Batai

„Ecco“ moterų pareigos

„Ecco“ moterų pareigos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Apžvalgos

Aktyviems pasivaikščiojimams šaltuoju žiemos mėnesiais, taip pat sporto drabužių mėgėjams, Ecco moterų pareigos bus geriausios. Suderinus stilingą dizainą, aukštą kokybę ir šiuolaikinių technologijų naudojimą, šis batas bus šiltas šalčiuose ir patiks daugeliui madingų moterų.

Savybės

Šios prekės ženklo žiemos antklodės išsiskiria iš panašių porų iš kitų gamintojų, todėl jos yra populiarios tarp mergaičių, tačiau, kaip ir kiti šio prekės ženklo batai.

Gaminant „Ecco“ žieminius batus, naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Populiariausios yra natūrali oda, zomšas ir nubukas. Daugelyje modelių yra sėkmingas šių medžiagų derinys su tekstilės gaminiais, apdorotais specialiu vandeniui atspariu impregnavimu.

Šio prekės ženklo „Dutiki“ izoliacija nėra avių, tačiau tai nereiškia, kad tokiuose batuose bus šalta. Veiklos metu kojos išlieka šiltos, naudojant specialų „Gore-Tex“ audinį, kuris yra populiariausia ir efektyviausia membrana tarp kitų esamų medžiagų.

Naudojant šią technologiją, batų viduje išsiskirianti drėgmė išnešama iš membranos, bet viduje negali įsiskverbti slydimas ir vėjas. Dėl šios priežasties Ecco moterų pareigose kojos bus šiltos ir sausos.

Kad membraninis audinys galėtų įvykdyti savo tikslą, reikia judėti. Jei stovėsite šiuose batuose, jūsų kojos greitai užšąla. Kita tinkamos membranos veikimo sąlyga yra sintetinių kojinių naudojimas. Vilnos arba medvilnės kojinės, sugeriančios drėgmę, kojos bus drėgnos.

Patogus fiksavimas tam tikruose žiemos sluoksniuose iš šios kompanijos, pritvirtinant visą veleno ilgį, leidžia tokius batus pritaikyti skirtingoms pilnoms kojoms. Šių modelių viršūnės su elastine juosta, kuri apsaugo nuo sniego ir vėjo patekimo į bagažą. Be įtvarų, kai kurie dutik yra įrengti užtrauktuku, kuris taip pat yra gana patogus.

Žiemos avalynės padas yra pagamintas iš poliuretano kartu su guma, todėl jis yra gana lengvas ir lankstus, taip pat atsparus ledui. Anatominė batų forma užtikrina maksimalų komfortą ilgo dėvėjimo metu ir taip pat neleidžia vystytis įvairių kojų ligų.

Apžvalgos

Aukštą „Ecco“ batų kokybę ir ilgaamžiškumą patvirtina daugybė teigiamų atsiliepimų iš žmonių. Šio prekės ženklo „Dutiki“ yra labai populiarus tarp jaunų motinų, aktyviai judančių gatvėje per ilgus pasivaikščiojimus su savo kūdikiais.

Daugelis žmonių atkreipia dėmesį į originalų ir stilingą dizainą, kuris puikiai tinka sporto stiliui.

Beveik visi pirkėjai patvirtina, kad batai tikrai nepatenka į drėgmę ir išlaiko šilumą vairuodami gana žemoje temperatūroje. Be to, įvairių modelių pliusai apima neslidus guminį padą.

Tačiau neigiami taškai taip pat randami klientų atsiliepimuose. Jie nėra susiję su kokybe, bet su modelių savybėmis. Daugelis vartotojų atkreipia dėmesį, kad „Ecco“ liežuvėliai, kurie pritvirtinami prie siauros kojos, šiek tiek pakyla, nes batų kulkšnis yra siauras. Modeliuose su užtrauktuku tvirtinimo elementas yra gana aukštas, todėl sunku įdėti batus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys