 70-ųjų pabaigoje, o dabar jie vėl tapo itin madingi.

Šio modelio „Chunky heel“ sandalai išsiskiria storu grioveliu, todėl batai labai stabilūs, nepaisant platformos ar kulno aukščio.

Įvairių spalvų dėka kiekvienas fashionistas galės pasirinkti norimą modelį. Subtilūs pasteliniai sandalai puikiai papildo šviesius vasaros vaizdus, ​​o verslo stiliui galite pasirinkti juodos arba raudonos spalvos modelius.

Tačiau neturėtumėte perkrauti tokių batų su papildomais dekoratyviniais elementais, pagrindinis sandalų akcentas yra jų balta masyvi padas.

Modelių linijose visais atvejais yra balti traktoriaus platformų sandalai: masyvi pastovi moterišką išvaizdą ar plokščią kasdienį dėvėjimą.

Su ką vilkti sandalus ant traktoriaus pado.

Šis sandalų modelis, nepaisant jo masyvumo, derinamas su daugeliu moteriškų vasaros išvaizdų. Dėl didelio balto liežuvio tokios kojos kojos atrodo labiau lieknas ir ilgas.

Modelis, turintis kulną, puikiai papildo romantišką vaizdą be svorio chifono suknelės.

Sandalai ant traktoriaus pado su kulnu nėra blogi kartu su vasaros kombinezonai, sijonai su aukštu liemeniu, suknelė, šortai.

Plokščias tokių sandalų padas gali būti papildomas atsitiktinis drabužių stilius. Negabaritiniai marškinėliai, antblauzdžiai, džinsiniai šortai ir marškinėliai tinka sandalėms ant balto vienodo pado.

Šio modelio vasariniai batai puikiai atrodo su tokiais universaliais drabužiais kaip džinsai. Lieknas įtemptas džinsai arba platus deginimas - pasirinkimas priklauso tik nuo individualių pasirinkimų.

Dėl savo išskirtinių savybių, tiesiog reikia derinti su įvairiausiais baltų vienuolių stiliais ir vaizdais ant balto dugno kiekvienos merginos, kuri laikosi mados tendencijose, spintoje.

Ir jei manote, kad tos pačios tendencijos, sandalų mados traktoriaus paduose bus tinkamos daugiau nei vienam sezonui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys