Slip-ons

Suknelė

Suknelė

prisijungti prie diskusijos

 

Slip-ons (arba sutrumpintos) su sukneliu iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti visiškai nesuderinami. Bet tai tikrai nėra! Šie batai su suknelė gali būti dėvimi ir net būtini, jie yra patogūs ir stilingi. Šlepetės ir suknelės yra universalus duetas, tinka daugeliui situacijų, išskyrus iškilmingus renginius ir griežtą drabužių kodą. Straipsnyje bus pasakyta, kokie suknelės siuvėjai rekomenduoja dėvėti slydimus, duos patarimų, kaip pasirinkti lanko elementus, ir vizualiai iliustruos madingas nuotraukas.

Kokią suknelę galiu dėvėti?

Daugelis mados moterų mano, kad slip-ons derinamos tik su sporto stiliaus suknelėmis. Mes skubame sugriauti šią klaidingą nuomonę ir kalbėti apie stilingiausius ir svarbiausius duetus.

 1. Slip-ons yra sportiniai bateliai, todėl jie tinka trumpam sporto sukneliui.
 2. Jaunos moteriškos mados meilės slydimo formos - tai jaunimas, glaustas ir originalus. Norėdamos pabrėžti jų koetiją, mergaitės nešiojasi su rankena. Žavinga ir miela!
 3. Marškinių suknelė yra madingas dalykas, turintis glaustą nesudėtingą pjūvį. Jis puikiai derinamas su rankovėmis, sukuriant patogią kasdienę drabužių versiją. Ši suknelė turi kelias veisles: laisvas, sumontuotas, su dirželiu.
 4. Džinsas visada yra mados, džinsai yra esminis gatvės stiliaus atributas. Denim sundresses ir suknelius galima lengvai sujungti su slydimo galvutėmis.
 5. Ilgą suknelę, išskyrus elegantišką, formalųjį ir iškilmingą, taip pat papildo slydimai, o džinsas sukels lanką.
 6. „Fashionistas“ seniai mylėjo jūrų stilių. Suknelės juostelėje atrodo gražiai su lengvu batu. Slip-ons ateina tik pakeliui, gausite vaizdą, suvilgytą kurorto romantika.
 7. Daugeliui suknelė iš nėrinių su sportiniais batais yra neįprastas tandemas. Bet tai atrodo miela! Deniminė striukė ar liemenė pašalins pernelyg didelę malonės ir pretenzijos žydėjimą.
 8. Spausdintos suknelės seniai laimėjo fashionistas širdis. Leidžiami gėlių motyvai, etniniai papuošalai, geometrinės formos.

Mes deriname spalvą

Vaizdo spalvų schema yra svarbus elementas, jis gali pasirinkti merginą iš minios., arba visiškai sunaikinti visas pastangas ieškoti mados ir stilingo. Apsvarstykite sėkmingus spalvų sprendimus dabartiniame ir madingame sliponų derinyje su suknelėmis.

 • Baltos slydimo priemonės puikiai derinamos su suknelėmis. Baltos spalvos tinka bet kokiems kitiems atspalviams. Yra viena išimtis - tokios slydimo priemonės tinka tik vasaros šviesiai suknelėms. Stilingas juodos spalvos suknelės su baltu slydimu vaizdas yra klasikinis pasirinkimas su sportišku prisilietimu.
 • Juodieji slydimai yra praktiški. Juose galite vaikščioti ne tik vasaros dienomis, bet ir lietingu oru. Juoda taip pat harmoningai atrodo su bet kokia spalva.
 • Džinsiniai mėlyni slydimo bateliai visada yra mados. Jie tinka bet kokiam džinsinio suknelė, sukuriant dabartinę bendrą išvaizdą. Gražus slydimas su juoda ir balta suknelėmis.
 • Auksinis atspalvis vėl yra mados. Auksinės slydimo batai yra elegantiški. Suknelė jiems taip pat turėtų pasirinkti tinkamą. Būtina atsisakyti sportinio stiliaus, geriau teikti pirmenybę pusiau klasikiniams giliai prisotintų mėlynų ar bordo atspalvių modeliams.
 • „Leopard“ spausdinimas jau seniai yra tendencija. Suknelės, kelnės, viršutiniai drabužiai, batai - visur galite rasti leopardo spalvų. Ir ši tendencija neišvengė slydimo. Tokie skruostiški batai derinami su juodos, baltos, smėlio, pilkos spalvos suknelėmis.
 • Ryškių spalvų slydimai pakels jūsų dvasias ir energiją visą dieną. Suknelės pasirinkimas bus pagrįstas klasikiniais spalvų deriniais.

Patarimai, kaip pasirinkti

Slip-ons su suknelė yra gana specifinis derinys daugumai merginų. Kažkas ras tai nepriimtina, kažkas bandys, o kai kurie taps vaizdo gerbėjais.

Bet kokiu atveju stilistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į šiuos niuansus:

 1. Slip-ons nėra suderinamas su kai kuriais suknelių modeliais. Tai vakaras, kokteilis. Šios suknelės pateks į disonansą su sportiniais batais;
 2. stilingi suknelės stilistai nurodo prieštaringas mados akimirkas. Tačiau jei suknelė bent jau šiek tiek tinka sportiniam stiliui, ji gali būti papildyta džinsais, bombonešio striukė ir odinė striukė. Išėjimas bus stilingas ir dabartinis lankas;
 3. Biuro suknelės kodas prisiima sunkumą ir formalumą. Daugelis įmonių turi tam tikrą laisvę darbuotojams. Ir ši laisvė gali būti naudojama taip: slipona, apvalkalo apranga ir aukštyn vietoj striukės, kurioje yra neutralių atspalvių bombonešis švarkas;
 4. Slydimai atrodo gerai ant miniatiūrinių plonų merginų. Batų platforma vizualiai ištemps siluetą ir pridės porą centimetrų augimo;
 5. Kombinuoti džinsinio batai su sportinėmis suknelėmis.

Slip-ons yra patogūs ir patogūs, o jei pasirinksite jiems tinkamą suknelę, visa išvaizda bus elegantiška, vienu žodžiu - sportinio stiliaus įkūnijimas.

Stilingos lankai

Daugelis mergaičių mano, kad, jei nuotraukoje yra suknelė, batai turėtų būti ant kojų, kitaip viskas atrodys juokinga. Kitoje nuotraukų parinktyje ši klaida bus pašalinta, parodydama, kad su slydimais vaizdas gali būti ne tik patogus, bet ir gražus.

Lakoninė suknelė su odine striukė puikiai papildyta tamsiomis šliuzomis, sukuriant atpalaiduojančią ir šiek tiek maištingą lanką. Šioje suknelėje galite saugiai eiti į vakarėlį, kiną, apsipirkti, susitikti su draugais kavinėje. Leidžiama naudoti ir masyvius priedus, ir grakštus papuošalus, kurie sklandžiai nudažys odinę odinę striukę.

Tiems, kurie turi suknelę darbo vietoje, bet tai nėra sunku. Klasikinės kelio ilgio suknelės, džinsai ir sėdynės yra svarbios darbo dienoms ir studentams.

Vasaros išvaizda su balta suknelė ir rankovėmis atrodo spalvinga ir labai miela. Stilistai pataria pridėti šviežią medžiagą su ryškiais priedais, pavyzdžiui, karoliais, apyrankėmis ir auskarais.

Atspausdinta užsidegė į suknelės dugną, suderintą su slip-ons. Suknelė negali būti vadinama sportu, ji neatitinka klasikos kategorijos. Kažkas tarp jų, bet taip pat patraukli ir paprasta. Net nereikia daug priedų, tik sankabos ir didelių laikrodžių - svogūnai yra ekologiški ir holistiniai.

Super faktinė bombonešio striukė, suknelė jūriniame stiliuje, slipona - šie bestseleriai atrado vieną išvaizdą! Paprasta, madinga ir patogi, tinka daugeliui gyvenimo situacijų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys