Sandalai

Deniminiai sandalai

Deniminiai sandalai

prisijungti prie diskusijos

 

Pastaruoju metu tokios medžiagos, kaip džinsas, yra populiariausios, ir tai pasakytina ne tik apie drabužius, bet ir batus. Vasaros ansamblyje džinsiniai sandalai atneš originalumo ir parodys jų savininko unikalumą. Be to, dėl savo tekstūros šie batai yra itin minkšti ir patogūs.

Modeliai

Džinsiniai sandalai yra nepakeičiami kaip laisvalaikio batai, taip pat maloni vakaro pasivaikščiojimai ir, žinoma, jūros atostogos.

Šiandien mados pramonė siūlo įvairių modelių džinsus. Stilingai atrodo ant pleišto, ypač jei jis pagamintas iš lengvo ir praktiško kamščio. Beje, natūrali kamštis yra gana brangi, todėl dažnai pakeičiama pigesniais dirbtiniais kolonėliais, kurie vis dėlto nėra blogesni. Ne mažiau patrauklių išvaizdos sandalų ant medinio pleišto, kuris gali būti tiesiog padengtas džinsu. Modelis ant pleišto, dažnai užsikabinęs ant elegantiškų kulkšnies diržų.

Įdomus sprendimas - džinsiniai sandalai ant storos platformos. Ypač madingi variantai su pjaustymu ant lanko ir kulno dalies.

Visada moteriško stiliaus modelis su aukštais kulniukais. Priklausomai nuo jų storio (viliojančio žiedo ar pastovaus kulno), tokie batai yra sėkmingas vakaro ar atsitiktinės išvaizdos papildymas.

Atkreipkite dėmesį, kad džinsiniai sandalai yra labai harmoningas: spynos ir mygtukai, karoliukai ir rhinestones.

Populiarūs prekės ženklai

Naujausiose daugelio žinomų prekių ženklų kolekcijose rasite originalius džinsinio sandalų modelius. Taigi, Italijos prekės ženklas Primadonna kolekcija siūlo pleišto gaminių asortimentą, tarp kurių vertas vieta yra užimta iš džinsinio audinio. Batai pasižymi stilingu apvaliu įdėklu ir aptakiu dizainu, kuriame yra metaliniai elementai.

Kita Italijos įmonė - Napapijri - sukuria nuostabiai gražius batus. Atrodo, kad neįtikėtinai moteriški sandalai, pagaminti iš džinsų su žirnių spauda, ​​yra specialiai sukurti sudėtingiems romantiškiems žmonėms. Paisley modelis (kitas pavadinimas - „turkų agurkai“) papuošs kiekvieną koją, būdamas ansamblio akcentas.

Įmonė LOST INK (JK), kurdamas savo batus, daugiausia dėmesio skiria ekstravagantiškiems žmonėms. Galų gale, ne kiekviena mergaitė drįsta dėvėti džinsus, įrengtus su 20 centimetrų kulno platforma. Toks modelis paradoksaliai apjungia gatvės stilių ir prabangą. Auksinės sagtys papildomai prideda batų.

Universalūs modeliai Lorenzo maripriešingai, jie tinka kiekvienai moteriai be baimės pakenkti koją dėl aukšto kulno.

Kaip tai padaryti patys

Kiekviena mergaitė, turinti pradinius siuvimo įgūdžius, galės pačios gaminti savo džinsinius sandalus. Pagrindinis šio bato privalumas yra tai, kad jis yra nebrangus, o vasaros sezonui galima gaminti daugiau nei vieną porą, pavyzdžiui, su skirtingais padais.

Norint dirbti, jums reikės susidėvėjusių ar tiesiog erzinančių vasaros batelių - svarbiausia yra tai, kad padas yra funkcionalioje būsenoje.

Pirma, su senais batus reikia kruopščiai sumažinti diržus ar diržus. Vienintelio pusių pusėse reikia padaryti pjūvius, į kuriuos įdėtas džinsas. Tai gali būti viena plati juostelė arba du ar trys siauresni - jie laikys pirštus. Juostų ilgis turi būti kruopščiai išmatuotas pagal jūsų kojos pilnumą: svarbu neleisti kojoms pakabinti laisvai ir nespausti jų per daug.Medžiaga yra pritvirtinta specialiu batų klijais: jums reikia ją pritvirtinti į gabalus ir pritvirtinti vise, kol jis visiškai išdžiūsta.

Atkreipkite dėmesį, kad priekinės dalies dizainą galima modeliuoti, nes fantazija jums pasakys: džinsinio juostelės gali kirsti, susieti į tvarkingus mazgus. Be to, dėl tokių batų atrodo papuošalai, aplikacijos, siuvinėjimai. Deniminiai fragmentai gali būti atidėti prie kraštų su kontrastingais siūlais (pavyzdžiui, geltona arba oranžinė). Kaip originalus dekoras gali veikti ir įvairias sagtis.

Kaip pasirinkti ir rūpintis

  • Pasirenkant džinsus, pirmenybė teikiama šviesiai padėklų atspalviui, nes jis yra harmoningiausiai derinamas su džinsu. Pasirinkite norimą džinsinio atspalvį: parduotuvėse yra įvairių atspalvių: nuo šviesiai mėlynos iki tamsiai mėlynos spalvos.
  • Jei perkate modelį ant platformos ar pleišto, žiūrėkite, kad padas nebūtų priklijuotas, bet susiuvęs - tai reikšmingai veikia sandalų gyvenimą.
  • Kalbant apie džinsinio batų priežiūrą, tada jį reikia valyti minkštu šepečiu. Tie patys produktai džiovinami natūraliomis sąlygomis - tai padės išvengti deformacijos.

Ką dėvėti

  1. Jei atsižvelgsime į spalvų derinius, džinsų batai harmoningiausiai derinami su juodos ir rudos, raudonos ir oranžinės spalvos drabužiais. Šviesos pastelinės spalvos komplektai, išskyrus rožinius ir turkis, taip pat puikiai atrodo su džinsiniu audiniu.
  2. Kalbant apie ryšį su skirtingų tekstūrų vaizdu, neturėtumėte derinti džinsų su džinsais. Šiuo atveju geriausias sprendimas yra iš linų, šifono ar odos pagaminti drabužiai. Dėl džinsinio batų neimkite to paties maišo, gaukite geresnį odos priedą.
  3. Nesivaržykite nešioti džinsinius sandalus su miesto stiliaus kelnėmis, lengva suknelė, sundresses, sijonu.
  4. „Sportinio elegantiško“ stiliaus mėgėjai gali papildyti džinsinius sandalus su atitinkamu laisvu viršeliu, būtinai pridedant moterišką akcentą papuošalų ar spalvingo atspalvio lūpų pavidalu.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys