Slip-ons

Juoda „Slip-on Sneakers“

Juoda „Slip-on Sneakers“

prisijungti prie diskusijos

 

Visuomet moterys atrodo gražiai ir patrauklios. Šiuolaikinės ponios nori ne tik mados ir originalios suknelės, bet ir jaustis patogiai savo įvaizdyje. Stilingam ir mobiliam vaizdui reikalingi tinkami batai. Batai, kurie netrukdo judėti, yra universalūs ir praktiški, tinka daugeliui drabužių. Patogūs ir praktiški sliponai jau seniai yra mėgstami moterims pirmenybė teikiama komfortui ir atvaizdui.

„Slip-on“ sportiniai bateliai buvo sukurti kaip sportiniai batai banglentininkams, tačiau po kurio laiko jie įgijo didelį populiarumą. Lengvas ir patogus modelis buvo nedelsiant vertinamas moterims, o sliponų sėkmė įkvėpė dizainerius kurti įvairius variantus. Dabar šis modelis pateikiamas įvairių spalvų, tačiau labiausiai universalus ir populiarus spalva yra juoda.

Privalumai

Vienas iš pagrindinių privalumų - stabilus guminis padas. Juodųjų sliponų vertė yra galimybė sujungti su jais daugybę dalykų. Jie puikiai tinka sportiniam ir atsitiktiniam stiliui. Slip-ons galima greitai įdėti ir nuimti, nes skirtingai nei batų, jie neturi nėrinių. Viršutinių kulnų ir minkšto plastiko audinio stoka leidžia laisvai ir greitai judėti.

Juodosios sliponos privalumas yra aiškus ir neginčijamas. Juoda, komfortas derinamas su stiliumi ir komfortu su elegancija. Dėl klasikinės spalvos juodos slydimo juostos yra vertinamos virš jų spalvų kopijų. Jie gali papildyti bet kurią spinta.

Modeliai

Klasikiniai sliponai neturi nėrinių ar kitų tvirtinimo detalių, tačiau dizainerių vaizduotės dėka parduotuvėse galite rasti įvairių modelių.

Lace-up Slip-on sportinės avalynės Tai nėra tiksli klasikinių sportinių batelių kopija, jie turi ryškias funkcijas, kurios leidžia jas lengvai atpažinti. Slip-ons pasižymi plačiu batu ir originalia forma. O jei liemenėles visuomet tarnauja praktiniams tikslams, diržų tvirtinimas dažnai yra dekoro elementas.

Sliponų platforma pasirodė gana neseniai, tačiau šis modelis iš karto pritraukė trumpo mados mados. Slydimo ant platformos paklausa buvo didelė, nes modelis vizualiai padidino savo šeimininkę ir plonesnį, tačiau skirtingai nuo kulnų, nepatiria diskomforto.

Sunku įsivaizduoti daugiau vasaros ir erdvaus modelio nei nėriniai. Toks modelis nepaliks abejingų miesto žavesio gerbėjų. Juodieji slydimai su rhinestones taip pat negali būti vadinami kasdieniais modeliais, jie gali būti patikimai priskirti elegantiškai išvaizdai.

Juoda ir rožinė „Slip-on“ sportbačiai Pasiekė populiarumą dėl emo subkultūrų plitimo, tačiau vėliau šis spalvų derinys patiko daugeliui madų. Dabar juodos ir rausvos slydimo sportbačiai aktyviai naudojami plačiajai visuomenei.

Tradicinė slipona Galima įsigyti baltą guminį padą, tačiau dizaineriai įvairino modelių asortimentą ir visiškai juodus modelius. Sluoksniai su juodomis padais skiriasi nuo klasikinių modelių, nes jie atrodo mažiau sportiški, bet stilingesni ir elegantiškesni.

Medžiaga

Iš pradžių sliponai buvo pagaminti tik iš storo audinio Dabar šie batai yra siuvami iš beveik visų žinomų medžiagų.. Dizaineriai savo kolekcijose yra natūralios odos ir zomšos sliponai, iš audinio ir dirbtinių medžiagų su įvairiais dekorais ir priedais.

Tekstilinė slipona skirta sausam ir šiltam orui.Labai lengva juos sugadinti stipriame lietaus ir sūkurio metu.Pagrindinis audinių batų pliusas yra tai, kad kojos yra patogios netgi karščiausiuose oruose.

Produktai, pagaminti iš natūralios odos, puikiai tinka rudenį, pavasarį ir vasarą. Jie nėra šlapūs, lengvai valomi ir elegantiški.

Ką dėvėti?

Juodi slydimai su savo madingu dizainu ir klasikine spalva gali būti papildyti įvairiais vaizdais. Net atsitiktinė išvaizda, papildyta slydimais, tampa įdomi ir neįprasta.

Su klasikiniais džinsais, vaikinu džinsais ir džinsiniais šortais bei bet kokios spalvos džemperiais, slip-ons bus graži sportinė išvaizda. Jie tinka siauresnėms ir trumpesnėms kelnėms.

Slip-on bateliai gali būti sėkmingai derinami su skirtingais sijonais ir sportinėmis suknelėmis. Kieti juodi modeliai puikiai tinka spalvingoms suknelėms ir drabužiams su ryškiais atspaudais.

Romantinį įvaizdį puošia nėriniai ir apdailos rhinestones modeliai

„Slip-on“ atrodo harmoningai su atsitiktiniais, negabaritiniais, gatvės drabužiais ir sportiniais drabužiais., ir geriau ne įdėti ant slydimo su klasikinio pjaustymo drabužiais. Pvz., Su paltu - negabaritiniu, odiniu striukiu, lietpaltu ar vėjo grioviu.

Vaizdai

  • Įdomus pasirinkimas vėsioje aplinkoje. Mėlynos apkaltos ir liesos džinsai puikiai dera į likusio kostiumo mėlynai mėlyną diapazoną. Juoda slydimo danga kartu su maža juoda rankinė ir paprastas griežtas diržas ant džinsų daro vaizdą pilną ir tobulą.

  • Ryškios raudonos kelnės ir viršuje atrodo labai vasara. Raudona su juoda spalva visada yra laimingas derinys. Juoda slip-ons atrodo gerai suporuota su mažu juodu krepšiu virš peties. Juodieji priedai daro vaizdą ryškesnį ir įdomesnį.

  • Trumpas juodas sijonas su paprasta juoda slip-ons yra atsitiktinis ir stilingas. Pagrindinis dėmesys šiame vaizde yra ant raugintų kojų, o sijono ir avalynės vaidmuo - pabrėžti ir pabrėžti jų grožį.

  • Puikiai raudona trikotažinė suknelė, be jokio pjūvio, juodos spalvos. Suknelę galima papildyti dviem juodais priedais ir gauti įvairiapusišką ir efektyvų aprangą dienos pėsčiomis ar vakare.

  • Labai stilingi juodieji sportiniai sportiniai bateliai su džinsiniais džemperiais. Juoda yra visuotinė spalva ir jie gali atlikti bet kokią išvaizdą nepasirinkdami kitų juodųjų priedų.

  • Juoda ir balta griežta apranga puikiai dera su juodais slydimo rhinestones. Gautas vaizdas negali būti vadinamas kasdien, atrodo elegantiškas ir vakaras.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys