Striukės

Baskų striukės

Baskų striukės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kas ketina?
  2. Modeliai
  3. Populiarios spalvos
  4. Ką dėvėti?

Elegantiška ir stilinga striukė su bazine danga padės įvairinti sauso biuro stilių. Šis modelis puikiai tinka figūrai, pabrėžia vyriškumą ir daro siluetą moteriškesnį.

Baskų modeliai vis dažniau naudojami ne tik kaip verslo kostiumo elementas, bet ir vakaro drabužių spinta.

Kas ketina?

Striukė su basku tikrai tinka moterims, kurios renkasi romantišką ir elegantišką verslo stilių.

Šios švarkai puikiai tinka moterims, turinčioms ploną figūrą. Moteriškas stilius leidžia toliau pabrėžti ploną juosmens ir klubo liniją. Puikių formų savininkai turėtų atkreipti dėmesį į gilių, tamsių atspalvių švarkus. Tokie modeliai daro siluetą švelnesnį ir elegantišką.

Moterims, turinčioms sodrių klubų, rekomenduojama išbandyti modelius su dideliais ar pailgiais bosais. Šis stilius leidžia vizualiai koreguoti figūrą, yra naudinga pabrėžti privalumus ir paslėpti jo trūkumus. Ši striukė puikiai atrodo su klasikinėmis kelnėmis.

Modeliai

Striukės su basku skiriasi nuo pačios Baskų rūšies:

  • puikus baskų su dideliais flounces;
  • Baskų trapecijos formos;
  • Baskų formos, kaip lankas ar sparnai.

Baskų kalba gali būti gana maža, glausta. Šis modelis yra labai tinkamas miniatiūrinis, trapios merginos. Baskai gali būti asimetriški, esantys virš striukės apačios arba tiesiog už jos.

Baskai paprastai atliekami, kad atitiktų švarką. Tačiau taip pat labai populiarūs modeliai su bazinio kontrasto spalva.

Dažniausiai striukė su basky yra siuvama iš tankaus, kostiumo audinio. Tačiau modeliai iš kašmyro, suede, boucle, smulkios vilnos ir tt atrodo ne mažiau įspūdingi ir stilingi. Dabar populiarumo viršūnėje yra švarkas, pagamintas iš nėrinių audinio. Ši striukė tinka tiek jaunesnėms merginoms, tiek elegantiško amžiaus moterims.

Striukė su basku gali būti klasikinė tiesiai arba tinka.

Populiarios spalvos

Jei striukė su basku yra verslo kostiumo dalis, spalvų schema turėtų būti sukurta klasikiniu stiliumi. Juodosios, baltos, šviesiai pilkos spalvos yra tradiciškai naudojamos formaliems drabužiams. Striukė, pagaminta iš juodos ir baltos spalvos, atrodo labai stilinga ir neįprasta.

Ryškios, sočios spalvos - raudona, mėlyna, smaragdas padės atskleisti diskretišką biuro stilių. Tokiu atveju pageidautina, kad pridedami drabužiai - kelnės, sijonas, palaidinė ar viršutinė dalis, būtų atsparūs neutraliam pasteliui.

Norėdami sukurti atsitiktinę išvaizdą, galite pasirinkti švelnų atspalvių švarką - šviesiai mėlyną, šviesiai žalią, smėlio, šviesiai rožinę, mėtų, persikų ar mėsos spalvą.

Jei norite sukurti elegantišką suknelę, galite pasirinkti švarką, pagamintą iš blizgaus aukso ar sidabro audinio.

Ką dėvėti?

Striukė pirmiausia susijusi su verslo kostiumu. Todėl jis puikiai tinka klasikinėms kelnėms, griežtai suknelei ir tiesiai sijonai. Papildyti griežtą klasikinių batų su kulnais vaizdą.

Dėl mažesnio formalaus stiliaus tokiam švarkui galite pasiimti klasikinių spalvų džinsus. Šis rinkinys puikiai tinka elegantiškiems laivams.

Šiltuoju metų laiku pageidaujamas nėrinių, šilko ar šifono modelis. Rudenį-pavasarį galite pasirinkti modelius iš tankesnių medžiagų. Striukė, pagaminta iš megzto audinio, atrodo labai įdomi su nuostabiais sijonų modeliais, pavyzdžiui, saule ar saule. Ypač jei viršutinė ir apatinė rinkinio dalis bus suderinta spalva.

Striukė, pagaminta iš gražaus brangaus audinio, bus elegantiškas papildymas vakarinėje suknelėje ant grindų.

Jei drabužių rinkinys, kurį ketinate naudoti su baskais, tada pasirenkamas tinkamas batų modelis, rekomenduojama pasirinkti modelius su aukštais kulniukais. Baska vizualiai sveria figūrą, daro ją platesnį. Kulnas koreguoja situaciją vizualiai plečiant kojas ir padarant siluetą labiau ploną.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys