Batai

Geltoni batai

Geltoni batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kokių drabužių spalvų derinti?
  2. Ką dėvėti su žiemos modeliais?
  3. Kasdieniniai ir biuro vaizdai

Geltoni batai yra labai originalus drabužinė, susieta su saule ir džiaugsmu. Lengviau pasirinkti aprangą vasaros bateliams, tačiau geltonus demi sezono ir žiemos modelių batus šiek tiek sunkiau derinti su drabužiais. Bet jei mergina yra jų laimingas savininkas, tuomet ji turėtų žinoti visas įsimintinų vaizdų kūrimo paslaptis.

Kokių drabužių spalvų derinti?

Pradedant šaltu oru, drabužių spalvų gamas tampa nuobodesnis. Ruduo ir žiema dar nėra priežastis tapti pilka pelė ir dėvėti juodus batus su panašaus atspalvio drabužiais. Jums reikia eksperimentuoti ir pasirinkti įdomius dalykus, pvz., Geltonų atspalvių batus.

Jie puikiai susilieja su šiomis spalvomis:

  • Juoda - baigtas ansamblis pasirodo labai įspūdingas. Jūs galite pridėti jį su papuošalais, skara ar krepšiu, kad atitiktų batus.
  • Raudona - šiame rinkinyje „fashionista“ atrodys drąsus ir įžeidžiantis. Svarbiausia, kad vaizdas atitiktų šį ar tą įvykį.
  • Mėlyna ir mėlyna - neįprastas kontrastas. Apranga palankiai pabrėžia figūros orumą, o geltonos spalvos batai bus ryškūs akcentai.
  • Žalia - puiki galimybė linksmiems gaminiams. Daiktai, derinami su „saulėtomis“ batus, suteiks dėvėtojui lengvumo ir šviežumo.
  • Lengvi drabužiai (balti, smėlio spalvos) taip pat puikiai tinka ansambliui. Tai puikus sprendimas jaunoms grakštoms mergaitėms.

Ką dėvėti su žiemos modeliais?

Kuriant žiemos rinkinius, reikia atsižvelgti į kai kuriuos niuansus. Šviesiai geltonos spalvos dėmės su mėlynos spalvos batus: mėlyna, raudona, oranžinė, neturėtumėte pernelyg didinti akcentais.

Tokie drabužiai tinka tik jauniems sąžiningos lyties atstovams. Jei tokio amžiaus moteris yra apsirengusi, manoma, kad ji turi blogą skonį.

Galite dėvėti batus su švarkais, kailiais ir panašiais atspalviais. Darnios aprangos apranga dirbs kartu su viršutinių drabužių rudomis ir juodomis spalvomis. Šviesos spalvos švarkai ir aksesuarai puikiai tinka kiekvienai dienai. Tai geriau pasiimti suede arba odos maišus, sujungti su atspalviu su batus.

Kasdieniniai ir biuro vaizdai

Atlikdami patogų vaikščiojimo ir kasdienio aprangos ansamblį, turėtumėte rinktis siaurus džinsus, kuriuos galima įdėti į batus. Puikus sprendimas - džinsai, turintys turtingų juodų ir šokolado atspalvių. Šviesos kelnės neturėtų būti dėvimos, nes atsiras sutrumpintų kojų poveikis.

Daugelis mano, kad geltonos spalvos moterų batai neatitinka biuro aprangos kodo - tai neteisingas sprendimas. Norint pasiekti puikų rezultatą, spalvų derinys turėtų būti tobulas. Neutralių atspalvių striukė (ruda, smėlio, smėlio) gali būti dėvima „saulėta“ kilpa.

Pagrindinė taisyklė - nešiokite rinkinį, kurį sudaro lengvas kostiumas ir ryškūs batai. Jūs galite paversti viena nepertraukiamu tašku, o dalykai praras savo individualumą dėl to, kad jie susilieja vienas su kitu.

Madingos moterys, norinčios eksperimentuoti ir keisti savo stilių, gali pabandyti sukurti aprangą, kurioje visi drabužiai, batai ir aksesuarai bus tos pačios spalvos - citrina. Ansamblis pasirodys gana ekscentriškas ir neįprastas. Mergaitė tiesiog nebus ignoruojama.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys