Flip flops

Gamintojas skalūnas

Gamintojas skalūnas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Prekiniai ženklai

Prekės ženklo skydeliai yra būtini batai karštą vasaros dieną. Jis idealiai tinka atsipalaiduoti paplūdimyje arba kasdieniam drabužiui. Juose pėdos kvėpuoja ir nesijaudina. Įranga, populiarūs prekės ženklai ir madingi vaizdai - tai labiausiai įdomūs šio straipsnio skydai.

Savybės

Šiferis jau seniai laimėjo mergaičių meilę - jie yra patogūs, praktiški ir originalūs. Nuo paplūdimio mados batai sklandžiai perėjo į kasdienį gyvenimą. Šiandien skalūnai yra dėvimi visur: biure, vakarėliuose, aplink miestą, apsipirkti.

Plytelės, kaip ir kiti batai, turi keletą funkcijų:

  1. Idealiai tinka vasaros batams. Gamintojų gamintojai naudoja antibakterinius, patvarius, lengvus, kvėpuojančius, natūralias medžiagas.
  2. Universalumas. Kaip jau minėta, skalūnuose galite aplankyti ne tik paplūdimius. Šiuolaikiniu būdu jie yra tinkami beveik visur, išskyrus griežtą biuro aprangos kodą.
  3. Šlepetės - tai skalūnų tipas. Jie turi trumpiklį tarp nykščio ir kitų pirštų. Jie yra patogūs judėti ant smėlio, bet ant akmenukų galimas tam tikras diskomfortas.
  4. Kitas skalūnų tipas, specialiai skirtas plaukti. Jie suteikia užrakto elementą ant kulno, pavyzdžiui, diržo, prireikus jis persikelia į bato priekį ir skalūnas yra paruoštas naudoti žemėje.
  5. Prekės ženklo skalūnuose atsižvelgiama į visas pėdos brūkšnių savybes, padidėjimą, plotį. Siekiant didesnio patogumo, jie tiekiami su mažu pleištu arba mažiausiu kulnais.
  6. Įvairūs dizaino sprendimai. Maksimaliai atsižvelgiama į mados nuostatas. Platus spalvų asortimentas, visų rūšių dirželiai, kniedės, gėlės, lankai, spaudiniai, karoliukai, rhinestones nepaliks abejingi net vienam iš reikliausių klientų.

Prekiniai ženklai

Skalūnai gamina daug prekių ženklų, mano, kad jie yra populiarūs.

Havaianas

Prekinis ženklas yra šlepetės pasaulio pradininkas. Pirmieji tokie batai kainuoja tik tris dolerius ir nepretendavo į tendenciją. Prekės ženklo dizaineriai įrodė, kad net paprastos skalutės gali būti kūrybingos ir originalios.

1962 m. Atsirado skalūnas, kuris išlaikė savo formą po to, kai dėvėjo, nebuvo kvapas gumos, turėjo aukštos kokybės priedus ir apdailą. Jie buvo lengvi, gražūs, aukštos kokybės. Havaiano batai dėvimi paplūdimiuose ir mieste. Jis yra populiarus Rusijoje, organiškai prisitaikantis prie mūsų ritmo, kuriame nėra saulėtų miestų.

Baldinini

Aukštos kokybės, išskirtiniai batai su ryškiu dekoru ir dizainu. Šiferis - ne pagrindinė prekės ženklo veikla, bet jų vasaros kolekcijose pakanka.

Kiekviena mados moteris galės pasirinkti sau porą, Baldinini skalūnai turi puikią kokybę, akcentuos jų savininko individualumą, tuo pačiu užtikrindami komfortą ir patogumą kojoms. Ypač patenkintas prieinamomis kainomis ir platų asortimentą.

Rider

Rider sukuria skalūnus tiems, kurie žino apie mados tendencijas. Brazilijos prekės ženklas laimėjo mergaičių meilę - gamina patvarius batus su unikaliu dizainu. Rider batts yra patogūs, lengvi, jų pagalba tiesiog išsiskiria iš minios, tai kaip saulėtos Brazilijos gabalas kiekvienos madingos moters spinta.

Ipanema

Ipanema yra gražiausias pasaulyje paplūdimys. Nenuostabu, kad prekės ženklas paėmė šį pavadinimą, jo batai skirti šiuolaikinėms, ryškioms ir pasitikinčioms moterims. Įdomus faktas yra tai, kad gamindamas savo gaminius, naudojant aukštą ekologišką technologiją, prekės ženklas naudoja 100% PVC atliekų.

Puma

Gamina šviesius ir patogius skalūnus. Jie puikiai tinka poilsiui ir sportui. Dizainas yra glaustas, net šiek tiek konservatyvus, būtina turėti kontrastingą prekės ženklo logotipą.

Reebok

Kitas sporto prekės ženklas, kuris taip pat gamina skalūnus. Jos skirtos fiziškai aktyviai auditorijai - paplūdimio mėgėjams ir sportininkams. Jų privalumus galima apibūdinti trimis žodžiais - kokybe, patogumu, stiliumi.

Cerutti

„Cerutti“ yra prabangus, bet prieštaringas prekės ženklas. Jo koncepcijoje yra priešingi elementai - aristokratiška ir šiuolaikinė mada, masinis pobūdis ir individualumas, ryškumas ir vienspalvis. Geriausi dizaineriai dalyvauja gaminant avalynę, skalūnai visada yra ryškūs, neįprasti, patogūs ir aukštos kokybės.

Keddo

Tai neįtikėtinas miesto kultūrų stilių, aukštos kokybės medžiagų ir įvairių tekstūrų mišinys. „Keddo“ yra geriausiai parduodamas ir ieškomas prekinis ženklas tarp miesto ženklų, nustatantis gatvės mados tempą ir tempą. Skalūnų kolekcijos yra kruopščiai išteptos didelių miestų protingoje energijoje, neformalumo, pusiau sportinio stiliaus ir gryname ore, neapkraunamos žavesio ir patoso.

Jordanija

„Air Jordan“ iš pradžių buvo sukurta specialiai krepšinio žaidėjui Michaelui Jordonui ir gamino sportinius batelius. Vėliau asortimentas išsiplėtė, jame atsirado skalūnas - patogūs, patvarūs, kartojantys anatominiai pėdos posūkiai, tinkami lauko veiklai.

„Crocs“

„Crocs“ prekės ženklas garsėja batų siuvimo medžiaga. Tai nėra guma arba plastikas. Croslite - alternatyva tradicinei gumai, ji apima antibakterinę medžiagą, kuri pašalina kvapus. Vasarą „Crocs“ batai nėra karšti, o skalūnų pėdos nėra prakaituojamos ir nesijauna.

Tommy hilfiger

Tommy Hilfiger - vienas garsiausių batų ir drabužių prekių ženklų. Jo produktai ir atpažįstamas logotipas - tai mados tendencijos. Gamintojo batai visada patogūs ir gražūs. Gaminant skalūnus, naudojamos natūralios medžiagos, pagalvėlių forma reguliuojama pagal milimetrus, o dizainas yra atpažįstamas kaip visada.

Chanel

„Chanel“ yra stilius, skonis ir elegancija. Šio prekės ženklo skalūnai yra žaismingi, flirtingi ir labai moteriški. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės gumos, įkūnijantys šviežias ir originalias idėjas. Šviesos kojinės yra praktiškos ir patogios, jos dedamos į paplūdimį, mieste, biure, parduotuvėse.

Vitacci

.

Vitacci bateliai yra puikus papildymas vasaros išvaizdai. Visi modeliai sujungia eleganciją, eleganciją, patogumą ir komfortą. Puikiai tinka suknelėms, šortams, sundresses.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys