Batai

Karvių batai

Karvių batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Rūšis
  3. Modeliai
  4. Medžiaga
  5. Spalva
  6. Kas yra tinkamas?
  7. Ką dėvėti?
  8. Vaizdai

Šalies kultūra, fermos ir kaubojaus temos tapo ne taip seniai, bet ten tvirtai nusistovėjo.

Romantiškas „Wild West“ gyvenimas ir elegantiškas paprastumo ir dizaino paprastumas leidžia kaimo stiliaus drabužiams tapti neatsiejama kasdienio stiliaus dalimi. Šių tendencijų šviesūs atstovai yra kaubojaus batai, kurie pradėjo savo istoriją su žemės ūkiu ir tęsėsi geriausiuose pasaulio takuose.

Savybės

„Cowboy“ batai neturi jokios atskiros kategorijos ir turi savo vardą.

Jie turi keletą būdingų savybių, kurios buvo suformuotos savaime ir iš dizainerių užgaidų. Kiekviena „Cowboys“ batų dizaino funkcija rodė praktinę vertę. Jie visi tinka kasdieniame gyvenime, nors kasdieniame gyvenime šie požymiai atrodo kaip įdomus dizaino sprendimas, o ne būtinybė.

Batai aukšti ir išplėsti. Bato aukštis leidžia saugoti kojas, nes dirbdami su sode, galite ne tik aštriu akmeniu, bet ir gyvatė, taip pat paliesti keblus krūmus. Be to, jis apsaugo koją nuo treniravimo, jodinėdamas žirgą.

Kalbant apie išplėstinę formą, ši funkcija yra tiesiogiai susijusi su vairuotojo gyvenimo išsaugojimu.

Jei jis nesilieka balnelyje, o pėdos įstrigę prie sėdynės, pėdos lengvai išstumiamos dėl plataus įkrovos. Kai kurių veislių cowboy batai, viršūnės yra šiek tiek trumpesnis nei įprasta, dėl to, kad reikia suteikti dar didesnį saugumą ir gebėjimą atsikratyti batų, kaip ir rodeo.

Karvių batai turi apvalią kepurę ir šiek tiek siauresnę.

Toks dizaino sprendimas leidžia vairuotojui lengviau stumti koją į maišytuvą. Kai kuriuose modeliuose dažnai matote pailgą aštrią gaubtą, tačiau ji gali padaryti daugiau žalos nei dirbti su arkliais, todėl jie tinka tik kasdieniam gyvenimui.

Oda lygi padas padeda lengvai pakelti koja ant sėdynės, kad arklys galėtų lengviau sėdėti ir išmontuoti. Tačiau nulenktas žemas kulnas išliks nuo kojų, nes tokie dalykai įvyksta, ir situacija gali baigtis drebėjimu.

Šiuolaikinei madai nereikia vienos ar kitos kaubojaus batų detalės praktiškumo, tačiau dažnai tai išlaiko.

Savo istoriją pasižymintys būdingi bruožai papildo savo ypatingą skonį. Dažniausiai tendencijos ir mados tendencijos labiau įtakoja išvaizdą nei pagrindinio dizaino. Taigi, be tradicinių ratlankių ant viršūnių, ant batų galima rasti siuvinėjimus ir aplikacijas.

Taip, ir spalvos periodiškai skiriasi nuo klasikinių rudos atspalvių, pasvirusių šviesumui ir originalumui.

Rūšis

Cowboy batai būna dviejų formų: roper ir westerns. Jos skiriasi. Taigi, Vakarų - jojimo batai ir roperija - kasdieniam gyvenimui.

Kadangi Vakarų batai pirmiausia naudojami kaip važiavimo forma, jie turi patogumų ir saugumą. Kulnas yra nuožulnus, maždaug keturių centimetrų aukščio arba mažesnis, tačiau šiuo atveju batas yra skirtas daugiau vaikščioti. Viršutinė dalis yra aukšta iki blauzdos vidurio ir aukštesnė, pirštas yra suapvalintas ir šiek tiek nukreiptas.

„Ropers“ turi sutrumpintą veleną, kuris pasiekia maksimalaus aukščio vidurinių veršelių aukštį.

Batų kulnas taip pat yra mažas, tiesus. Kapotas gali būti apvalus arba kvadratinis.Šio tipo cowboy batai pirmiausia skirti vaikščioti ir kasdieniam gyvenimui, todėl patogiau yra vertingesnės kojinės. Štai kodėl tokiuose modeliuose yra įrišimas, kuris leidžia batų tvirtai laikyti koją.

Yra vadinamieji „okolokbobyskie“ batai, kurie pagal savo išvaizdą panašūs į kaubojus, bet jie vis dar nėra.

Jų dizainas pasižymi būdingais klasikinių kaubojų batų bruožais. Į šią kategoriją įeina „kazokai“ - trumpi batai su nuožulniais kulnais ir smailu.

Modeliai

Karvių batus galima lengvai suskirstyti pagal sezoniškumo principą.

Taigi, žieminiai batai tikrai yra izoliuoti, su vilna ar kailiu, kad kojos neužšaldytų net ir šaltu oru. Oda pasirenkama šiurkščiai, kad ji gerai išliktų ir geriau atitiktų koją. Apskritai, žieminiai batai nesiskiria nuo demi sezono variantų, todėl ne mažiau kaip jie dekoruoti dekoratyviniais elementais.

Demi batai jau yra lengvesni, kurie pasiekiami naudojant ploną odą. Jis yra labiau konkurencingas netgi palietus. Pavasario ir rudens batai gali būti izoliuoti lengvu pamušalu arba visai ne.

Yra vasaros karvės batai, pagaminti iš perforuotos odos.

Tokia medžiaga leidžia kojoms kvėpuoti, nepaisant šilto oro. Tuo pačiu tikslu vasaros modelių viršūnės yra trumpesnės nei tradiciniuose modeliuose. Vasarą tokie uždaryti odiniai batai yra labiau tinka blogiems orams ar vakarams pasivaikščioti.

Galite kalbėti apie atskirą kaubojų stilių, kuris yra batų metu.

Jis pasižymi būdingais cowboy batų bruožais ir lengvai pritaikomas kitų rūšių dizainui. Dažnai pasiskolintas mažas kulnas, kuris užtikrina stabilumą ir tuo pat metu yra patvarus. Paprastai batai gali turėti „cowboy“ išvaizdą, tačiau turi savo konkrečių detalių, kurios tikrai nebūtų labai patogios važiuojant. Mes kalbame apie kepurės formą ir ilgį arba ornamentų skaičių, kaip, pvz., Su grandinėmis, sukabinančiomis visą įkrovą, nevažiuokite arklio.

Dėl mados, cowboy stiliaus batai gali būti skirtingi aukštyje: su labai trumpais batus ar batus. Su dideliu malonumu, dizaineriai skolina būdingą liniją ant paviršiaus, kuris skleidžia modelius. Cowboy stiliaus batai gali būti visaverčiai floros ir faunos brėžiniai.

Karvių batai dažnai siejami su šiurkščiomis formomis ir elementais, padedančiais odos formų laikymu ir detalėmis, pvz.

Šiuolaikinėse avalynei naudojamos paprastų žmonių asociacijos ir grandinės, šuoliai, sagtys ir kniedės. Kitas populiarus brangakmenis, ypač zomšiniai batai, yra pakraštis.

Vaikiški batų modeliai, panašūs į suaugusiuosius, žinoma, neskaitant dydžio.

Iš esmės, jie nėra labai aukšti, dėl didesnio patogumo, o kulnas yra minimalus arba visiškai nėra. Tiek tėvų, tiek vaikų patogumui mažame cowboy batus gali būti nedidelis užtrauktukas, nes tai suteikia galimybę batai priartėti prie kojos.

Medžiaga

Pagrindinė medžiaga yra nepakeičiama oda.

Natūralus, dažniausiai lygus arba perforuotas, su skirtingu standumu. Žiemos modeliams naudoti šiurkštesnę medžiagą - demi sezoną ir vasarą - ploną.

Batai taip pat siuvami iš odos veislių, labiau aksominių ir tekstūruotų medžiagų, tokių kaip zomšas ir nubukas.

Kartais vienas modelis turi kelių tipų derinį, pavyzdžiui, paprastą odą su lakuota oda arba zomša.

Užtrauktukai, nėriniai, kniedės, metaliniai dekoratyviniai elementai veikia kaip priedai. Tipinė linija padengta nailono siūlais.

Spalva

Ruda yra pagrindinė kaubojaus batų spalva.

Tamsūs riešutai, šokoladas, smėlio spalvos, išlieti auksu ir daugelis kitų - tai visi atspalviai, kurie gali būti klasikiniai, nes jie yra natūraliausi.

Kitas populiarus ir praktiškas variantas yra juodas.

Dažnai stilizuoti batai atitinka visas dabartines tendencijas, todėl su deramu kruopštumu galite rasti žalią, mėlyną, oranžinę ir kai kurias kitas spalvas. Klasikinių ir ryškių modelių padai yra rudi arba juodi.

Kas yra tinkamas?

Karvių batai tinka tiems, kurie mėgsta originalumą, net kasdienėje išvaizdoje.

Klasikinis karvės lankas, kurį sudaro džinsai ir pledas marškinėliai, yra gana paprasta, tačiau kartu su panašiais batus, kurie pritraukia dėmesį, tampa drąsiu intriguojančiu variantu.

Mažos mergaitės nori pasirinkti mažus batus, kitaip batai su ryškiu akcentu gali vizualiai pavogti keletą centimetrų aukščio.

Tačiau kulniukai gali būti pasirinkti aukštesni, nes šio stiliaus mados batai yra dažniausiai prieinami.

Aukštos ponios gali sau leisti klasikinį aukštį arba pailgos, į kelį.

Apskritai, kaubojaus batai yra gana universalūs batai, išskyrus tai, kad svarbu turėti su juo dušą.

Ką dėvėti?

Kai jūs sakote „kaubojus“, tuoj pat įsivaizduokite, kad žmogus apsirengęs džinsais ir marškinėliais, batai ir plačia briaunos kepurė, visada ant arklio.

Tačiau, norint dėvėti kaubojus, nebūtina dirbti amerikietiškoje rančoje. Šiuolaikinė mergaitė gali sujungti šiuos batus su šviesia spalva, o ji atrodys stilinga ir žavinga.

Paprasti batai, skirti suknelei ir stiliui, geriausiai derinami su batai, turintys cowboy stilių, vasaros sundresses, bet ne elegantiškus vakarinius modelius. Įdomus papildymas nuotrauka su sukneliu bus batų spalvos diržas.

Ir dar, kad atitiktų vaizdą, geriausia dėvėti džinsus ar džinsus.

Kadangi batai yra aukšti, pageidautina rinktis tinkančią movą, kad kelnių kojos būtų patogesnės užpildyti.

Be to, tinka ir sijonas, kaip įtemptas ir laisvas, pavyzdžiui, pusiau pelenai.

Gali būti, kad sijonas neturi būti žemiau kelio, kad nebūtų sutrikdytos proporcijos kartu su aukštais batais.

Taip pat tinka antblauzdžiai ar pėdkelnės, ir kai komplektai atrodo labiau išraiškingi, kai jie yra pagrindiniai ryškūs vaizdo akcentai.

Kalbant apie viršų, tada laisvas atsitiktinis, o ne verslo marškinėliai tuoj pat turėtų ateiti į mano galvą. Žinoma, apvalus spausdinimas ant drabužių bus klasikinis, bet jo nereikia.

Dėl labiau neįprasto lanko, galite pasirinkti suknelę, o po juo dėvėti pėdkelnes ar antblauzdžius.

Po batus galite dėvėti megztas ilgas kojines, todėl vaizdas taps moteriškas.

Be marškinių, tinka marškinėliai ir viršūnės, megztiniai, ilgos rankovės arba netgi suknelės.

Jei norite suderinti kaubojaus stilių, turėtumėte galvoti apie priedus.

Tai, žinoma, yra apie reikiamą stilių. Vis dėlto galite pasirinkti mažiau neišvengiamą variantą - paprastą kepurę, ir su juo skara, ir jūs galite saugiai rinktis moteriškus modelius su šlepetėmis.

„Cowboy“ batai atrodo be formų maišeliai, ypač jei jie puošia pakraštyje.

Vaizdai

Klasikinis romantiškas variantas: džinsinio tamsiai mėlynos spalvos marškinėliai, keliaujantys po baltu sijonu. Riešutmedžio spalvos batai šiek tiek žemiau kelio. Į batų toną pakėlė storą diržą ir sankabos maišelį.

Dėvėkite baltą, lengvą trumpą rankovę su klasikiniais mėlynais džinsais ir batus. Taip pat yra didelės kelio kojinės, suknelės spalva ir ryški skara aplink kaklą.

Jei sujungiate kaubojaus tamsiai rudos gyvatės batus su juodos odos striukėmis su dviratininko stiliumi, galite gauti labai drąsią vaizdą. Pagal striukę pakanka dėvėti marškinius su ryškiu atspalviu ir tamsiai dengiančiais džinsais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys