Sandalai

Jimmy Choo sandalai

Jimmy Choo sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir privalumai
  2. Modeliai

Didžiosios Britanijos prekės ženklas „Jimmy Choo“ batai yra tikro žavesio įkūnijimas, pagardintas puikiais ir sudėtingais užrašais. „Jimmy Choo“ sandalai tuo pačiu metu atrodo tiek seksualūs, tiek stilingi, todėl jie tampa mados troškimų objektu visame pasaulyje.

Savybės ir privalumai

Pagrindinis „Jimmy Choo“ sandalų išskirtinis bruožas yra skirtingo storio pynimo juostų gausa.

Jie gali elegantiškai karkasuoti koją arba paslėpti jį nuo kaulų iki pirštų. Tai buvo daug batų ant batų, kurios ženklą atpažino vienu metu, ir tik laikui bėgant kitos prabangos ir masinės rinkos prekės ženklai pradeda skolintis šią idėją.

Dažniausiai tai paprasti arba metaliniai sandalai, kurie puikiai tinka iškilmingiems priėmimams. Jų pranašumas yra tas, kad, skirtingai nei kitų žinomų prekių ženklų sandalai, jie pernelyg nekreipia dėmesio, bet tarnauja kaip išskirtinis vakaro suknelės priedas.

„Jimmy Choo“ sandalai turi unikalų gebėjimą sutelkti dėmesį į gražią suknelę ir tuo pačiu pabrėžti gražią jo savininko kojas, darant jas dar ilgesnes ir plonesnes.

Šis efektas pasiektas dėl kvapą gniaužiančio „Jimmy Choo“ sandalo, kuris dėka prekės ženklo „Tamara Mellon“ savininkui. Ji buvo įsitikinusi, kad aukšti kulniukai padarytų bendrovės batus dar populiaresnius ir pasirodė esąs visiškai teisus.

Šiandien milijonai merginų visame pasaulyje svajoja susituokti arba eiti į pasaulietinę šalį šio konkretaus prekės ženklo sandalais!

Modeliai

Cukrus

Cukraus modelis yra labai populiarus tarp nuotakų. Tai batai su išpjovomis ant pirštų, pagaminti iš šilko ir papuošti Swarovski akmenimis. Jie turi nedidelę platformą ir gana pastovų kulną, 13 cm aukščio, modelis yra gana patogus, bet stulbinantis gražus, todėl jis yra puiki papildoma vestuvių suknelė.

Lance

Populiariausias prekės ženklo modelis, kuris yra dažnas lankytojas raudoname kilime.

Šie sandalai su elegantiškais dirželiais auga. Freakish interlacings primena gyvatę, suvyniotą aplink moterišką koją. Sandalai atrodo elegantiški ir labai seksualūs.

Hesper

Modelis su atviru pirštu ir dirželiu ant kulno, kuris kerta didėjantį. Minimalizmo stiliaus žemo rakto modelis bus puikus papildymas elegantiškoje vakarinėje suknelėje.

Kablys 100

Kitas žinomas prekės ženklo modelis. Sandalai su įrišimu priekyje, pagaminti pagal gladiatorių sandalus. Odos nėriniai naudojami kaip tvirtinimo detalė, kuri audina aplink moterišką koją.

Lana 120

Sandalai su plačiu T formos dirželiu, kuris sklandžiai rėmo koją ant kojos, užtraukiamas atgal.

Labai patogus modelis, tinkantis ne tik publikavimui, bet ir kasdieniniam drabužiui. Ypač elegantiški modeliai pagaminti iš nėrinių.

Žvaigždžių vaizdai

Jimmy Choo sandalai retai atrodo atsitiktinėje išvaizdoje. Jie yra tokie elegantiški, kad net įžymybės dažnai įdeda tik į raudoną kilimą.

„Gotham“ serijos žvaigždė, puošnus Jada Pinkett Smith, pasirinko „Choo Pearl“ modelį, kuris vyksta 2016 m. Ji paėmė smaragdo žalias šilko sandales, kad atitiktų „Versace“ suknelę.

Nuostabi aktorė Emilia Clark pasirinko Minni už HBO ceremoniją. Tai gražiai rožiniai auksiniai sandalai, pagaminti minimalizmo stiliaus, kuriame nėra nieko nereikalingo. Jie tapo nuostabiu elegantišku miltelių sukneliu, puoštu siuvinėtais gėlėmis.

Populiarios Lance modelio Grammy apdovanojimų ceremonijoje šviečia populiari dainininkė Taylor Swift. Sidabriniai sandalai elegantiškai papildo graikų stiliaus baltą suknelę.

„Jimmy Choo“ sandalai yra batai, kurie yra populiarūs ir mylimi visos sąžiningos lyties. Kaip matote, ši meilė yra visiškai nusipelno!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys