Flip flops

Plytelės prie baseino

Plytelės prie baseino

prisijungti prie diskusijos

 

Karšta vasara dar nėra arti, bet jau noriu pasinerti į vėsią vandenį ir šiek tiek plaukti ... Yra išeitis! Aplankykite baseiną! Tai ne paslaptis, kaip vandens procedūros duoda naudos: jie susilpnina, stiprina nervų sistemą, atsipalaiduoja raumenys ... Ilgą laiką galite kalbėti apie vandens naudą, bet visa tai neturės prasmės, jei iš anksto nepasiruošėte savo baseinų pamokų.

Reikia prisiminti, kad norint aplankyti baseiną, reikalinga speciali įranga: skrybėlę, maudymosi kostiumą ir, žinoma, aukštos kokybės batus - skalūną. Čia ant batų būkime.

Kodėl mums reikia?

Pirma, baseino batai atlieka svarbiausią funkciją - apsaugą nuo kritimo ir pėdų pažeidimo. Visi žino, kad baseino zonoje ir gretimose vietose yra plytelių grindys, kurios yra gana slidžios. Šiferis leidžia vaikščioti aplink baseino zoną saugiai, nes kritimas ant slidžių plytelių neišvengiamai sukelia galūnių ir galvos sužalojimus. Be to, jie sumažins grybelinių ligų, kurios dažnai yra užkrėstos baseinuose, riziką.

Antra, tinkami batai yra ne mažiau svarbūs nei skoningi drabužiai, o kartu su kitais baseino ir paplūdimio požymiais, pvz., Skrybėlę, maudymosi kostiumėlį ir akinius, yra atvaizdo elementas. Todėl šiuo atveju fashionistas turi galimybę parodyti savo skonį. Šiandien gamintojai siūlo platų skalūnų pasirinkimą - tai praktiškas modelis vyrams ir elegantiškas - moterims ir patogiai - vaikams. Parduotuvėse netgi siūlomi specialūs vaikščiojimo akmenimis modeliai, smėlis. Todėl perkant tokius batus galite jį naudoti ne tik baseine, bet ir atostogauti prie jūros.

Medžiagos

Visų pirma, perkant batus baseinui ir paplūdimiui, reikia atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Kojos nebus veikiamos tik tada, kai batai yra pagaminti iš ekologiškų ir aukštos kokybės medžiagų.

Šiferis pagamintas daugiausia iš gumos. Tokie batai gerai priglunda prie grindų, neslysta, bet turi didelį trūkumą - sunku ir nepatogiai dėvėti. Be to, jis išdžiūsta ilgiau, kuris vaidina svarbų vaidmenį. Baseine mažai tikėtina, kad atkreipsite dėmesį į šį turtą. Ir paplūdimyje yra dar vienas dalykas, nes visi žino, kad nemalonus smėlio pojūtis yra prie jų batų. Todėl šiuolaikiniai batų gamintojai dažnai naudoja PVC, EVA, poliuretaną. Modeliai, pagaminti iš šių medžiagų, yra lengvesni ir patogesni. Norėčiau atskirai pažymėti etileno vinilacetato - EVA produktus. Jie pasižymi puikiu elastingumu ir elastingumu, taip pat turi antibakterinių savybių.

Pirkdami atkreipkite dėmesį į skalūnų padas. Jis turi būti išgręžtas, kad būtų išvengta slydimo ant šlapio plytelių grindų.

Modeliai

Milžiniškas modelių pasirinkimas, kuris egzistuoja pardavime, turi gauti tinkamų batų porą, kurios negalima palyginti su kitais patogumais. Apsvarstykite daugiau galimybių batai baseinui ir paplūdimiui.

  • Šiferis Šis vardas įstojo į leksiką nuo SSRS laikų. Šiferis - tai miesto pavadinimas, kuriame buvo pagaminti batai. Jis buvo pritvirtintas prie šio modelio, kuris yra plokščias padas ir platus megztinis ant kojų, atveriantis pirštus. Nors šis modelis nėra jaunas, jis vis dar populiarus. Jis yra pagamintas ir gerai žinomi prekiniai ženklai ir beprasmiški gamintojai.
  • Flip Flops. Šis batų modelis „atėjo“ į mus iš Azijos ir yra plokščias patogus vienintelis ir plonas dirželis, iš kurių vienas yra pritvirtintas tarp kojų. Flip flops yra kuo atviresni, todėl jiems reikalingas puikus pedikiūras.Gamintojai siūlo mums didžiulį šios batų pasirinkimą, papuoštą dirželiais, lynais, rhinestones, dirbtinėmis gėlėmis, kurios leidžia sujungti jį ne tik su paplūdimio apranga, bet ir su apranga miesto vaizdams.
  • Siurbliai yra lengvi kvadratiniai kulniukai be kulnų, jie turi apvalią uždarą nosį, storą padą ir prisukamą dirželį, kad būtų galima pritvirtinti kulną. Geriausias pasirinkimas avalynei judėti ant vandens nerastas. Jie yra patogūs ir nesitraukia nuo kojų vaikščiojant. Tai puikus pasirinkimas vaikams, kurių kojos turi būti apsaugotos lauko žaidimų metu smėliu ar vandenyje.

Nepamirškite, kad apsilankymas baseine arba lauko veikla paplūdimyje visada yra tam tikra rizika jūsų sveikatai. Padarykite šį malonumą maloniai, pasirinkite aukštos kokybės ir patogius batus ir mėgaukitės šiomis minutėmis be jokių rūpesčių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys