Sandalai

Aukšti kulniukai

Aukšti kulniukai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Stiliai. Kas vyksta
  2. Faktiniai vaizdai

Sutinku, kad atviri sandalai su aukštais kulniukais yra tik ponios prerogatyva. Taip, žmonės čia neleidžiami - tai yra moters karalystė. Būtent čia ji gali atverti realią ir parodyti save savo šlovėje. Ne atsitiktinumas, kad mados dizaineriai leksikete turi frazę: „Įdėkite kulną“, nes tai padeda su drąsiai pakeisti vaizdą.

Stiliai. Kas vyksta

Yra daug gražių kulnų sandalų stilių. Jis gali būti pastovus stačiakampis arba kūginis kulnas, žiedas, figūrinis kulnas. Tai gali būti viena spalva su viršutiniais sandalais ir kontrastinga. Pastarasis, beje, yra labai svarbus artėjančiame sezone.

Kuris kulnas pasirinkti? Liekos aukštos mergaitės, turinčios ploną kulkšnies modelį su siaura juosta aplink koją.

Jei turite gana korpulišką figūrą, jums reikia stabilių modelių, netgi didelių. Pavyzdžiui, ant platformos ir kulniukai, o diržai turi būti plati.

Kai kurios mergaitės yra baisios didelės kojos ir tiki, kad aukštakulniai sandalai, kojos atrodys dar labiau, bet ne. Yra mažas triukas: vizualiai pėdos atrodys mažiau, jei sandalų nosis yra apvalus. Bet iš kvadratinių ir siaurų nosis turėtų būti atsisakyta.

Merginos, turinčios lieknas kojas, yra labai tinkamos sandalai su užtrauktukais ant kulkšnies ar kryžminio diržo. Be to, jie gali būti net keli.

Nepamirškite, kad vien tik aukštakulniai batai pritraukia dėmesį, todėl pedikiūras turėtų būti tobulas!

Faktiniai vaizdai

Šių metų vasarą mada yra pastovus aukštas kulnas. Bet šukuosena yra drabužių elementas ypatingoms progoms. Populiarumo viršūnėje vienspalviai sandalai yra balti ir juodi. Tai taip pat yra tendencija šį sezoną. Sutinku, tai yra patogu, nes galite pasiimti drabužius jiems bet kokios spalvos.

Pažiūrėkite, kaip balti sandalai ant kulnų atrodo grakštūs! Plonas diržas pabrėžia gražią kulkšnį, o apvalus kojų ir uždarytas kulnas vizualiai padaro koja proporcingesnę. Sandalai puikiai atrodo su šviesiomis pastelinėmis spalvomis siauromis kelnėmis.

Kita artėjančio sezono tendencija - sandalai su neįprastais ir įsimintinais atspaudais. Jei dėvėsite tokius batus, visi kiti drabužiai turėtų tapti tik fonu, nes batai su spaudiniais yra savarankiški, nereikalauja kitų dekoracijų ar akcentų.

Aukštakulniai sandalai visada būna mados, taip moteriškas!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys