Batai

Casadei batai

Casadei batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Casadei batai: puikių kojų paslaptis ir grakštus važiavimas
  2. Batų skiriamieji bruožai
  3. Modelio veislė
  4. Kur, kada ir su ką dėvėti itališkus batus?
  5. Mieli originalūs ar pigūs padirbti
  6. Meilė gyvenimui

Dauguma italų įmonių garsėja aukštos kokybės, patogiais ir stilingais žiemos batais. Šiuo atveju vienas iš labiausiai atpažįstamų yra batai „Casadei“ - prekės ženklas, kuris rinkoje pasirodė daugiau nei prieš pusę amžiaus. Jos įkūrėjai buvo Casadei pora, pradėjusi siūti batus turistams, atvykusiems į San Mauro Pascoli.

Casadei batai: puikių kojų paslaptis ir grakštus važiavimas

Nuo pirmųjų įmonės veiklos dienų pagrindinė jos organizatorių užduotis buvo tokių batų kūrimas, kuris bus ne tik stilingas, gražus ir madingas, bet ir kuo patogesnis. Todėl „Casadei“ dizaineriai ir amatininkai sugebėjo organiškai derinti grožį, komfortą ir praktiškumą. Bet kokioje šio italų prekės ženklo poroje moteris jausis neatsakinga, net jei ji visą dieną praleisdavo ant kojų, o ne sėdėdama per minutę.

Batų skiriamieji bruožai

Dažniausiai „Casadei“ batai yra susiję su labai aukštu ir elegantišku įvairių ir, kartais, išgalvotų formų ir konfigūracijų kulno. Tačiau kiekvienoje naujoje kolekcijoje yra daugiau praktinių modelių - ant mažo kulno, pleišto kulno ar net ant lygaus. Bet koks modelis, bet kurioje iš jų moteriškos kojos atrodys tobula, pritraukiančios kitų žavisią žvilgsnį.

Šio prekės ženklo žiemos batų prekės ženklas yra įvairių spalvingų šviesių šilko programų, siuvinėjimo su cirkoniais, karoliukais, akmenimis ir net visiškai netikėtų priedų buvimas. Svarbu, kad visi šie papuošalai būtų tik papildomi vaizdai ir neperkrauti batų.

Daug dėmesio skiriama kūrėjams ir spalvų modeliams. Kartu su klasikinėmis spalvomis (juoda, smėlio, ruda, pilka) galite pasiimti visiškai originalius sultingus atspalvius, tokius kaip raudona arba mėlyna.

Tačiau pagrindinis Casadei žiemos batų dalykas yra nuolatinė aukštos kokybės. Batų gamybai naudojant tik natūralias medžiagas ir tik firminį apdailą. Pažymėtina, kad Casadei naudoja tik Italijos įmonėse pagamintas žaliavas. Taigi prekės ženklo batai gali būti laikomi 100% itališkais.

Tačiau daug darbų, kaip ir tolimoje 1958 m., Kai buvo sukurta pirmoji išskirtinė pora iš Casadei, vis dar yra ranka.

Modelio veislė

Tarp ryškiausių prekės ženklų yra batai su auksine nosimi. Jų pasirinkimas yra gana platus. Jie gali būti ant aukštų kulnų, ant platformos ar plonų padų, ant mažų kvadratinių kulnų ar pleišto.

Rinkinyje yra demi sezono ir žiemos variantai, įskaitant batus, kojines, tvirtas kojeles, kulkšnį iki šlaunies vidurio ir batus.

Skirtinga yra spalva ir raštai. Populiariausia yra juoda, kuri gerai tinka su auksu ant pirštų. Bet įspūdingiausias su aukso įdėklu atrodo baltas batai. Tokie batai tinkami pabandyti nuotaką. Aukso kojinės su ryškiai mėlynos ir raudonos gėlės derinys atkreipia dėmesį.

Gamintojas taip pat siūlo batus su įvairių formų metalo pirštais:

  • pusapvalė su stora metaline grandine kaip apdaila;
  • pusė apvalios be papildomų priedų;
  • šiek tiek sumažėjo.

Ne mažiau paklausa ir modeliai su sidabro nosimi.

Be originalumo ir estetikos, šis dekoratyvinis elementas yra gana praktiškas.Kiek kartų jūs suklupo, laipiojote laiptais ar skubėjote versle, o tada su apgailestavimu pažvelgėte į subraižytas batų kojines? Su metalo danga niekas panašaus negali atsitikti - jis visada atrodys kaip naujas.

Prieš keletą metų laikydamas ranką ant mados tendencijų pulto, Casadei pradėjo gaminti zomšinius batus. Iš pradžių juos įsigijo laimingi ilgos kojos savininkai, su kuriais tokie batai leido toliau pabrėžti ir pabrėžti šias dorybes ir jaustis kaip karalienės. Tačiau vėliau buvo sukurti modeliai, tinkantys beveik visoms moterims.

Šiuo metu yra batų modeliai ant plono dirželio ir ant lygaus pagrindo ir net ant metalinio kulno. Labai populiarūs protektoriai su įdėklu ir plataus viršaus.

Be zomšinių batų, odos ir veliūro modeliai yra plačiai atstovaujami.

Vis labiau populiarėja tarp grožio mėgstančių madų, tačiau tuo pat metu vertiname komfortą, pasirinkite italų prekės ženklo batus su paslėptais pleištais. Žiemai - tai vienas iš geriausių variantų, todėl jų kojos yra šiltos ir patogios, o gumos padas leidžia jaustis pasitikintis net ant ledo. Tokiu atveju pleišto padas daro tokį batų savininko eiseną labiau moterišką, o jos figūrą - labiau ploną.

Tarp modelių yra pleišto ir demi sezono variantų - elegantiški zomšiniai batai, pateikiami turtingoje spalvų paletėje.

Kur, kada ir su ką dėvėti itališkus batus?

Visi „Casadei“ batų modeliai yra originalūs ir unikalūs. Tačiau tuo pačiu metu daugelis jų yra tokie universalūs, kad puikiai susilieja su beveik visais drabužiais. Jie leidžia jums papildyti ir praturtinti atvaizdą, atnešdami jam labai „žiaurų“, kuris suteikia moteriai ypatingą žavesį ir paslaptį.

Taigi, batai su auksiniu pirštu vienodai gerai derinami su kasdieniais ir verslo išvaizdomis. Klasikinė pora odos arba zomšos su pieštuku, ant kelio, atrodys puikiai. Ji turėtų būti pašalinta iš papildomų ryškių blizgančių detalių įvaizdžio - batai bus pakankamai aukso.

Batai su įvairiais papuošimais raštų, rhinestones ir akmenų pavidalu gali būti dėvimi įvairiausiais ir net ypatingais drabužiais. Jie atrodys gražūs su spalvotomis tunikomis, suknelėmis ir net kelnėmis.

Kitas originalus variantas yra pora ant pleišto kartu su šiek tiek susiaurėjusiais kelniais. Tie patys batai bus puikūs, jei šortai ilgesni už kelius.

Suede batai tinka beveik visoms aprangoms. Jie gali būti vienodai dėvimi tiek su klasikiniais sijonais, tiek ir madingais džinsais. Jie taip pat puikiai derinami su išoriniais drabužiais: paltai, kailiniai paltai, paltai, švarkai.

„Skinny“ džinsai ir liesos kelnės juodomis spalvomis puikiai tinka moterų italų vamzdžių batus. Šiuo atveju džinsus galima dėvėti su bet kokios spalvos bateliais - nuo klasikinės iki ryškiai mėlynos ir raudonos. Šviesus palaidinė ar megztinis papildys madingą stilingą išvaizdą.

Iš tiesų, batų su įvairiais sijonais derinys bus moteriškas. Pavyzdžiui, aukšti juodi batai su aukso kojų dangteliu, tiesi sijona su grafito atspalvio keliu ir raudonu megztiniu. Maža juoda rankinė, padengta auksu, padės užbaigti vaizdą.

Tvirtai įrengti zomšiniai batai puikiai papildo mažą juodą suknelę, kuri, pasak Coco Chanel, turėtų būti kiekvienos moters drabužių spinta. Šiuo atveju suknelės viršūnė turi pasiekti arba šiek tiek uždengti kojinių batų kraštus. Šio vaizdo ryškumas suteiks aukso papuošalų, taip pat maišelį ir ryškių spalvų diržą.

Casadei batai puikiai tinka džinsams, siauroms kelnėms ir antblauzdžiams. Pastarasis gali būti dėvimas su trumpomis suknelėmis arba iškirptais sijonais.

Mieli originalūs ar pigūs padirbti

Casadei batai yra gana brangūs. Tačiau jie, kaip ir kiti firminiai batai, yra daug labiau padirbtų. Lauke „Casadei“ batai panašūs į firminius originalus, bet tik iš tolo. Glaudžiau apžiūrint net ir specialistas pastebės skirtumus.

Tikri itališki batai yra daug švelnesni ir elegantiškesni, todėl nėra jokio pagrindo kalbėti apie kokybę. Mažai tikėtina, kad gamintojai iš Azijos šalių naudos tas pačias natūralias medžiagas ir, atsižvelgdami į visas pėdų pagalvėlių savybes, gaminant klastotes.

Todėl, teikiant pirmenybę pigiam partneriui, jūs negalėsite gauti tokios pačios kokybės ir efekto kaip tikrojo Casadei pirkimas.

Meilė gyvenimui

Džiaugiamės atsiliepimai apie tuos, kurie turi bent vieną porą Casadei batų drabužių spintoje, dar kartą liudija apie aukštą produktų kokybę. Tuo pačiu metu jaunos mergaitės švenčia modelių grožį ir eleganciją, o vyresnio amžiaus moterys - tai Italijos prekės ženklo batų patogumas ir patogumas. Darbas, data, vestuvės, pėsčiomis su vaikais - „Casadei“ batai puikiai tinka visoms progoms. Jie taip pat padeda išsaugoti moterų kojų grožį ir sveikatą kuo ilgiau, pabrėždami jų dorybes, slepia trūkumus ir verčia juos atkreipti dėmesį į juos.

Trumpai tariant, išbandę „Casadei“ batus, nebenorite jų išimti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys