Flip flops

Moterų skalūnas paplūdimiui

Moterų skalūnas paplūdimiui

prisijungti prie diskusijos

 

Šiferis arba vietnamietis - būtinas dalykas einant į paplūdimį. Su visa atsakomybe reikia kreiptis į batų pasirinkimą žygiams paplūdimyje. Visų pirma, jis turėtų būti patogus, lengvas, jis neturėtų būti karštas ir slidus, o padas turi būti pakankamai stiprus, kad visi paplūdimio akmenukai ir stiklas nepažeistų kojos.

Paplūdimio batų reikalavimai

Geriausia paplūdimiui pasirinkti guminius batus. Atkreipkite dėmesį, kad ji turi būti pilna guma, nenaudojant klijų įvairioms skalūno dalims ir dalims. Tokie šlepetės neužsikimšę vandens, jie lengvai plaunami ir greitai išdžiūsta.

Žinoma, šie batai yra lengvi ir patogūs. Tačiau kyla tam tikrų problemų, kai dėvite šlepetes. Žinoma, tai yra kojų trinties problema. Šiurkščia guma, trinties su pėdos odos paviršiumi, yra nereikšminga ir kartais rimta. Todėl paplūdimiui geriau nusipirkti specializuotų batų su pamušalu ar batų iš žinomų ir laiko patikrintų prekių ženklų. Be to, gumos skalūnus galima dėvėti tik paplūdimyje, o aplink miestą eiti patogesniais batais. Pasirūpinkite pamainomis.

Atsižvelgiant į paplūdimio batus, verta pasakyti apie modelius, kurie yra ne tik pėsčiomis palei pakrantę, bet ir plaukimui jūroje. Yra specialiai sukurtos šlepetės, batai vaikščioti po vandeniu. Paprastai jie yra reikalingi toms vietoms, kur rezervuaro dugnas yra uolėtas, nelygus arba yra akmenys su aštriu paviršiumi, kurie gali sugadinti kojų. Tai gali būti egzotinės poilsio vietos, kur nepageidautina vaikščioti basomis ne tik smėliu, bet ir ant seklios vandens. Silikoniniai batai „kapsulių“ forma kojoms tvirtai priglunda prie kojų ir turi specialias mažas skylutes vandens ištekėjimui. Plaukimo metu jie laikosi kojos, o ne patrinti.

Plaukiojimo batai turi būti gerai nuplauti ir išdžiovinti po kiekvieno naudojimo. Šie batai parduodami daugelyje įvairių spalvų ir atspalvių sporto parduotuvių. Tiems, kurie mėgsta išsiskirti iš minios, yra daug ryškių batų, taip pat yra skaidrios nematomos šlepetės. Visi žmonės gali suderinti savo maudymosi kostiumėlį.

Bet kuri moteris nori atrodyti stilingai bet kurioje vietoje ir bet kokioje situacijoje. Čia ir paplūdimyje, ar tai atostogų ar paplūdimio vakarėlis, galite pasiimti labai madingą ir harmoningą lanką, jį papildant patogiais ir ne mažiau madingais paplūdimio skalūnais.

Ką pasirinkti ir ką dėvėti?

  • Ant platformos

Idealiai tinka tiems, kurie nori būti aukštesni. Be to, šis modelis yra viena iš 2017 m. Vasaros tendencijų. Tokie modeliai turi įvairias dekoracijas kniedėmis ir akmenimis, tekstūrinėmis padais ir įvairiais viršutinės slapukų atspaudais. Tokie batai puikiai atrodo su trumpais džinsiniais šortais, taip vizualiai plečiant kojas.

Būkite atsargūs su platformos aukščiu. Nepaisant to, šiame bate yra geriau vaikščioti ant šio plokščio paviršiaus. Tokios skalutės yra gana traumingos vaikščiojant ant smėlio. Apribokite modelius, kurių platforma neviršija 3 centimetrų.

Kadangi tai yra labiau moteriški batai, aksesuarai turėtų būti tinkami. Pridėti didelį bižuteriją ir šiaudų skrybėlę.

  • Klasikinis

Tai plokšti batai su pirštu arba su viena ar keliomis juostelėmis aplink pėdos paviršių. Tokie modeliai geriausiai tinka paplūdimiui. Kartu su bet kokiu drabužių rinkiniu. Yra įvairių formų ir spalvų. Kaip priedai yra gerai tinka kuprinės.

  • Sabot

Klumpės yra gumos arba odos slapukai su uždaromis nosimis, atviru kulnu ir mažu kulnu. Neperšlampami ir lengvai dėvimi.

Šie batai gali būti dėvimi lengva paplūdimio suknelė, sundresses ir kombinezonai. Papildykite išvaizdą dideliu krepšiu ir akiniais nuo saulės.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys