Batai

Dutiki Mon Ami

Dutiki Mon Ami

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Mažai apie prekės ženklą
 2. Teigiamos savybės
 3. Sudėtis
 4. Kaip pasirinkti geriausią pora?
 5. Kaip rūpintis?
 6. Apžvalgos
 7. Ką dėvėti?
 8. Su džinsais

Kas moteriai nepatinka patogūs ir patogūs batai, kurie bus šilti ir jaukūs bet kuriuo metų laiku? Visi šie reikalavimai atitinka kokybiškus jaunos prekės ženklo „Mon Ami“ produktus. Gražios moteriškos dutik šios kompanijos patiks moterims savo šilumines charakteristikas ir nepalyginamą komfortą net ir ilgų pasivaikščiojimų metu.

Mažai apie prekės ženklą

Originalus prekės pavadinimas kilęs iš trumpos prancūzų frazės mon ami, kuris verčiamas kaip „mano draugas“. Firminiai batai tikrai atitinka šį pavadinimą, nes jis niekada nepavyksta ir tarnauja labai ilgą laiką.

„Mon Ami“ aukštos kokybės „dutik“ gali pasigirti ryškiu dizainu ir praktiškumu. Tokiuose batuose nebebus netgi sunkiausių šalnų.

Teigiamos savybės

Firminiai produktai turi šiuos privalumus:

 • Profesionalūs prekės ženklo dizaineriai suteikia labai ryškius ir įspūdingus batus į fashionistas;
 • Žieminiai batai dekoruoti originaliais ir ryškiais atspaudais, kurie nepaisys jo savininko;
 • Kolekcijos atnaujinamos kasmet;
 • Kiekvienas „fashionista“ galės pasirinkti patogų modelį su nėriniais ar velcro;
 • Visuose „Mon Ami dutiki“ įrengtuose yra reljefo arba protektoriaus padas, turintis neslystantį poveikį;
 • Batai yra atsparūs vandeniui ir gerai išlaiko šilumą.

Sudėtis

Kompanija suteikia madingoms moterims plačiausią įvairių pripūstų batų modelių asortimentą. Kiekviena ponia galės pasirinkti sau tobulą rungtynes.

Su gėlių atspaudais

Aukštas dutik su ryškiu gėlių spaudu atrodo labai sultingas ir turtingas! Viršutinėje viršutinėje dalyje yra specialus laidas, leidžiantis reguliuoti batų plotį pagal jų reikalavimus. Gražūs moteriški modeliai gaminami ant didelio reljefo pado, kuris suteiks pasitikėjimą kiekvienu žiemos sezono žingsniu.

Su prisegimu

Gamintojas gamina universalų modelį su vidutinio įdėklo velenu, kuris turi patikimą įtvarą. Gaminių padas pagamintas iš reljefo ir šiek tiek pakilus, o tai užtikrins, kad pėdos būtų patogios ir teisingos. Viršutinė viršutinė dalis yra suformuota dirbtiniais kailiais.

Su dirbtiniais kailiais

Klasikiniai aukštos batai su šiltu kailiu iš dirbtinio kailio atrodo labai griežtai ir glaustai. Ta pati medžiaga yra įrėminta ir viršutinė viršutinė dalis. Patogus ir jaukus dutik įrengtas patikimas užtrauktukas šone.

Su pasviru žaibu

Stilingi pavyzdžiai su šlaito užtrauktuku šiuo metu yra labai populiarūs. Šis patogus užsegimas tęsiasi nuo kėlimo batų iki veleno viršaus. Šie batai yra lengvi kilti ir įdėti, nes ji tampa labai plati, kai ją atlaisvinsite. Be jų funkcinių charakteristikų, dutiki su įstrižais žaibais atrodo labai originalus ir šviežias.

Su gyvūnų spausdinimu

Sukurkite ryškius ir patrauklius vaizdus su žavingais blizgančiais batus su žiauriais gyvūnų atspaudais. Mon Ami suteikia madingoms moterims labai įspūdingas tigrų ir leopardų poras. Šviesūs batai yra su užtrauktuku ir užtrauktuku veleno priekyje arba šone.

Su roplių odos imitacija

Stulbinantys modeliai, kurių viršūnės puošia spausdintuvą, imituojantį roplių odą, leis jums atrodyti ryškiai ir drąsiai. Tokie produktai yra nepaprastai originalūs ir atrodo labai neįprasti.

Iš blizgančios medžiagos

Mada moteris tikrai pritraukia dėmesį, jei ji dėvi stilingą dutiką su blizgančiu paviršiumi. Sklandus ir blizgus paviršius atrodo labai madingas ir jaunimas. Ypač ryškūs ir brangūs monochromatiniai modeliai su išskirtiniu auksiniu žaibu.

Aukštos padangos

Šiltu oru šiltas dutik yra didelis ir tankus padas idealiai tinka. Tokios avalynės puikiai apsaugos nuo šaltų ir ledinių paviršių. Ant šios detalės įspaustas modelis apsaugo nuo slydimo vaikščiojant. Produktai su didelėmis padais suteiks daug malonių pojūčių ir šilumos dėvėdami.

Kaip pasirinkti geriausią pora?

Prekės ženklo Mon Ami produktai yra prieinami daugelyje mažmeninės prekybos vietų šalyje ir internetinėse parduotuvėse. FRenkantis norimą porą turėtumėte atkreipti dėmesį į kai kuriuos niuansus:

 • Batai turėtų būti puikiai tinka;
 • Jei norite reguliuoti viršūnių plotį pagal oro sąlygas, tuomet turėtumėte pasirinkti modelius su elastiniu arba velcro;
 • Ant originalių firminių produktų niekada nerasite klijų pėdsakų;
 • Spausdinami ryškūs modeliai yra tolygiai priklijuoti ir nepalieka žymių ant pirštų, jei jaučiate juos;
 • Jei iš modelio su modeliu išsiskiria aštrus dažų kvapas, jis turėtų būti išmestas, nes tai akivaizdus suklastotas.

Kaip rūpintis?

Firminiai žieminiai batai nereikalauja sudėtingos priežiūros. Mes išsamiau suprasime, kaip prižiūrėti dytikami.

Kaip išdžiūti?

Tokie paprasti batai neleidžia išdžiūti ant akumuliatoriaus, nebent dutiki neturi specialios „king-tex“ membranos. Džiovinus ant radiatoriaus, tokie batai gali prarasti vandenį atstumiančias savybes.

Kaip plauti?

Pūstus batus labai lengva plauti. Galite pašalinti paprastą kempinę ir muilo tirpalą, kad iš batų pašalintumėte teršalus. Jei į bagažo paviršių patenka dulkės, ją galima nuvalyti šepečiu. Daugelio „Mon Ami“ modelių dugne yra guminiai įdėklai. Juos lengva valyti kempine ir muilu.

Apžvalgos

Čia pateikiamos klientų pažymėtos „Mon Ami“ batų savybės:

 • Patogumas ir patogumas dėvint;
 • Turtingas asortimentas;
 • Ryškus dizainas;
 • Tarnavimo laikas;
 • Lengva;
 • Pėdos batus visai nesijaučia, net ir po ilgų pasivaikščiojimų;
 • Puikus šiluminis našumas;
 • Padai beveik neslysta ant ledo;
 • Batai nebijo šalto vėjo ir drėgmės.

Kai kurios mados moterys pastebėjo, kad antklodės yra brendžio ir nėra pakankamai didelės, todėl jos tikrai turi būti vertinamos prieš perkant. Viena iš peržiūrų teigia, kad po ekstremalaus išnaudojimo kalnų kalnuose nuėjo remontuoti. Todėl reikėtų nepamiršti, kad „Mon Ami“ žieminiai batai nėra skirti tokioms sąlygoms.

Ką dėvėti?

Madingi „Am Ami“ modeliai atrodo labai šviesūs ir įspūdingi. Mados moteris gali pasirinkti ir neutralųjį modelį, ir ryškią ir spalvingą porą. Tokie gražūs batai puikiai atrodo su daugeliu komplektų.

Su džinsais

Patogūs batai puikiai atrodo su džinsais. Šiam deriniui rekomenduojama pasirinkti susiaurėjusius arba tiesius pjovimo drabužius, nes jie bus papildyti batus. Viršutiniame aukšte galite dėvėti jaukią megztinį ar megztinį.

Su antblauzdžiais

Įspūdingas „dutik“ ir leggings derinys yra skirtas lieknoms madoms. Tokios ansamblio moterys visiškai netinka. Norėdami sukurti ryškesnį vaizdą, galite pasiimti madingus antblauzdžius su atspaudais ir modeliais Naujųjų metų ir žiemos temomis. Viršutiniame aukšte galite dėvėti megztinį džemperį arba pastelinėmis spalvomis.

Viršutiniai drabužiai

Patogios ir universalios avalynės atrodys puikios:

 • Madingi jaunimo parkai;
 • Bet kokio ilgio striukės;
 • Pūkinės striukės;
 • Moteriškos vidutinio ilgio aviganių paltai;
 • Žiemos sporto striukės;
 • Slidinėjimo kostiumai;
 • Šiltas paltai ir lietpalčiai.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys