Striukės

Chanel švarkai

Chanel švarkai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kiek istorijos
 2. Kas yra šis modelis?
 3. Modeliai
 4. Ką dėvėti?
 5. Spalvų paletė
 6. Batai
 7. Priedai
 8. Krepšiai
 9. Įspūdingi vaizdai

Coco Chanel stiliaus moters įvaizdis yra elegancijos, moteriškumo ir ekscentriškumo derinys.

„Chanel“ stiliaus striukės yra gražus ir elegantiškas dalykas jūsų pagrindinėje garderoboje.

Kiek istorijos

Kalbėdami apie švarko charakteristikas, jos derinimą su pagrindiniais jūsų drabužių spinta, taip pat priedais, mes negalime pasakyti keletą žodžių apie šedevro istoriją.

Atsižvelgiant į vyrų švarką kaip pagrindą, 1916 m. „Koko Chanel“ pridėjo 4 kišenes. Ji pasirinko dvasią kaip medžiagą.

Tik 1936 m. Chanel pristatė savo striukę. Iš pradžių tokie švarkai buvo papuošti kailiais, tačiau dėl nestabilios ekonominės padėties Antrojo pasaulinio karo metu Chanelio mados namai pradėjo gaminti trumpas, tvirtas striukes be kailio.

Norėdami pridėti savo modelių eleganciją, „Koko“ pradėjo naudoti vilnonius siūlus, kad apdailintų striukę.

Auksinės spalvos mygtukai su „Chanel“ namų logotipu šiek tiek vėliau taps būdingu jos švarko ženklu. Bet apvalkalas, esantis šoninės sienos pusėje, buvo pasiskolintas iš viešbučio darbuotojų.

Kas yra šis modelis?

Kaip ir bet koks „Chanel“ stiliaus dalykas, striukė turi daugybę savybių, kurias galite lengvai atpažinti tarp tūkstančių kitų modelių.

 • Ši striukė pasižymi tiesiu pjūviu ir puikiu gretimu siluetu.
 • Apvali iškirptė ir be apykaklės.
 • „Chanel“ pynimas naudojamas kaip striukės stiliaus apdaila.
 • Klasikinė „Chanel“ stiliaus striukė turi 4 kišenės. Nors. Kliento prašymu ar dizainerio idėja jie gali tapti dar mažesni.
 • Kaip klasikinės striukės audinys yra naudojamas „tweed“ arba vilna.

„Chanel“ striukė visada puikiai sėdi ant savo meilužės figūros. Dėl specialaus kompetentingo pjūvio galite lengvai judėti

Modeliai

Su grandine

Įrenginio formos grandinė iš pradžių buvo skirta švarkui subalansuoti. Faktas yra tai, kad tweed yra laisva medžiaga ir Koko naudojo grandinę, kad išsaugotų idealias proporcijas.

Su trumpomis rankovėmis

„Coco Chanel“ stilius reiškia eleganciją. Todėl, su trumpomis rankovėmis, galite lengvai parodyti savo papuošalus apyrankės ar brangių laikrodžių pavidalu. Pati save (Gabriel) mylėjo apyrankes ir pademonstravo jiems eleganciją.

Tweedy

Minkšta pjūklo paltas dažnai yra pamušalu natūralaus šilko.

Pamušalas yra siuvamas rankomis.

Megzti

Chanel stiliaus megztos striukės atrodo taip pat elegantiškos, kaip ir tweed. Taip yra todėl, kad tvorų siūlai yra panašūs į vilnonius verpalus. Produktai idealiai tinka. Jie puikiai sėdi ant figūros, ir tai svarbu Chanel švarkui.

Megzti

Prieš „Coco Chanel“ pradėjo naudoti trikotažą kaip siuvimo striukės pagrindą, toks audinys buvo laikomas aukštosios visuomenės vargšams. Ji sugebėjo suderinti mažą kainą ir eleganciją su vienu produktu. Šis pasirinkimas buvo ypač svarbus karo metu.

Apkarpytos striukės

Atsižvelgiant į pagrindinę „Chanel“ striukę, daugelyje mados namų jų kolekcijose yra trumpesnės striukės, kuriose yra tik dvi kišenės ant krūtinės ir apvalios kaklo. Dažniausiai tokie modeliai pateikiami trumpomis arba trumpomis rankovėmis.

Ką dėvėti?

Universali ir elegantiška striukė gali būti puikus papildymas įvairiems stiliams.

Pavyzdžiui, dėl atsitiktinio stiliaus dėvėkite striukę su liesomis džinsais arba klasika.

Pieštukas su pieštuku kartu su švarku „Chanel“ padarys jūsų išvaizdą elegantišką ir moterišką.

Vakaro lankams pasirinkti sukneles, pagamintas iš tafto, šifono ar šilko kartu su švarku. Toks duetas suteiks jūsų lankui Paryžiaus žavesio.

Spalvų paletė

Klasikinė striukė pateikiama juodos ir baltos spalvos, kur kontrastų žaidimas sukuria stiliaus laisvę.

Laikui bėgant pasaulis keičiasi. Taip pat keičiasi požiūris į švarkų spalvų paletę, o subtilus išvaizda padės sukurti rožinės spalvos švarkus.
Striukės žalumynai padės papasakoti apie savo ryškią ir linksmą nuotaiką.
Juodas su ryškia apdaila padės deklaruoti išmintingą ir gražią gamtą, ryškų mąstymą ir siaubingą charakterį.

Nepriklausomai nuo pasirinktos striukės spalvos, nepamirškite, kad Chanel stiliaus švarkai yra skirti visų amžiaus grupių moterims.

Batai

Striukė „la Chanel“ reiškia eleganciją ir stilių. Todėl rekomenduojame dėvėti jį kartu su klasikiniais batus, batus be kulnų arba batus su kulnais. Ruduo orui pasirinkite kulkšnies batus su plačiu kulnais.

Priedai

„Coco Chanel“ pirmenybę teikė elegantiškoms apyrankėms ir laikrodžiams ir parodė jiems malonumą. Todėl, prijungę laikrodį su dideliu skambučiu arba auksine apyranke su švarku, atrodys dar protingesnis.

Pasirinkite brangakmenių iš brangių metalų su natūraliais akmenimis, auskarais, kad sukurtumėte klasikinį vaizdą „la Chanel“

Krepšiai

Sankaba bus tinkama vakaro lankui. Kasdieniam ar biuro stiliui pasirinkti didelius maišus, kad atitiktų jūsų švarką ar klasikinį juodą.

Įspūdingi vaizdai

Šviesus striukė su geometrine apdaila, siurbliai su kulniukais sukuria grakštų lanką „Cameron Sharp“. Kaip priedus ji pasirinko auksinę apyrankę.

Iš viso baltos spalvos išvaizda padės sukurti šviesią baltą suknelę su grioveliais ir klasikinę striukę su užraktu. Du aukso mygtukų kišenės primena jums apie „Chanel“ stilių. Pridėkite metalo apyrankę ir aukštakulnius batus.

Pilka pleišto striukė su pilkais kraštais ant rankovių ir lentynų Beyonce nori dėvėti duetą su blizgančiomis kelnėmis, dideliu maišu ir megztu ažūriniu dangteliu.

Alyvuogių tvoros striukė su kišenėmis ir mygtukais, pagražintais petnešomis. Norėdami suteikti moteriškumo šiam vaizdui, gali batai su atviru pirštu. Sijonas-čiuožėjas, atitinkantis švarką ir megztas apyrankes.

Juoda ir balta megztinė striukė su džinsais atrodo įspūdinga. Dėvėkite sidabro apyrankę ir diržą su kristalais. Taigi jūsų atsitiktinis stilius taps elegantiškas.

Romantiškas įvaizdis padės sukurti rožinę striukę ir klasikinę juodą sijoną kaip Natalija Vodianova. Chunky kulno bateliai ir smėlio odos rankinės yra puikus papildymas jūsų išvaizdai.

Išmanus sprendimas būtų kailio striukė su „Chanel“ su rankovėmis. Ši striukė geriau dėvėti dideliu diržu ir odine pirštine. Kad jūsų lankas būtų grakštus ir moteriškas, dėvėkite pirštines ant metalo apyrankės. Pasirinkite maišelį iš natūralios medžiagos, pvz., Iš suede.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys