Slip-ons

Lace up slip-on bateliai

Lace up slip-on bateliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Ką jie vadina?
  2. Modeliai
  3. Kaip sukti?
  4. Ką dėvėti?

Šiuolaikinės moterys, turinčios dinamišką gyvenimo būdą, vis labiau renkasi patogius batus, kurie taip pat gali būti labai stilingi. Žinoma, kulnas atrodo labai moteriškas, tačiau yra kartų, kai tiesiog norite pasivaikščioti. Tai yra tokio garderobos elemento paskirtis, nes tai yra slydimo nėriniai.

Ką jie vadina?

Slydimo juostos su raišteliais iš esmės yra batai su storomis padais (tai gali būti platforma arba pleištas). Tačiau šis batas negali būti laikomas tiksliu klasikinių sportinių batelių analogu, nes jis turi savo savybes. Liemenės, priešingai nei batai, atlieka gana dekoratyvinę funkciją ir neturi didelės funkcinės apkrovos.

„Slip-on“ nėriniai tinka mergaitėms, kurios nori sportinio stiliaus drabužiuose. Tačiau tai nereiškia, kad naudojant šiuos batus negalite sukurti elegantiško įvaizdžio. Tokie gaminiai, pagaminti iš tekstilės, ypač patogūs ir, be to, pateikiami įvairiomis spalvomis.

Modeliai

Pažymėtina, kad sandėliukai yra labai populiarūs tarp stipresnės lyties atstovų. Lengvi ir patogūs, jie beveik nesijaučia ant kojų ir nesukelia nuovargio net ir po ilgalaikio nusidėvėjimo. Dėl liemenių šie batai gali būti puikiai pritaikyti kojų pilnumui.

Ypač stilingas vyriškos sliponos odos vaizdas. Be to, jie gali būti dėvimi net lietingu oru. Nors tokių gaminių spalvų paletė nėra tokia turtinga, kaip ir modelių su tekstilės viršutine dalimi.

Kalbant apie tekstilės slydimus, juodieji modeliai yra populiariausi tarp vyrų: jie tinka beveik bet kokiems drabužiams. Beje, nėriniai gali turėti kontrastingą spalvą - ji prideda originalumo originalui, atkreipia dėmesį į kojas. Modeliai su spauda - idealus sprendimas šiltam sezonui, ypač atostogoms. Tokie produktai, turintys geometrinius ar išgalvotus ornamentus, tinka vyrams, turintiems teigiamą požiūrį.

Moteriškos moteriškos moteriškos drabužių spintos drabužis pasiskolino, o tradiciniais modeliais (ryškiomis spalvomis, įvairiais dekoratyviniais fragmentais) papuošė puikius batus patogiam kasdieniam drabužiui.

Modeliai su aukšta platforma organiškai derina stilių ir patogumą. Svarbiausia, jie tinka dinamiškoms madingoms moterims, kurios mėgsta kulną. Šis batas suteikia moteriai galimybę sekti madą ir tuo pačiu metu nežinant nuovargio net po visą dieną, praleistą ant kojų.

Denim gerbėjai mielai gaus džinsus. Tai tanki ir kartu puikiai kvėpuojanti medžiaga. Džinsų modeliai gali būti priskirti visuotinės kategorijos kategorijai, nes jie puikiai tinka labai daugeliui vaizdų.

Iš esmės tą patį galima pasakyti apie moterų juodos, baltos ir mėsos spalvos šlepetes - jie sėkmingai papildys beveik visus ansamblius. Nėriniai tuo pačiu metu suderina spalvą su batus arba kartoja viršutinių drabužių spalvas.

Šį sezoną populiarūs moteriški nėriniai su mėlyna, geltona ir ryškiai raudona spalva. Juodos ir baltos spalvos versijos ir modeliai su intriguojančiu spausdinimu, kurie atkreipia dėmesį į gražią moterų koją atrodo originalūs. Tačiau, jei pasirenkate tokius batus, drabužiai turėtų būti diskretiški.

Moterų nėriniai, kaip ir vyrai, gali būti pagaminti iš odos. Šiuo atveju taip pat reikalingi juodi šlepetės.

Kaip sukti?

Ne visi žino, kad šimtų tipų įtvarų skaičius. Labiausiai paplitęs tradicinis kryžminis metodas, taip pat įprastas tiesus įtvaras. Batų parduotuvėse metodas, kaip antai vienos nėrinių viršūnės nukreipimas į viršutinę angą, yra įprastas, o kitos manipuliacijos vyksta kitame gale.

Kiti apdailos būdai gali būti priskirti dekoratyviniams. Pavyzdžiui, mes vadiname tokias rūšis kaip tinklelį, internetą, romėniškų skaitmenų vaizdą, dviejų atspalvių, užtrauktuką užtrauktuku.

Ką dėvėti?

Lace-up slip-up bateliai puikiai dera su džinsais ir įprastu marškinėliai. Be to, jei džinsai yra tradicinės spalvos, tada batai gali būti dėvimi ryškiai, su žavingu ornamentu arba akmenų ir metalo dekoru. Tuo pačiu metu slydimo įtaisai gali turėti aukštą platformą arba, atvirkščiai, plokščiąją platformą.

Šis batas taps žvalus duetas su džinsinio džemperiu - puikus sprendimas apsipirkti ar susitikti su draugais. Be to, slydimo ant slydimo batai atrodo stilingi su džinsiniu šortu.

Tačiau šis patogus batas neapsiriboja deriniu su kelnėmis. Geras rinkinys gali išeiti su suknelė, svarbiausia yra pasirinkti aprangą, kuri neprieštarauja slydimo stiliui. Galite dėvėti karinę arba miesto stiliaus sportinę suknelę. Atminkite, kad kuo romantiškesni drabužiai atrodo, tuo plonesnis turėtų būti bato padas.

Džinsiniai slydimo bateliai puikiai atrodo su trumpomis kelnėmis ir lengvu lietaus paltu - tokį rinkinį galima dėvėti net darbui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys