Striukės

Odinė striukė

Odinė striukė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Alternatyvūs - odos ir ekologinės odos striukės
  3. Ką dėvėti?

Dizainerių pastangomis odos striukės tampa vis populiaresnės ir šiuolaikinės mados paklausa. Įdomus stilius daro juos beveik visuotiniu drabužiu, ir dėka medžiagos jie yra labai patogūs ir praktiški.

Modeliai

Tarp įvairių odos striukių stilių norėtumėte atkreipti dėmesį sutrumpintas modelis. Jis gali būti pateikiamas įvairiais stiliais - pvz., Dviratininko odinė striukė arba įprastas atsitiktinis bombonešis švarkas. Bet kuriuo atveju, tokia švarkas labai gerai pabrėžs jūsų klubus ir sėdmenis, o bendras žvilgsnis į tokį viršūnę bus labiau viliojantis ir stilingas.

Odinės striukės su rankovėmis sutrumpintos iki ilgio labai reikalavo šilti pereinamojo sezono mados. Tokie modeliai sėkmingai derinami su suknelėmis ir tiesiais ar susiaurintais sijonais.

Renkantis daiktus į viršų, reikia nepamiršti, kad kiti drabužiai turi žiūrėti iš trumpų rankovių rankovių. Todėl iš plonos medžiagos, turinčios tiesias arba susiaurintas iki riešo rankovių, turėtumėte pasirinkti kilpą arba palaidinę.

Jei esate nestandartinių dydžių savininkas, patariame žiūrėti asimetrinės striukės. Toks modelis taps tikru magišku lazdeliu, nes jo supjaustymo sąskaita gali paslėpti perteklius per daug, o naudingai pabrėžti esamus jūsų figūros pranašumus. Geriausiai derinkite juos su suknelėmis.

Biure galima dėvėti klasikinį juodos ir baltos spalvos verslo modelį su odine striukė, o lengva kokteilių suknelė būtų puiki galimybė lankytis vakarėlyje ar tiesiog maloniai praleisti laiką su drauge kavinėje.

Kombinuoti modeliai švarkai turi skirtingus variantus. Audinius su odinėmis rankovėmis dažnai pasirenka merginos, kurios yra tiesioginio stiliaus šalininkai. Galų gale, tokios švarkai bet kokiu drabužių deriniu atrodys labai įspūdingi ir ryškūs.

Vertikalios intarpai iš kitos tekstūros audinio rekomenduojama pasirinkti pilnas mergaites, kuriems reikia vizualiai koreguoti figūrą. Įterpti priešais petį ir į monofoninio audinio apačią traukite figūrą ir subalansuokite siluetą.

Alternatyvūs - odos ir ekologinės odos striukės

Labai dažnai, renkantis odos striukę, klientai pasirenka odą. Yra keletas pagrindinių priežasčių:

  • Šiandieninėje ekonomikoje ne visi gali sau leisti natūralų odos gaminį dėl savo didelių išlaidų;
  • Odinė oda yra daug mažiau reikalinga, todėl dažnai pasirenkama dėl laiko stokos ar paprastos tinginystės;
  • „Zoodefenders“ perka tik dirbtinės odos gaminius, savo pavyzdžiu paragindami visuomenę nutraukti gyvūnų odos naudojimą drabužių gamyboje;
  • Natūralios odos tekstūros neleidžia realizuoti visų „Couturier“ fantazijų, kurios visiškai priklauso nuo odos pakaitalo.

Odos pakaitalo striukę labai sunku atskirti nuo natūralaus produkto, jį lengviau prižiūrėti, o jo kaina leidžia įsigyti naujus drabužius daug dažniau nei natūrali oda. Įvairios odos pakaitalo tekstūros dėka mados moterys, turinčios skirtingas pajamas, garbina krokodilo striukę ir lako švarką.

Ekologinė oda - Tai itin moderni medžiaga, atitinkanti visus šiuolaikinių madų poreikius. Jį sudaro trys sluoksniai:

  • Apatinė - elastinga medvilnė, kuri puikiai kvėpuoja ir išlaiko savo formą;
  • Vidutinio skiedimo natūrali oda su celiulioze;
  • Viršutinė - poliuretano danga.

Ekologinės odos striukės yra labai populiarios dėl savo unikalių savybių.Jie ne tik atitinka visus mados ir jos tendencijų reikalavimus, bet ir labai praktiški dėvėti - lengvi, šilti, puikiai kvėpuoti ir leidžia odai kvėpuoti. Be to, ekologiškos odos išvaizda visiškai atitinka natūralias, aukštoje temperatūroje neišskiria kenksmingų medžiagų ir nėra deformuota, skirtingai nei odinė oda.

Ką dėvėti?

Odinė striukė gali būti pritaikyta beveik bet kokiam vaizdui, tinkamas drabužių pasirinkimas su tokia striukė, jūsų išvaizda bus labai stilinga ir įsimintina.

Su liesomis kelnėmis ir liesais džinsais Galite dėvėti mažai laisvo stiliaus švarką, leidžiama didelių kišenių ir apykaklės. Kartu su smulkiu megztiniu ir tūrio toniniu skara galite sukurti madingą išvaizdą, kuri bus puiki galimybė kasdieniam drabužiui.

Pūkiniai sijonai labai gerai derinamas su odiniu striukėliu romantišku lanku. Ir jei pridėti ansamblį nestandartiniai spalviniai batai arba su bet kokiu spausdinimu, galite sukurti flirtingą vaizdą, kuris nepraranda savo švelnumo ir moteriškumo.

Renkantis priedų komplektą su odine striukėle, atkreipkite dėmesį į didelių šalikų. Jie puikiai pabrėžia odos tekstūrą, suteikia vaizdui ypatingą žavesį ir rafinuotumą. Priklausomai nuo šaliko spalvos, galite vizualiai koreguoti veido odos atspalvį. Jei tai šiek tiek blyški, galite pabandyti ant sultingos žalios arba šviesiai rožinės spalvos. Šie atspalviai „traukia“ skruostus ir paslėpia nuovargio pėdsakus už jų spalvos.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys