Flip flops

Guminiai skalūnai

Guminiai skalūnai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Ką dėvėti?
 3. Mados modeliai
 4. Atrankos taisyklės

Šie batai turi daugybę funkcijų, kurios jiems pritraukia. Jei dar neturite skalūnų poros savo drabužinėje, jūs negalite žinoti viską apie šį batų. Su vasaros pradžia, noriu pasirinkti batų, kurie nebus jaučiami ant kojų, suteiks lengvumo ir leis jums laisvai vaikščioti karštoje, dulkėtoje mieste ar perkrautame paplūdimyje. Šiuo atžvilgiu Shales yra lyderiai.

Savybės

Guminės plytelės turi sąvarą, kuri prasideda nuo kojų vidurio ir baigiasi tarp pirštų. Tokioje avalynei minkštas, bet stiprus padas neturi kulno. Šiferis pateikiamas dideliame asortimente, kuris gali turėti nedidelį pleištą arba briauną. Be to, skirtumai gali būti džemperiai.

 1. Puiki avalynė lauko veiklai.
 2. Dėl atviros kojos konstrukcijos, įskaitant pėdą, nėra prakaitavimo.
 3. Didelis komfortas yra palaikomas net ir ilgą vaikščiojimą ir nuolatinį dėvėjimą.
 4. Guminės skalutės yra lanksčios, minkštos ir atsparios.
 5. Bet kokioje paplūdimio išvaizdoje skalūnai atrodys harmoningi, tiesiog reikia pasirinkti tinkamą spalvą.
 6. Guminiai skalūnai nebijo vandens, todėl jie gali ne tik vaikščioti paplūdimyje, bet ir eiti į vandenį.
 7. Šiferis yra puikus batų lankymasis.

Ką dėvėti?

Skalūnui būdingų savybių sąraše nėra prasmės visuotinumo. Iš tiesų, tokie batai nėra derinami su visais drabužiais ir turite laikytis derinimo taisyklių, kurios neatrodo juokingos.

 • Nors moterų skalūnai priklauso paplūdimio madai, jie taip pat gali būti kasdienėje išvaizdoje.
 • Jei skalės yra ryškios, jūsų kulkšnis bus dėmesio objektas. Jūs neturėtumėte uždaryti, priešingai, galite dėvėti pailgos oro sundresus (bet ne ant grindų).
 • Jei jau kalbame apie sundresses, neturėtume atmesti trumpų modelių ar midi ilgio. Tokios galimybės tinka mergaitėms, turinčioms puikią kojų formą.
 • Taip pat gali būti dėvimi skalūnai, pagaminti iš lengvo audinio, bermudų, kelnių.
 • Tamsoje su skalūnais galite pasiimti didelius papuošalus.
 • Maudymosi kostiumėlis + pareo + skalūnai - idealiai tinka vaikščioti paplūdimyje. Tokiu atveju skalūnų ir maudymosi kostiumėlių atspalvis turėtų būti pasirinktas puikiai, tačiau taip pat galima pasirinkti kontrastines galimybes. Vieną koją galima papuošti vasaros apyrankės.
 • Mini sijonas, trumpas viršutinis ir guminis skalūnas - paruoštas paplūdimio vaizdas.
 • Akivaizdu, kad verslo mada nesutinka su skalūnų naudojimu.

Mados modeliai

Tik tingus gamintojas negamina skalūnų. Atvykus vasarai, prasideda tikras skalūnų bumas. Daugelis gamintojų stengiasi pateikti visuomenei nuostabius modelius, kurie bus dar originalesni ir išraiškingesni už esamus.

 • Jei esate suvilioti europietišku būdu, tuomet „Carvela“ skalūnai turi pritraukti jūsų dėmesį. Šio bato akcentas puošia akmenimis. Šis paprastas būdas leidžia jums padaryti nuostabius modelius iš įprastų batų. Vienas iš naujų produktų yra skalūnų sandalai.
 • Gražus ryškių spalvų modelis atspindi „London Rebel“ prekės ženklą. Naudojant paprastą dekorą - lanką, paaiškėjo, kad jie sukuria ryškius batus, kuriuos lengva nešioti ir tiesiog derinti su vasaros drabužiais.
 • Adidas džiaugėsi savo gerbėjais su trimis kolekcijomis, kurių žvaigždės yra skalūnai. „Originals“ kolekcijoje yra neįprastų, drąsių batų, kurie bus patrauklūs jauniems žmonėms, turintiems ypatingą skonį ir naštą originaliems dalykams. Neo kolekcija pripildyta absoliučių naujovių. „Performance“ kolekcijos modeliai sujungia klasikinių skalūnų elementus, kuriuos papildo nauji sprendimai.Tačiau visi šie skalūnai pasižymi bendrais bruožais, kurie yra labai lanksčios, minkštos vidpadžio ir SUPERCLOUD technologijos.
 • Vasarą „Mon Ami“ batai padės tapti stilingiausiais. Tokie skalūnai pritraukia ypatingą stilių ir prieinamumą. Gamintojas sumaniai naudoja spalvą, dizainą ir spausdinimą.
 • Beveik bet kokie skalūnai yra madingi. Dizaineriai aktyviai naudojasi įvairiausiu dekoru: karoliukais, rhinestones, kniedėmis, kriauklėmis, gėlėmis, lankais, audimu. Net ir modeliai be dekoro yra populiarūs.

Atrankos taisyklės

Milžiniškas šiferių asortimentas suteikia neribotą pasirinkimą.

Tačiau turėtumėte laikytis paprastų taisyklių, kurios leis jums pasirinkti patogius batus kiekvienai dienai:

 1. Dėvėdami skalūnus, reikia atidžiai pažvelgti į savo pėdą. Kulnas turi būti vietoje, neužkabinti ir nepalikti palikimo.
 2. Skalūnų plotis turi tenkinti puikiai koją, kad nebūtų suspausti ir netrukdyti.
 3. Jei įmanoma, eikite į naują batų. Jūs turite išklausyti kiekvieną savo nemalonų jausmą, kuris, be abejo, sustiprės pėsčiomis. Nėra jokio diskomforto.
 4. Pasirinkus batus iš žinomų prekių ženklų, yra teisingas sprendimas. Šiuo atveju jūsų skalūnas truks keletą metų, nesukels nepatogumų ir nesukels alerginių reakcijų.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys