Striukės

Baltos striukės

Baltos striukės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Ką dėvėti?
  3. Įspūdingi vaizdai

Klaida manyti, kad striukė ir švarkas yra vienas ir tas pats. Jie yra labai panašūs, matyt, abu objektai yra labai panašūs į striukę. Tačiau tarp jų vis dar yra skirtumų. Striukė yra sutrumpintas striukės su kišenėmis modelis, kartais virš galvos. Apykaklė gali būti išjungta arba stovinčia.

Striukė yra pagaminta iš įvairių medžiagų, naudojama kaip atsitiktinis ir elegantiškas drabužis. Vienas iš populiariausių jo variantų yra balta striukė.

Modeliai

Universalus bet kokio vaizdo papildymas bus baltas striukė, pagaminta klasikiniu stiliumi. Šis modelis pasižymi aiškiomis linijomis, teisingu pjūviu, gretimu stiliumi. Modelis idealiai tinka bet kokiai gyvenimo situacijai, puikiai tinka skirtingo amžiaus ir kūno tipų moterims.

Trumpesni švarkų modeliai dažnai yra romantiško stiliaus dalis. Striukė yra puošia blizgesiais, lankais, grioveliais. Apykaklė arba kaklas gali turėti originalią, neįprastą formą.

Asimetrinės švarkai idealiai tinka kasdieniam naudojimui. Šį sezoną labai populiarūs kampiniai švarkai ir neįprastos pjaustymo modeliai.

Baltas švarkas su trumpomis rankovėmis yra puiki galimybė vasarą. Rankovė gali būti gana maža, alkūnės ilgis arba 3/4. Rankovių forma taip pat gali būti labai skirtinga. Klasikinė balta striukė su tiesia vidutinio ilgio rankovėmis gali tapti verslo drabužių spintos elementu. Striukė su rankovėmis su žibintais padės sukurti labai švelną, gražiai mielą ir romantišką įvaizdį.

Baltos berankovinės striukės atrodo labai neįprastos ir stilingos. Iš išorės jie panašūs į liemenes. Siuvami iš įvairių medžiagų, įskaitant tankų kostiumą ir šviesius, skaidrius audinius.

Jei gryna balta striukė atrodo pernelyg neįdomi ir oficiali, galite įsigyti modelį, dekoruotą kitų medžiagų įdėklais. Dažnai striukės puošiamos metalinėmis grandinėmis, rhinestones, gražiais kontrastingos spalvos siuvinėjimais ir pan. Tokie modeliai atrodo ne tokie stilingi ir elegantiški, kaip ir visiems pažįstami klasikiniai striukės.

Ką dėvėti?

Šiandien švarkas gali būti ne tik verslo kostiumo dalis, bet ir harmoningas papildymas romantiška, iškilminga ar atsitiktine išvaizda. Baltą striukę galima derinti su beveik bet kokiu drabužiu.

Norėdami sukurti griežtą, verslo stiliaus baltą striukę, galima dėvėti kelnių kostiumą arba palaidinių ir pieštukų sijonus. Tokiu atveju spalvos schema yra pageidautina. Aprangą papildys aukštakulniai batai arba tvarkingi siurbliai.

Baltos striukės ir džinsų derinys bet kokiu stiliumi, bako viršūnes ar viršus puikiai tinka atsitiktiniam išvaizdai. Kaip batų, galite pasirinkti beveik bet kurią parinktį - sportinius batelius, mokasinus, slydimus, baleto butus, batus, pleištus ir pan.

Romantiškas įvaizdis neįmanomas be gražios suknelės. Baltas švarkas puošia suknelę iš bet kokios medžiagos, bet kokio ilgio ir stiliaus. Suknelė gali būti monofoninė arba atspausdinta. Batai turi atitikti vaizdą: gražūs batai, elegantiški sandalai ir kt.

Jauni merginos, kurios renkasi nemokamą, neformalų suknelės stilių, neabejotinai bus naudingos stilingoje, trumpoje baltoje striukėje. Jis gerai tinka šortams, antblauzdžiams ir mini sijonams.

Įspūdingi vaizdai

Sniego baltas apjuostas gretimo silueto striukė puikiai papildo skirtingų smėlio spalvų atspalvių ir šortų aprangą.

Romantiškas įvaizdis: minkšta spalvos palaidinė + elegantiškas pūkuotas sijonas + glaudūs batai su kulnais. Šviesus sniegas baltas švarkas, apjuostas ant pečių, atrodo labai įspūdingas ir daro vaizdą labiau moterišku.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys