Batai

Suede batai be kulno: kaip pasirinkti ir ką dėvėti?

Suede batai be kulno: kaip pasirinkti ir ką dėvėti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip pasirinkti
  2. Kas yra siuvami
  3. Ką dėvėti

Batų kilmė susiformavo Ispanijos ir Prancūzijos istorijoje. Iš pradžių jie buvo naudojami kareiviams, kad sumažintų jų kojų apkrovą: jie buvo standūs, padengė kojas, nesulenkė kelio. Rusijoje batai atėjo į Petro Didįjį. XX amžiuje batai atėjo į madą, o dvidešimtojo amžiaus jie tapo populiarūs.

Pagal šį batų reikia atidžiai ir atidžiai apsvarstyti vaizdą.

Kaip pasirinkti

Klasikiniai laikomi batai su velenu virš kelio, šiek tiek išplėsti viršuje arba turintys supjaustytus gabalus. Šaltą sezoną galima dėvėti žiemą ar rudenį, izoliuotus natūraliais ar dirbtiniais kailiais.

Šiandien batus dažnai galima rasti mados moterų drabužių spinta. Dizaino dizaino batai turi įvairių stilių: platus žemas kulnas, smeigės, platformos, pagamintos iš įvairių medžiagų. Populiariausi yra zomšiniai batai be kulnų, patogūs, tvarūs, stilingi ir praktiški.

Kas yra siuvami

Demi sezono batai yra pagaminti iš natūralių ar dirbtinių zomšinių, odos, tekstilės, vilnos arba megztų pamušalų viduje arba be jo. Spalvų schemoje pagrindiniai vaidmenys paliekami juodos arba pilkos spalvos batai, tačiau dizaineriai palengvina tokių batų rinkinių pasirinkimą, siūlanti turtingas, ryškias ir ryškias spalvas.

Podiumai demonstruoja šiuolaikinį batų modelį - batus, kojines, tvirtą koją per visą veleno aukštį.

Vasaros modeliai siūlomi iš tekstilės, perforuotos odos, veliūro, trikotažo ir kitų lengvų medžiagų.

Ką dėvėti

Sukurkite vaizdą, turite suprasti, kuris batų modelis be papuošalų tinka jūsų figūrai, kur ir su kuo juos dėvėti. Trumpo augimo turėtojai geriau pasirinkti trumpesnę batų versiją. Lieknas, ilgakojis mados mylėtojas dėvės aukštus batus, jie pabrėžs kojų formą ir grožį. Merginos, turinčios papildomą svorį, pageidautina atsisakyti griežtų modelių.

Na, zomšiniai batai atitinka miesto gyvenimą, nes keliuose kyla pavojus, kad batai taps purvini arba sugadinti.

Tai yra naudinga dėvėti juos su suknelėmis, sijonais, paltais, lietpalčiais, kailiniais kailiais, išlaikančiais tam tikrą atstumą tarp drabužių ir batų viršaus.

Suede, batai su trumpais, ažūriniais, sudėtingomis suknelėmis, švenčia ir švenčia. Jie puikiai tinka striukėms, avikailių kailiams arba apatinio striukės ilgiui iki kelio vidurio arba šiek tiek didesni. Sutrumpintas įrengto silueto žiemos apranga pabrėžia jūsų moteriškumą.

„Tieless“ kojinės gerai atrodo ant vidutinio ir aukšto amžiaus mergaičių, su gera figūra ir tiesiomis kojomis. Galite nešioti juos su šviesiais sijonais, odos ar kitomis suknelėmis ir viršutiniais drabužiais.

Įtraukti į batus neįtrauktas daugiasluoksnis. Pavyzdžiui, lengva suknelė su tos pačios ilgio megztiniu arba lietaus paltu su megztomis suknelėmis.

Naudojant trumpus sijonus atvaizdų atėmime pašalinama atvira viršutinė dalis ir tai reiškia minimalų dekoro ir kostiumų papuošalų. Dėl to tinka megztiniai, kilpos, stoliai, įvairios kepurės.

Tvirtos batai yra priimtini biuro stiliumi, darbe, verslo susitikimuose. Verta atkreipti dėmesį į trikotažo spalvą ir tankį. Batai turi būti įtempti, nepažeisti, be spaudinių. Verslo įvaizdis netoleruoja skambučio viršaus, atvirų rankų, pečių ar nugaros, kitaip paryškintas vaizdas taps beskonis.

Džemperis suknelė, ilgas šiurkštus megztinis ir aukšti batai atrodo trumpai su trumpu sijonu ir suknelė. Šiltesnis pavasario sezonas puoselėja lanką su šilko suknelėmis arba džinsais.

Kompozicijoje su mažais batų batus kelnės nėra atmestos. Jie turi tinka gerai kojoms, būti tamsūs. Bet ne kūno spalvos. Naujausi renginiai vis dažniau siūlo galimybę derinti su batų culottes.

Jei spinta yra antblauzdžiai, jie yra pageidautini batų ar „po oda“ tonu. Šiuo atveju viršuje geriau nešioti nežymus, kuklus, glaustas. Vidutinio ilgio mados ir stilingai suvokiami batai su plačiais šortais, šortai-kombinezonai, netinkami. Džinsai (liesas, plonas) visada supaprastina bendrą išvaizdą su batus. Net jei jie yra rinkinyje, batai turėtų likti dėmesio centre.

Aukšti batai leidžia eksperimentuoti, derinti juos su skirtingais stiliais pasirinkdami parinktis. Tai suteiks praktinių, patogių ir madingų lankų rezultatų.

Peržiūrėkite patarimus ir vaizdus su batus šiuo vaizdo įrašu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys