Striukės

„Tweed“ striukė

„Tweed“ striukė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. „Tweed“ funkcijos
  2. Modeliai
  3. Ką dėvėti?
  4. Įspūdingi vaizdai

Įžymi „Coco Chanel“ stiliaus „tweed“ striukė. Iš pradžių šis garderobos elementas buvo išskirtinai vyriškas, todėl moterys daug dėmesio skyrė naujovėms. Tačiau po 15 metų „Chanel“ vėl pristatė ant kojinių malonius modelius moteriškų tvorų švarkams. Nuo to laiko jie pradėjo džiaugtis didele paklausa.

„Tweed“ funkcijos

„Tweed“ yra audinys, kuris puikiai išlaiko šilumą ir pasižymi padidėjusiu patvarumu. Jis sukurtas iš vilnos, kuri anksčiau buvo specialiai apdorota.

„Tweed“ striukė yra tokia šilta, kad ji yra būtina šaltuoju metų laiku. „Tweed“ yra drėgmei atsparios ir minkštos medžiagos, todėl žiedinė striukė lengvai pakeičia rudens striukę.

„Tweed“ gali vizualiai padidinti augimą ir pridėti tūrį, todėl jis yra tvarkingas ir tvarkingas pasirinkti iš šio audinio pagaminto švarko modelius.

Modeliai

Kiekvienas sezonas, dizaineriai pateikia naujus stilius ir modelius „tweed“ striukes, nes jie visada yra tendencijos. Jie siūlo skirtingą ilgį, apykaklės formą arba be jos, taip pat puošia švarkus su kitų audinių įdėklais.

Tamsiai apvilkta striukė idealiai tinka mažų auglių mergaitėms. Tačiau plonas grožis turėtų papildyti savo drabužių spinta ilgais modeliais.

Klasikinės tvoros striukės pateikiamos juodos, rudos, baltos arba pilkos spalvos. Tačiau šiandien galite įsigyti ryškių spalvų modelį, kuris leis įsivaizduoti įspūdingą lanką. Puikiai dekoruoti gėlių atspaudais dekoruoti modeliai tinka romantiško įvaizdžio įsikūnijimui.

Ką dėvėti?

Iš pradžių dėvėti „tweed“ striukę su klasikinėmis pjaustytomis kelnėmis arba pieštuku. Tačiau šiandien stilistai siūlo skirtingus derinius, kurie įkūnija įvairių stilių. Norėdami sukurti elegantišką lanką, dėvėkite tvorą su erdviomis suknelėmis, antblauzdžiais ar liesais džinsais.

Juodoji tvoros striukė laikoma klasika. Jis dažnai naudojamas atsitiktinei išvaizdai sukurti. Norint pritraukti vyrų dėmesį, turėtumėte atkreipti dėmesį į geltoną tvoros striukę ir įdėti ją į duonos sijoną su geltonu arba juodu pieštuku.

Kasdieniai išvaizdai, turėtumėte dėvėti „tweed“ striukę ant tvirtos kilpos arba plono megztinio. Praktiniai ir patogūs džinsai bus puikus papildymas mados lankui kiekvieną dieną.

Dėl verslo įvaizdžio naudinga derinti „tweed“ striukę su balta balta palaidine arba klasikiniu marškiniu. Puikiai ir paprastai atrodo tandeminė sutrumpinta striukė su erdvia suknelė. Galite pasirinkti šifono modelį, jis suteiks vaizdui patrauklų ir nenugalimą.

„Tweed“ striukė gali būti papuošta stilingais priedais, kad ji būtų unikali ir žavinga. Pavyzdžiui, vieno spalvos modelis gali būti papuoštas didele sagė ar masyvi karoliukai. Tačiau „tweed“ striukėms su ryškiu spausdinimu nereikia papildomų priedų.

Įspūdingi vaizdai

Atsitiktinių lankų atveju džemperis turėtų būti dėvimas džinsiniu švarku ir balta palaidine, pagaminta iš permatomo oro. Striukė ant platformos tamsoje puikiai papildo stilingą vaizdą.

Apsuptas tvoros striukė su odos įdėklais atrodo elegantiška. Dideli mygtukai, kurie yra įstrižai pritvirtinti, suteikia modeliui švelnumo. Ši striukė atrodo gražiai tandeme su juodomis kelnėmis.

Sutrumpinto „tweed“ striukės ir suknelės, pagamintos iš erdvaus audinio, derinys atrodo puikiai ir romantiškai. Patogūs juodi baleto apartamentai puikiai papildo nenugalimą lanką. Suknelę galima papuošti nedideliu gėlių ornamentu arba mažais taškeliais.Tačiau tvoros striukė vienu metu gali sujungti kelis tonus. Dailios dekoracijos ir nedidelė rankinės ant grandinės puikiai suderins su pasirinktu apranga.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys