Sandalai

Sandalai gladiatoriai

Sandalai gladiatoriai

prisijungti prie diskusijos

 

Sandalai ar sandalai, turintys tokį patį pavadinimą, yra kilę iš Romos, kur juos dėvėjo ne tik gladiatoriai, bet ir didieji miesto gyventojai, tiek vyrai, tiek moterys. Batai šiuo atveju skyrėsi. Romėnai papuošė savo sandalus su auksinėmis gėlėmis ir brangakmeniais, vyrai apsiribojo geros gamybos oda.

Sandalai graikų stiliaus ir šiandien populiarumo piko - jie nėra karšta, net karščiausia diena, ir rašyti tokius batus bet vaizdą nėra sunku. Todėl Pora „pinti“ sandalų yra vasara, kurią turi turėti kiekviena „fashionista“, net jei ji neplanuoja kelionės į Romą.

Savybės

Gladiatorių sandalai yra atviri batai su daugybe diržų. Tokie sandalai gali būti ant lygaus pagrindo arba ant kulno, būti mažos kulkšnies ilgio arba aukšti, pasiekiantys kelį. Pastaruoju atveju šių romėnų sandalų modeliai turi viršūnes, panašias į batų, tačiau jis susideda tik iš pynimo juostų arba stipriai perforuotų taip, kad pėda nebūtų karšta.

Klasikiniai „romėniškos moterys“ ant žemos pakopos, dažniausiai dizaineriai, daro juos sąmoningai šiurkščius, puošti metalinėmis kniedėmis, skirtomis auksui ar sidabrui. Bet šiuolaikinė mada diktuoja savo taisykles, o ant ratų yra vis daugiau modelių, rodančių elegantiškus „gladiatorius“ ant platformos, pleišto ar kulno.

Spalvų diapazonas

Absoliuti dauguma graikiškų sandalų, pateiktų parduotuvėse, yra ramus natūralios spalvos: šokoladas, medžio atspalvis, smėlio spalvos, smėlio, baltos spalvos. Tačiau yra, nors ir rečiau, ryškių atspalvių modeliai: mėlynos, rožinės, žalios ir gražios gilios: tamsiai mėlyna, bordo, violetinė.

Yra elegantiškų variantų „gladiatoriai“ - Auksinė, sidabrinė arba bronzinė spalva, kuri atrodo nuostabi ant raugintų kojų. Tokiuose batuose galite vaikščioti kiekvieną dieną, ir jūs galite išsaugoti įspūdingą porą „išeiti“.

Ką dėvėti?

Pirmas dalykas, kuris rodo, kad jis yra graikų stiliaus sandalų ansamblis, yra nesvarbus šifono suknelė, tvirta to paties stiliaus. Jei pasirinksite klasikinius „brutalus“ sandalus, vaizdas bus labai kontrastingas - švelnus suknelė ir neapdoroti batai.

Puikiai tokie sandalai tinka į jaunų merginų drabužių spintą, kurie mėgsta mados stiliaus „boho“ ar etninę tendenciją. Ilgi laisvi sijonai ir kraštinės viršūnės, liemenės liemenės, nugrimzdę džinsai yra skirti naudoti su graikiškais sandalais. Ilgos, tekančios suknelės su permatomu apvalkalu taip pat atrodo prabangios su tokiais batais!

Moterims, kurios mėgsta atsitiktinį stilių, geriausias sprendimas būtų palaidi marškinėliai arba „alkoholinis“ marškinėliai kartu su džinsinio šortu ar mini sijonu. Kadangi "Gladiatoriai" ant lygaus pagrindo yra idealūs batai ilgiems pasivaikščiojimams, draudžiama pridėti šiek tiek sporto į vaizdą, dėvėti ugnies marškinėlius ar antblauzdžius. Pastarasis, žinoma, leidžiamas tik tada, kai sandalai yra žemiau kulkšnies.

Aukštieji „gladiatoriai“ bus geri trumpomis suknelėmis ir sundressais. Svarbus dalykas yra tai, kad diržai, pasiekę kelio, vizualiai sutrumpins kojas, todėl geriau rinktis tokius modelius geriau nei ilgos kojos. Be to, nepasirenkite aukštos mergaičių sandalų - diržai gali būti supjaustyti į odą, kuri atrodys neetiška.

Romos stiliaus sandalai yra labai palankūs panašiems priedams. Tai gali būti odinės apyrankės, diržai arba maišeliai su kniedėmis, pakraščiai arba papuošti audimu. Atraskite puikius auskarus ir kaklo papuošalus iš etninio stiliaus, pagamintus iš odos, karoliukų ir metalo.

Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į medžiagos natūralumą - odą ar zomšą, iš kurio gaminami batai. „Gladiators“ yra suprojektuoti dėvėti netgi itin karšta, o esant aukštai temperatūrai, dirbtiniai batai gali išskirti cheminį kvapą arba net sukelti alerginę reakciją į pliką odą.

Kitas svarbus dalykas yra dirželiai, kurie yra daug ant tokių sandalų. Visi jie turi būti pakoreguoti pagal kojų pilnumą arba būti elastingi ir malonūs kūnui. Priešingu atveju malonus pasivaikščiojimas nauju batu gali būti nepatogus.

Svarbu atkreipti dėmesį į prekės ženklą. Savęs gerbiantys gamintojai yra labai atsargūs dėl žaliavų ir gamybos technologijų „gladiatorių“ pasirinkimo. Kai kuriuose modeliuose vienintelis remiasi tik diržų audimu, todėl prastos kokybės pora gali prarasti savo išvaizdą arba net po pirmųjų kojinių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys