Batai

Raudoni batai

Raudoni batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Spalvoti sprendimai
  3. Ką dėvėti?
  4. Priedai
  5. Įspūdingi vaizdai

Labiausiai įspūdingi batai, galintys išryškinti minią ir parodyti ryškią asmenybę bei skonį, yra raudoni batai. Štai kodėl Holivudo dviviečiai mėgsta pasirodyti socialiniuose renginiuose, taip pat kasdieniame gyvenime, šios spalvos batuose, o vidaus ir užsienio dizaineriai stengiasi kiekvienais metais prašyti mados naujų modelių.

Pažymėtina, kad bet kuriuo metų laiku ši ryški avalynė gali papildyti absoliučiai bet kokį vaizdą, todėl ji yra kuo patrauklesnė ir stilingesnė. Yra net vasarinių raudonų batų modelių!

Tačiau norint mėgautis visais privalumais, kuriuos suteikia tokie batai, būtina išmokti teisingai sujungti įvairius raudonųjų batų modelius su drabužiais ir aksesuarais.

Modeliai

Šis sezonas yra tinkami plačiai raudoni batai. Šiame modelyje, kaip taisyklė, plačios viršūnės, aukštis žemiau kelio, plokščiasis arba labai mažas kulnas.

Negalima prarasti savo populiarumo ir batų su kulnais. Tokiu atveju kulno forma gali būti visiškai kitokia: nuo mylimosios kojelės iki plataus stabilaus kulno. Yra alternatyvių kulno variantų: modeliai ant platformos ir pleištai.

Dar madingi ir aukšti batai. Tai drąsus, labai įspūdingas ir mylimas dizainerių ir fashionistas - kojinių su aukštais stabiliais kulnais. Taip pat batai, tiek ant kulno, tiek ant plokščiojo pado.

Negalima atsisakyti savo pozicijų madingame reitinge ir batus. Šio modelio kulnas gali būti visiškai skirtingo ilgio ir formos, tačiau dizaineriai vienbalsiai renkasi storą ir stabilų kulną.

Medžiaga yra gera kaip lygios odos ir zomšos modelis. Be to, tokie batai yra raudonos gumos ir lako batai, tinka tik tiems, kurie tikrai nėra baisūs.

Spalvoti sprendimai

Raudoni batai puikiai derinami su baltais ir juodais drabužiais. Toks derinys yra nesenstantis klasika, kuri visada atrodo naudinga. Raudonų batų ir pilkos spalvos drabužių derinys bus labai veiksmingas.

Juodasis yra priimtinas vietoj pilkos. Šiuo atveju geriau pasirinkti batus, kurie nėra ryškūs, bet, pavyzdžiui, vynas. Tamsūs atspalviai suteiks elegancijos ir minkštumo vaizdą.

Šviesų batų ir rudų drabužių derinys gali būti naudingas dėl spalvų kontrasto. Jie puikiai tinka drabužiams khaki ir šviesiai žaliais atspalviais.

Įdomus ansamblis pasirodys derinant skirtingus bordo atspalvius, kai kurie tokio ansamblio elementai nebūtinai turi sutapti.

Raudonos ir mėlynos spalvos derinys yra rizikingas, bet labai madingas ir efektyvus sprendimas.

Originalūs raudoni batai su geltonais drabužiais. Šie tonai sukuria labai subtilų oranžinį toną. Ir, galiausiai, tikra prabanga - raudonų batų su aukso detalėmis, pvz., Spauda ar siuvinėjimas, derinys. Šio dueto privalumai negali būti pervertinti.

Ką dėvėti?

Raudoni batai su pastoviu kulnais arba stiletto yra puikus papildymas klasikinio stiliaus. Jie puikiai atrodo su juodos ir baltos spalvos rinkiniu.

Pakabinti modeliai puikiai tinka suknelei, jo stilius gali būti skirtingas.

Pirmenybė turėtų būti teikiama sumontuotiems modeliams, drabužinei, trapecijos ir šikšnosparnio forma.

Modeliai su plataus viršaus atrodys įspūdingi kartu su siauromis kelnėmis, smėlio spalvomis ir džinsais.

Suknelės ir sijonai geriausiai tinka kulkšnies batus. Tokiu atveju ilgis turėtų būti iki kelio ar mini stiliaus. Batai taip pat gali būti dėvimi su džinsais ar antblauzdžiais.

Elegantiškos suknelės puikiai tinka dideliems zomšiniams batus, jie puikiai tinka tiesiai supjaustytiems sijonams, kelnėms ir beveik visų atspalvių džinsams.

Po laku batai pritvirtina bet kokių supjaustytų, siaurų kelnių, kurios turi būti įtrauktos į batus, sijonai.

Stilistai nerekomenduoja dėvėti raudonųjų odos batų su džinsais. Ypač griežtai, šis tabu veikia su rupiais ir šviesiai mėlynais džinsais.

Beveik visi viršutinių drabužių variantai atrodo labai gerai su guminiais batus. Paltai, švarkai, apatinės striukės - visa tai puikiai tinka skareliams. Reikėtų vengti griežtų viršutinių drabužių pasirinkimų!

Geras raudonas modelis batai atrodo su džinsais, suknelėmis, taip pat įvairiais megztiniais ir kilpomis.

Priedai

Raudonieji batai gali būti derinami su tos pačios spalvos priedais. Pavyzdžiui, su maišeliais, pirštinėmis, diržais, kepurėliais, antgaliais, šviesiomis šalikomis. Nebūtina, kad priedai būtų tokie patys, kaip ir batai, nes mados kanonai reikalavo ne taip seniai. Dabar, kai stilistai pripažįsta, batų ir maišų, kuriuose elementai skiriasi, derinys atrodys daug kūrybiškesnis. Pageidautina, kad skirtumas būtų vienas ar du tonai, o maišelis negali kartoti batų tekstūros.

Svarbu! Būtina stebėti priedų skaičių. Geriausias variantas - vienas ar du priedai, daugiau nei trys. Idealiu atveju jie turėtų būti derinami su batus. Jūs neturėtumėte paprašyti savęs nešioti daugiau raudonos spalvos, jis atrodys skonus.

Jei yra baimė ieškoti pretenzingų, tai patartina vengti blizgančių atspalvių. Vynas ir tamsūs raudoni tonai atrodys minkštesni ir labiau suvaržyti.

Įspūdingi vaizdai

Stilingos kelnės, įdėtos į raudonus žiemos batus. Jei pridedate šį megztinių rinkinį arba šiltą palaidinę, tai jums atrodo labai patogiai. Jei pakeisite megztinį su griežtu marškiniu ar palaidine, gausite griežtą biuro lanką. Puikiai papildo šį kostiumo diržą.

Skarlatiniai zomšiniai mažai kulniukai ir smėlio spalvos suknelė su raudonais priedais yra puikus įspūdis.

Romantiškas lankas, tinka datai, su raudonais batais ir geltona suknelė. Patartina papildyti tokį vaizdą ryškiu, geriausiu, mėlynu priedu, pavyzdžiui, maišu ar sankaba.

Guminiai raudoni batai, pilkos šiltos pėdkelnės, apatinė striukė ir didelis krepšys yra puiki vieta vaikščioti po miestą žiemą.

Aukštos suede raudonos batai, spausdinimo sijonas ir negabaritinis paltas yra labai stilingas, klasikinis rinkinys, kuris atitiks svarbų susitikimą.

Lietingame ore patogu vaikščioti guminiais batus, ypač jei šis modelis turi baltus didelius žirnius. Jei dėvėsite juodas kelnes ir šviesų dvigubą trumpą kailį su šiuo batu, gausite ne tik labai patogų, bet ir stilingą ansamblį.

Dar vienodai stilingas raudonųjų polka taškinių guminių batų ir nedidelės rankinės su panašia spauda derinys. Atskirkite liemenės vaizdą ant lengvos pagalvėlės, apsaugančios nuo vėjo ir oro.

Nepamirškite apie juoduosius batus. Jie gali būti dėvimi siauromis kelnėmis arba sijonu. Tą pačią spalvą ir elegantišką sankabą papildys vaizdas.

Batai su baltu skareliniu kraštu puikiai atrodo su kailiu ir įtemptais džinsais. Puikus papildymas prie šio vaizdo bus ryškios spalvos pirštinės ir skara.

Verta atkreipti dėmesį į gėlių spaudą, kuris šiandien yra labai populiarus. Raudoni batai kartu su šia suknelė atrodys labai madingi. Čia svarbu apsvarstyti vieną detalę: gėlės turėtų atspindėti batų atspalvį.

Nebijokite šio mados aksesuaro, kaip antai raudoni batai. Būtina surasti patogų atspalvį, gerą, jį lengva padaryti. Yra daug raudonų atspalvių, taip pat daug įvairių batų modelių.Todėl fashionistas turi galimybę pasiimti tokius batus beveik bet kokiam aprangai, todėl jūsų išvaizda yra kuo patrauklesnė ir įsimintina.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys