Batai

Žieminiai batai su kulnais

Žieminiai batai su kulnais

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Mados modeliai
  2. Ilgis
  3. Medžiaga
  4. Spalva
  5. Kaip pasirinkti?
  6. Ką dėvėti?
  7. Stilingi vaizdai

Net ir šaltos ir atšiaurios žiemos sąlygomis daugelis merginų nori likti gražiomis, o ne palaidoti sau drabužiais.

Šis principas taikomas batus. Norint atkreipti dėmesį į kojas, bet neužšaldyti ir nukristi ant pirmo ledo paviršiaus, daugelis mėgsta batus su kulnais. Šis kulnas padeda vizualiai pailginti kojas, o batų praktiškai ir patogiai.

Mados modeliai

Papuošalai yra mėgstamiausia batų savybė daugeliui merginų.

Dažnai kai kurie iš jų dėvi plokščius batus tiesiog nepatogiai ir nepatogiai. Žiema su apledėjimu nėra priežastis atsisakyti kulno. Daugelio prekių ženklų dizaineriai bandė pateikti kuo daugiau tokių modelių, kurie bus malonūs visiems.

Kalbant apie žieminius batus, pirmiausia reikėtų apsvarstyti storą, pastovią kulną. Jis leidžia jums patikimai likti ant paviršiaus, o specialus padas sumažina slydimo ir kritimo riziką. Tokio kulno ilgis gali būti vidutinio ir aukšto. Kalbant apie formą, stulpelyje jis dažniausiai yra stačiakampis. Masyvių modelių mados dėka nereikėtų nurašyti storo kulno, kurį galima rasti Marc Jacobs, Lanvin, Haider Ackermann kolekcijose.

Kitas patikimas ir patogus variantas, kuris nepalieka batų tam tikram augimui, yra mažas kvadratinis kulnas. Jis taip pat užtikrina stabilumą, sumažina galimybę nukristi ir suteikia beveik pilną sukibimą su paviršiumi. Be to, žemas kvadratinis ir storas pastovus yra idealus visiškų kojų savininkams. Toks kulnas dažniausiai randamas daugelyje stilizuotų batų.

Tačiau tarp merginų yra drąsios sielos, kurios negali įsivaizduoti gyvenimo be jų mėgstamų kirpyklų.

Yra ne tiek daug tokių žieminių batų, nes žirgynas nėra toks stabilus kaip storas „stulpelis“, bet sausai šiltai žiemai visada yra tinkamų galimybių. Be to, žirgą myli daugelis prekių ženklų, pavyzdžiui, Ralph Lauren, Altuzarra, Burberry Prorsum. Plonas kulnas pateikiamas keliais ilgiais - vidutiniu ir aukštu, bet su papildomais centimetrais turėtų būti atsargūs ant ledo paviršiaus. Kaip suderinti kaiščius su dideliu batų ilgiu ir įdėklu.

Bet koks vidutinis ir aukštas kulnas gali būti lengvai sujungiamas su platforma, tokiu būdu batai tampa aukštesni, bet patogesni dėl priimtino kėlimo. Vizualinio masyvumo tendencijoje taip pat gali būti puiki įsigijimo pora aukštakulnių batų ir vienodai aukšta platforma.

Atskirą sezono tendenciją galima pavadinti neįprastais kulnais.

Tarp jų yra skaidrios parinktys, „paslėptos“, sujungtos su pagrindine medžiagos dalimi ir tekstūra, gausiai dekoruotos ir ryškiai išsiskiriančios spalvomis. Kai kurie kulniukai netgi gauna keistą formą, pavyzdžiui, šiek tiek išlenkti, puošnūs, pilni. Yra batai su kulnais, išstumtais iš kulno link pėdos vidurio.

Sezono mados tendencijos turi įtakos ne tik kulno formai ir aukščiui, bet ir visam batų modeliui.

Šiais metais ypatingas dėmesys skiriamas batus, kurie, nors ir neatitinka svarbos, dar kurį laiką prarado masinį populiarumą. Kelnės batai yra pagaminti iš skirtingų medžiagų, tačiau didžioji dalis šlaito yra suede link. Protektoriai dekoruoti odos ir kailių įdėklais.

Kitas stilingas variantas yra tinkamiausias ir aukštas batai, kojinės.

Mada yra pernelyg aukšti modeliai, kurie kartais paslėpti po trumpu sijonu. Nepaisant to, kad tokie batai pritraukia dėmesį vienu dizainu, taip pat įprasta, kad ji būtų kuo ryškesnė spalvomis ir dekorais, pavyzdžiui, su visais aukščiais. Jie atrodo neįprasti dėl formos, bet jie yra gražūs ir, be abejo, tokiuose batai neturėtų bijoti net blogiausio oro. Kaip visada, dutik ryškiai, spalvingai, ne retai su geometriniais ar gėlių atspaudais. Dažniausiai jie yra derinami su oda.

Žinoma, standartinis ilgis iki kelio nepraranda savo lyderio pozicijos. Tačiau, be jų, mados batai taip pat yra madingi, pavyzdžiui, klasikiniai kaubojus, „kazokai“.

Tarp stiliaus yra keletas iš karto: klasikinis ir minimalizmas dekoracijose; kariuomenė su šiurkščiomis figūromis, kniedėmis, grandinėmis, lynais; romantiškas, atliekamas pasteliniais atspalviais, su puošniais iš nuostabių puikių detalių. Tarp tendencijos spalvų yra koralai, vyšnios, bordo, metalo, ir, žinoma, vienspalvio klasikos.

Ilgis

Manoma, kad batai yra batai, kurie pasiekia veršelio arba kelio vidurį.

Iš tiesų, toks aukštis yra labiausiai paplitęs, nes jis leidžia jums išlaikyti kojas šiltas, nešioti sijonus ir sukneles net žiemą ir apsaugo nuo sniego ar drėgmės. Žinoma, šis ilgis daugeliu atvejų reiškia užtrauktuko buvimą.

Siekdami mados, batų kompanijų dizaineriai gamina trumpus batų modelius, kelis centimetrus aukštesnius nei kulkšnis.

Žinoma, tokiuose batuose neturėtumėte vaikščioti sniego pūtimuose, nes sniegas iškart pateks į pėdą, bet jie atrodo ne mažiau vertingi nei aukšti modeliai. Be to, šie batai yra izoliuoti ne blogiau, todėl, jei oras leidžia, jūs negalite bijoti užšaldyti net ir trumpą laiką.

Priešingai, sutrumpinti modeliai egzistuoja ilgai. Protektoriai ir batai, kojinės, kurių ilgis virš kelio, arba net pasiekia klubus. Jie atrodo įspūdingi, todėl netinka kiekvienai situacijai.

Medžiaga

Natūrali arba dirbtinė oda dažniausiai naudojama gamyboje, nes ji ne tik atrodo graži, bet ir išlaiko savo formą, neduoda drėgmės ir leidžia kartu naudoti kitas medžiagas.

Tendencijos tekstūra yra lygi oda, lakuota, taip pat apdorojama taip, kad imituoja roplius, pavyzdžiui, krokodilą, gyvatę. Suede medžiaga taip pat yra oda, nors ir turi atskirą pavadinimą. Ji yra minkšta ir aksominė, tačiau reikia atidžiai prižiūrėti ir netinka šlapia žiemai.

Kadangi kalbame apie žieminius batus, veikiančius nuolatinį sniego ir drėgmės poveikį, austi medžiaga naudojama gana retai.

Grįžęs iš suaugusiųjų gyventojų, batų bateliai siuvami iš vandeniui atsparių tekstilės gaminių, labai dažnai derina juos su oda. Kai kurie batų modeliai imituoja veltinio batų išvaizdą, todėl vilna naudojama jiems. Derinant kelias medžiagas, viena iš pagrindinių sezono tendencijų, todėl be tekstilės ir vilnos kai kuriose batų dalyse galite rasti veliūro, verpalų, nailono. Kailis ir veliūras naudojami kaip izoliacija ir kartais dekoratyviniai elementai.

Spalva

Dažniausios žiemos batų spalvos yra tamsi skalė - juoda, pilka, ruda, mėlyna, bordo atspalviai.

Jie yra klasikiniai, lengvai derinami su apatiniu striukiu ir kailiu. Tradicinės spalvos yra baltos ir smėlio spalvos, nors jos yra daug retesnės nei tamsios. Tai nesusijusi su spalvų nepopuliarumu, bet tik su praktine klausimo dalimi - švelnios žiemos šviesos batai greitai bus padengti nešvariomis dėmėmis.

Žinoma, tarp moterų yra nemažai žmonių, kurie nori sukurti ryškius vaizdus, ​​įskaitant batus.Žiema jau yra išblukusi, todėl dizaineriai džiaugiasi madomis su ryškiomis spalvomis: koralai, smaragdas, raudonas, oranžinis, ypač madingi „metaliniai“. Ypač dažnai ryškiai pagaminti batai yra pagaminti iš odinės arba vandeniui atsparios tekstilės, tačiau zomšiniai modeliai dažniausiai yra pasteliniai atspalviai: šviesiai mėlyna, grietinėlė, rožinė.

Kaip pasirinkti?

Renkantis batus su kulnais reikia tinkamai įvertinti jų galimybes.

Penkiolika centimetrų atrodo labai patraukli, bet ne visi galės vaikščioti tokiais batais didžiąją dienos dalį. Apskritai nerekomenduojama ilgiau nei keturias valandas dėvėti aukštakulnius batus. Geriausias aukštis yra septyni ar aštuoni centimetrai.

Batų pirkimas patartina įsikurti po pietų, kai kojos turi laiko pavargti ir šiek tiek išsipūsti.

Žinoma, jūs negalite ignoruoti to, kad pora, kurią jums patinka, yra įtempta arba laisva ant kojų, tai yra, jums reikia tik pasirinkti tinkamą dydį, kitaip galite pakenkti kojoms. Be to, renkantis žieminius batus reikia atsižvelgti į tai, ką jie bus dėvimi - plonos pėdkelnės ar storos vilnonės kojinės. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip gaminami batai: ar padas, priedai ir dekoratyviniai elementai yra tinkamai pritvirtinti.

Pusiau batai yra tinkami bet kokios formos ir aukščio savininkams, nes jie „neužima“ centimetrų ir, priešingai, sugeba suteikti juos pagal kulno aukštį.

Kelio aukščio batai tinka vidutinio aukščio mergaitėms, vizualiai pailginantys kojas, o aukštas, bet mažesnis yra geriau pasirinkti batus. Protektoriai ir batai, kojinės, nors ir pageidautina beveik visiems, bet iš tikrųjų tinka tik aukštai mergaitėms, nes jie sunaikins visas vizualines proporcijas trumpoms jaunoms moterims.

Kulnas turėtų būti storesnis už koją.

Plonas kniedė tinka plonoms kojoms, bet didžiulis storas kulnas vizualiai sveria išvaizdą. Tačiau pastovus kulnas puikiai tinka įprastoms vidurinėms kojoms ir tankių formų savininkams. Jūs turite vengti dekoratyvinių elementų tose srityse, iš kurių norite nukreipti dėmesį, pvz., Tai yra storos kulkšnies.

Ką dėvėti?

Žiema daugeliui nėra priežastis atsisakyti sijonų ir suknelių, ypač aukšti batai leis kojoms neužšaldyti.

Kuo ilgiau sijonas, tuo trumpesnis batų aukštis ir ilgesnis už kulną. Geriausia, kad sijonai sėdėti greta siaurų viršūnių, nes platus gali padaryti apatinę kūno dalį vizualiai masyvi. Su batus turite dėvėti trumpus sijonus, bet kartu su antblauzdžiais ar storomis pėdkelnėmis, tačiau batai ir kojinės gali paslėpti po drabužių apačia. Kojinius į kelius galima lengvai sujungti su dideliu megzti golfu, todėl vaizdas yra labai moteriškas ir romantiškas.

Kelnės ir džinsai turės pasiimti priklausomai nuo batų aukščio ir siaurumo. Pagal aukštus batus jie turės būti papildyti, todėl tikslingiau pasirinkti trumpus ir griežtus modelius. Kaip ant drabužių viršuje, viskas priklauso nuo vaizdo ir situacijos, todėl galite pasirinkti palaidinę, marškinėlį ir megztinį.

Dauguma batų atrodys gerai su bet kokiais viršutiniais drabužiais, nesvarbu, ar tai yra parkai, izoliuoti paltai, liemenės, kailiniai paltai, bet ir verta išlaikyti pusiausvyrą tarp batų aukščio ir ilgojo krašto, kad nebūtų paverstas trumpu žmogumi. Batai, pagaminti iš zomšinės ir lygios odos, puikiai tinka kailinėms ir kailio liemenėms, o dutik - žemyn švarkams.

Stilingi vaizdai

Šiltą žiemą galite sau leisti dėvėti paltą. Mėlynasis didelio dydžio modelis su dideliais apvalkalais yra derinamas su ilga šiltai pilka spalva, tinkančiomis kelnėmis ir aukštos juodos odos batus. Batai turi smailų pirštą ir užtrauktuką, o priekyje jie puošiami metalinėmis detalėmis, imituojančiomis įtvarą. Vaizdą užbaigia puiki rankinė ant peties.

Batai su storu pastoviu kulnais (juoda viršutinė ir ruda kulna) derinami su trumpu parka su kailiais.Tamsūs džinsai yra prisegti po batus, o didelis juodas stačiakampis pečių krepšys tinka juodoms odinėms pirštinėms.

Kitas variantas su parku, šį kartą mėlynos spalvos, bet su pusiau batai trumpu kvadratiniu kulnu. Bato aukštis leidžia nešioti mėlynus apkarpytus džinsus. Viršuje nupjautas džemperis. Kaip maišelis naudojamas khaki kuprinė.

Trumpas rankovių kailis sukuria vienkartinį klasikinį lanką, taip pat aukštos odos batus su plonu kulniuku. Pagal kailių apvalkalą lengvi persikų palaidinė, tamsiai mėlyna džinsai. Ant grandinių yra juodas krepšys ir juodas skrybėlę turbanas.

Ir dar daugiau nuotraukų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys