Sandalai

Sandals Rieker

Sandals Rieker

prisijungti prie diskusijos

 

Moterų eismo patrauklumas tiesiogiai priklauso nuo pasirinktų batų patogumo. Šiuo atžvilgiu įrodyta galimybė - sandalai Vokietijos markė Rieker, kuri, gaminant batus, visų pirma suteikia tokias savybes kaip komfortas ir ilgaamžiškumas.

Savybės ir privalumai

Prekinis ženklas datuojamas 1874 m., Iš pradžių jis buvo pavadintas Rieker & Seitz pagal savo steigėjų pavadinimus. Kadangi bendrovės būstinė tuo metu buvo prie Italijos ir Šveicarijos sienos, nenuostabu, kad turtingi italai buvo pirmieji batų pirkėjai.

Šeimos verslas „Rieker“ sėkmingai veikia jau daugiau nei šimtą metų. Šiandien tai yra didelė įmonė, kuri kasdien gamina tūkstančius porų batų. Įmonės būstinė yra Šveicarijoje, tiesiogiai gamyklos yra įvairiose šalyse: Vokietijoje ir Rumunijoje, Portugalijoje ir Maroke, Tunise ir Vietname, net ir Šiaurės Afrikoje. Pigesnės gamybos sąskaita batai tapo pigesni, neprarandant kokybės. Rieker prekės ženklo salonai yra atviri daugelyje pasaulio šalių, o Vokietijoje demonstruojami batų demonstravimo pavyzdžiai.

„Sandals Rieker“ - tai patogiausi batai, skirti kasdieniniam drabužiui. Jo gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, turinčios didelį atsparumą dilimui. Natūrali oda kojinių metu prisitaiko prie anatominės kojos formos. Be to, oda yra specialiai apdorota, todėl ji tampa minkštesnė ir „kvėpuojanti“: ji užtikrins moterų kojų vėdinimą net ir karščiausiomis vasaros dienomis.

Aukštųjų technologijų padas pasižymi ypatingu lankstumu ir lengvumu - idealiomis savybėmis laisvalaikio batams.

Specialios technologijos padaro pėdų apkrovą minimalią, o „Rieker“ gaminiuose galite praleisti visą dieną ant kojų, nesijaudindami. Štai kodėl vokiški prekės ženklo batai priklauso „anti-streso“ kategorijai, tai idealiai tinka ilgiems pasivaikščiojimams pėsčiomis, keliaujant ir kitomis aktyviomis pramogomis.

Riekerio sandalai turi patogų batą su šiek tiek išplėstu lanku. Tai patogu, nes dienos pabaigoje moteriškos kojos dažnai išsipūsti. Dėl tos pačios priežasties „Rieker“ produktus nusipirko moterys, turinčios problemos pėdą (išsipūtęs kaulas ir aukštas keltuvas).

Poliuretano vientisos sandalės turi amortizavimo savybes - sugeria smūgio apkrovas.

Kalbant apie vasaros batų spalvų diapazoną, jame vyrauja suvaržyti ir universalūs tonai: balta, smėlio, pilka ir ruda.

Modeliai

„Rieker“ sandalų asortimentas yra gana įvairus, nors jis turėtų būti pastebėtas iš karto, ten yra labai mažai variantų.

Yra ir atviri, ir uždari modeliai. Kalbant apie pado veikimą, galima pasirinkti pasirinkimą su kulnais (nebūtinai stabilus), platformą arba žemą pleištą. Riekerio kolekcijose yra sandalai ant lygaus pado. Nedidelis skaičius modelių turi žnyplę.

Kalbant apie batų dekorą, kai kurių modelių viršų puošia stilingas graviravimas. O tekstūrų (odos, tekstilės, kamštienos, medienos) derinys suteikia unikalių žavesių sandalams (pavyzdžiui, sandalai su odos dirželiais, dekoruoti tekstilinėmis rožėmis, atrodo neįprastai). Kalbant apie audinių modelius, įdomu pažvelgti į gaminius, pagamintus iš perforuoto audinio, ir turėti originalų spaudą.

Apžvalgos

Klientai paprastai yra patenkinti Rieker prekės ženklo vasaros bateliais. Kaip kai kurie sako, tai, žinoma, nėra švenčių galimybės, tačiau tokie sandalai puikiai tinka kasdieniam drabužiui. Tai labai patogūs batai.

Daugeliui moterų „Rieker“ prekės ženklas tapo mėgstamiausia, o jos gaminiai dėvimi visais metų laikais. Ne tik sandalai, bet ir, pavyzdžiui, Vokietijos įmonės batai pasižymi itin minkšta oda ir patogiais batais.

Klientai džiaugiasi tuo momentu, kad nereikia priprasti ir nešioti Rieker batus. Sandaliuose, net ant kulnų, galite vaikščioti ilgą laiką pėsčiomis, o kojos nesijaučia. Vienintelis „anti-stresas“, daugelis ponios vadinamos ne tik „pasakomis“. Sandalai ant lygaus pagrindo gali būti jaučiami ant kojų ir kaip ir šlepetės, nors tuo pačiu metu jie atrodo elegantiški.

Pažymėtina, kad Rieker yra vienas geriausių moterų, turinčių nestandartinių pilnatvės kojų. Tokie sandalai su malonumu yra moterys su didele kilme.

Kai kurios mados moterys, kurios paprastai dėvi daugiau ekstravagantiškų modelių, nėštumo metu perka Rieker vasaros batus.

Moterys taip pat yra patenkintos modelių įvairove. Vienintelis neigiamas dalykas yra tai, kad jis yra tik internetinėse parduotuvėse, o įprastose parduotuvėse jų yra mažiau.

Be to, daugelis modelių gaminami tik mažomis partijomis, o dažnai mylima versija yra problema įsigyti antrą kartą.

Turėtumėte žinoti, kad „Rieker“ sandalai gaminami ne tik iš natūralios odos ir zomšos, bet ir iš dirbtinių kolegų, kurie, žinoma, yra pigesni. Daugelis moterų yra nusivylusios tokiais pirkimais. Deja, odos pakaitalas neturi geros atsparumo nusidėvėjimui ir gali prasiskverbti, kaip teigia tokių batų savininkai, antrajame sezone. Todėl potencialiems pirkėjams patariama paklausti, kas yra sandalai. Beje, labiausiai išsamus aprašymas, net ir vidpadžio medžiaga, yra internetinėse parduotuvėse.

Rieker produktų kainos yra gana prieinamos. Be to, sezono pabaigoje prekės ženklo parduotuvėse paprastai yra gerų nuolaidų. Tačiau juos reikia stebėti, nes salonai nedalyvauja SMS žinutėse.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys