Slip-ons

Puskojinės

Puskojinės

prisijungti prie diskusijos

 

Kas nemėgsta ilgų pasivaikščiojimų aplink miestą šiltą pavasario dieną? Tinkamai pasirinkti batai yra raktas į gerą nuotaiką ir gerovę. Sliponai, kurie jau seniai lydėjo populiarumą, stilių ir komfortą, bus puiki galimybė ilgai vaikščioti. Tačiau daugelis klausia, ar galima dėvėti kojines su kojinėmis. Dizaineriai ir stilistai reaguoja su įmone „ne“, bet praktiškai viskas yra šiek tiek kitokia.

Ar galiu dėvėti kojines su slydimais?

Slip-ons yra universalios avalynės. Jie yra derinami su daugeliu vaizdų, pradedant nuo atsitiktinio iki biuro pasirinkimo. Nepaisant tariamo sportingumo, tokius batus galima dėvėti su džinsais ir suknelėmis. Monofoniniai minkštų atspalvių slydimai, kurie nėra perkrauti dekoru, tampa tikra taupančia šiaudais tiems, kurie visą laiką kojos, bet nori tuo pačiu metu atrodyti stilingai.

Be papildomų elementų, tokių kaip įrišimas ar užsegimas, vasaros sliponai taip pat yra patogūs išlaikyti. Jie gali būti lengvai plaunami rašomoje mašinoje. Klasikiniai šliuzai gaminami iš drobės ir medvilnės, šonuose yra elastinės juostos. Padas paprastai yra guma, sutirštintas, baltas. Odiniai ir zomšiniai modeliai yra mažiau paplitę, bet labai populiarūs.

Slip-ons daugiausia yra pavasario ir vasaros batai. Viena vertus, dėvėti kojines su tokiais batais yra moveton. Tai tarsi išeina į sandalus ir kojines. Tačiau pagalvokite apie tai, kad ne visi mėgsta dėvėti uždarytas slydimo lentas ant pliko kojų ir ilgai vaikščioti.

Vasaros sezonas paprastai yra labai karštas. Nepaisant milžiniško slydimo šviesos audinio orumo, per kurį pėdos kvėpuoja, prakaitavimas vis dar nėra atmestas. Be to jei batas yra visiškai naujas ir jūs jį pirmą kartą įdėjote, jis gali patrinti. Siekiant išvengti šių problemų, geriau juos numatyti ir galvoti apie kojinių pirkimą.

Pasirenkant kojines, skirtas slydimui

Pasirinkdami tinkamas kojines, turėtumėte būti atsargūs. Didžiausia klaida yra didelės kojinės, ypač jei jos yra ryškios arba įvairios. Pėdos tokiose kojose ir slydimuose atrodo tiesiog juokinga.

Geriausias sprendimas yra pasirinkti variantą, kurio niekas nepastebės. Yra keletas jų tipų:

  • Apkarpytos kojinės.

Šios kojinės yra nestandartinės, ty, žemiau kulkšnies. Jie gali būti lengvai uždedami ant slydimo, nebijodami, kad aplinkiniai žmonės pamatys kažką. Dar geriau rinktis kietą arba šviesią smėlio spalvą, kuri susimaišys su oda. Tai yra tuo atveju, kai kojinė staiga nuskaito šiek tiek, ir jūs iš karto nepastebėsite.

  • Nematomas

Invisibles gali būti tikras išgelbėjimas tiems, kurie mėgsta tvarką visame. Niekas negali juos tiksliai matyti. Šio modelio kojinės nėra elastingos, o medžiaga yra tokia pati kaip ir kitur - sintetinė arba medvilnė. Nematomos kojinės turi vieną gerą pranašumą - tai silikono įdėklas. Jos dėka pėdos bus lyg tarsi pirštu pritvirtintos ir jis nepradės pakabinti ir sukti netinkamu momentu.

  • Sledky

„Sledki“ yra nedidelio laivo forma ir lengvai pėsčiomis. Jie yra labai trumpi ir visai nebus matomi. Paruoškite juos iš įvairių medžiagų, tokių kaip kapronas, akrilas, medvilnė.

Tie, kurie vis dar nori vaikščioti be kojinių, turėtų vadovautis keliais paprastais patarimais. Visada pasirinkite geriausios kokybės batus. Geras audinys ir minkštas padas leidžia kojoms kvėpuoti daugiau. Taip pat verta stebėti pėdų higieną. Tai padės specialius purškiklius ir talkas, kuris sumažina prakaitavimą.

Leiskite savo batus gerai nusipirkti. Idealiu atveju audiniai turėtų būti dėvimi kas antrą dieną, kad batai būtų ilgesni.

Stilingi vaizdai

  • Būdami sportiniai batai, slydimo sportbačiai puikiai dera su džinsais. Lieknūs ir suplėšyti džinsai yra aukščiausio lygio. Puikus derinys - nemokama marškinėliai, įsišakniję buggyti džinsai ir slydimo batai. Šiuo atveju daug dėmesio turėtų būti skiriama viršutinės ir batų spalvos derinimui. Net su šiuo sportiniu vaizdu mažos rankinės bus ryškios ir neįprastos papildymo.

  • „Jumpsuit“ yra dar vienas puikus pasirinkimas, norint atskleisti daugybę vaizdų su džinsais. Įspūdingi ir stilingi juodi kombinezonai su šiek tiek apkarpytomis kelnėmis. Jie gali būti papildyti tamsiu arba spalvotu švarku ir miega raminamais atspalviais. Baltas, šviesiai pilkas, juodas arba languotas variantas bus tobulas.

  • Dar vienas madingas stilius yra juodasis užpakalis su baltu marškiniu ir juodais blizgiais ant storo balto dugno. Odiniai batai šiuo atveju atrodys geriau nei audiniai.

  • Ne tik kelnės, bet ir sijonai - puiki gražaus vaizdo dalis. Po slydimo tilptų visas sijonas nuo mini iki midi. Raudonos ir juodos spalvos derinys su leopardų lapeliais atrodo puošnus. Baltas viršutinis ir tamsus dugnas kartu ir juodi batai puikiai tinka tiek moksleivių, tiek verslo moterų kasdienei veiklai.

  • Ne visos suknelės tinka slydimui. Bet vienas iš jų, suknelė, tikrai tinka. Ši suknelė gali būti pasirinkta skirtingomis spalvomis, skirtingo ilgio. Jis gali būti toks stiprus ir erdvus.

  • Vasara yra ryškių spalvų laikas, todėl ryškių, sočiųjų spalvų suknelė atrodys labai įspūdinga. Batai taip pat turi pasiimti intensyvias spalvas. Tokie deriniai yra sunkūs, ir jie visada turi būti gerai apgalvoti. Pavyzdžiui, vandens ir violetinės spalvos gerai suderinamos tarpusavyje.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys