Batai

Reima batai

Reima batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Modeliai
 3. Medžiaga ir spalva
 4. Dydžio diagrama
 5. Apžvalgos

Kiekvienas asmuo, tapęs tėvais, pradeda galvoti apie kokybiškų produktų pasirinkimą savo vaikams.

Kartais labai sunku nuspręsti dėl šio proceso, nes kiekvienais metais Rusijos rinkoje atsiranda naujų vaikų produktų, kurie tenkina skonį ir atitinka visus šiuolaikinių tėvų reikalavimus. Viena iš neginčijamų šios srities lyderių yra Suomijos bendrovė „Reima“.

Moterų darbo drabužių gamykla, įkurta 1944 m., Nuolat sparčiai augo ir tapo visavertė atpažįstama suomių markė. Šiandien ji daugiausia orientuota į vaikų prekių segmentą: viršutinius drabužius, sporto kostiumus ir batus bet kokiam orui.

Kodėl šio prekės ženklo batai ir batai yra jų kategorijos lyderiai? Kokių privalumų ir funkcijų turėčiau ieškoti renkantis tinkamą porą? Pabandykime suprasti populiariausių ir gerai žinomų batų prekės ženklo „Reima“ modelių savybes.

Privalumai

Gamintojas „Reima“ gamina aukštos kokybės vaikų avalynę, atitinkančią tarptautinius standartus, mados tendencijas ir vaikų poreikius. Pagrindiniai Suomijos prekės ženklo sportinių batelių, batų ir batų modelių „testuotojai“ yra patys vaikai. Štai kodėl Reima produktai yra laikomi patogiausiais ir saugiausiais mažiems vyrams.

Pagrindiniai įmonės batų ir batų privalumai:

 • Naudojamų medžiagų kokybė. Žaliavos vaikiškų batų gamybai - tai tik ekologiškos, natūralios ar aukštos kokybės sintetinės medžiagos. Jie visada atsparūs dilimui ir lengvai prižiūrimi bei naudojami.
 • Platus matmenų tinklelis. Kadangi „Reima“ prekės ženklas, visų pirma, yra vaikams skirtas vaikas, jų poreikiai, atsižvelgiant į aukštį, svorį, amžių, ilgį ir plotį nuo 19 iki 41 laipsnių, yra atsižvelgiama į maksimalų dydį.
 • Stiprus pėdų tvirtinimas ir patogus batas. Vaikų kojos yra nuolatinio formavimo procese, todėl labai svarbu, kad batai, kuriuos dėvėtų vaikai, būtų ne tik patogūs. Ji turėtų prisidėti prie tinkamo pėdos vystymosi, o ne trukdyti natūraliam jo formavimo procesui. Reima prekės ženklas taip pat rūpinosi.
 • Lengvumas ir saugumas. „Reima“ batai ir batai yra pagaminti iš patvarių, bet lengvų medžiagų, įrengtų reflektoriais. Taigi kūdikių kojos visada bus saugios.

Modeliai

Reima batų ir batų modelių asortimentą galima suskirstyti į kelias kategorijas: batus, guminius batus, demi sezono batus, klasikinius žiemos batus, žiemos batus ant membranos.

Suomijos prekės ženklo dizaineriai, turintys ypatingą skonį ir net jaudinantis, sukuria unikalias vaikų avalynės kolekcijas tiek mergaitėms, tiek būsimiems vyrams. Atsižvelgiant į pėdos savybes, mados tendencijas ir, žinoma, sezoną.

 • Šiandien populiariausias yra „Reima - Nefar“ žieminiai batai. Jie reprezentuoja klasikinį žiemos modelį su šiltu batų ir vandeniui atspariu padu. Gamintojas primygtinai reikalauja, kad šie batai idealiai tinka vaikščioti šalčio šviežio oro ir pėsčiųjų ant lietingų nešvarių gatvių.

Pagrindiniai šio Reima batų modelio privalumai:

 • vienintelis, užtikrinant vaiko stabilumą net ir ledui;

 • lengva pritvirtinti ant kojų;

 • apsauga nuo sniego patekimo į bagažinę;

 • pašildoma nuimama šildytuvo kojinė.

 • Modelis „Halla Toddler“ - santykinai nauja vaikų žiemos batų iš Reima linija. Jie orientuoti į ikimokyklinio amžiaus vaikus ir vaikus.Užsegimas yra garbanotas velcro, tvirtai pritvirtinantis batus ant mažos kojos. Termoplastinė neslystanti guma ir tekstilės sintetinė viršutinė dalis, papildyta dirbtinio kailio pamušalu, užtikrina ilgaamžiškumą, patogumą ir patogumą. Šis vaikų Reima batų modelis skirtas naudoti šalčiausiose ir šalčiausiose žiemos dienose. Vidinis vidpadis, pagamintas iš aliuminio, pagerina šilumos izoliaciją, todėl suteikia papildomą šilumą net mažiausiai aktyvioms kojoms.
 • „Freddo Toddler“ yra šiltų demi batų modelis iš „Wetter“ asortimento. Ši kolekcija skirta hiperaktyviems vaikams, kurie net ir šalčiausiomis dienomis ras kažką, ką reikia padaryti snieguotas kieme. Batai Freddo kūdikiams - tai visiškai vandeniui atsparūs žieminiai batai. Viršutinė dalis yra gaminama iš natūralių veršelių suede ir tekstilės įdėklų. Vienintelis, kaip ir visuose žiemos ir demi sezono modeliuose, yra termoplastinė guma. Papildomą šilumą tiekia batai, esantys minkštais veltiniais. Kailio pamušalas šiek tiek sumažina bendrą šio modelio dydį, todėl gamintojas rekomenduoja pasirinkti didesnio dydžio batus nei vaikas. Iš papildomų detalių reikia pažymėti: velcro užtrauktuką, užsegimą, kuris leidžia reguliuoti bagažinės, užtrauktuko dydį ir pilnumą.

„Laima“ prekės ženklas, priklausantis „ReimaGroup“ valdai, taip pat gamina vaikų drabužius ir avalynę. Šios įmonės batai ir batai pagaminti atsižvelgiant į vaikų kojų anatomines ir fiziologines savybes.

„Reima“ „Lassie“ yra pagrindinis vaikų membranų gamintojas, kuris yra pripažintas geriausiu Europoje gaminiu. Viršutinė dalis dažnai gaminama iš natūralių zomšinių, poliuretano ir tankių aukštos kokybės tekstilės. Vilnos arba dirbtinio kailio vidinė pamušalas. Ir vidinės membranos gamybos technologija, kuri yra pagrindinis šios kategorijos avalynės privalumas, leidžia pėdai kvėpuoti, išlikti sausas ir šiltas. Visi šie atributai ir savybės yra lemiami renkantis vaikų batus ar batus.

„Reima“ batų rinkinys yra toks platus ir įvairus, kad net pačios išrankiausios klientai galės rasti sau tinkamą kainą, kokybę ir išvaizdą.

Medžiaga ir spalva

„Reima“ vaikų batai visada gaminami iš aukštos kokybės ir aukštos kokybės medžiagų:

 • blauzdos ir zomšos, tankios tekstilės viršuje;

 • dirbtiniai kailiai;

 • veltinys vidiniam vidpadžiui, vidpadžio ir aliuminio;

 • termoplastinė guma padangoms ir galosams.

Batų vandens nepralaidumą užtikrina „ReimaTec“ sukurta technologija. Todėl, neatsižvelgiant į tai, kokia medžiaga pagaminta iš viršaus, vaikų kojos visada yra šiltos ir sausos. Ir membranos gamybos technologija sukurta tam, kad juos prisotintų deguonimi ir apsaugotų nuo šalčio.

Reima vaikų batų spalvų asortimentas yra labai platus. Madingų ir populiarių modelių linijose yra ryškių spalvų, neįprastų, spalvingų ir nuostabių spalvų tendencijos. Žinoma, tai nedaro be klasikos: juoda yra batų viršuje, todėl ji taip pat gali būti atskira (kartais priešinga viršutinei daliai) galosų ir padų spalva.

Dydžio diagrama

Pagrindinis „Reima“ vaikiškų batų dydžio bruožas yra tas, kad tinkamu būdu matuojant vaiko koją, galite tiksliai nustatyti batų dydį neišeinant iš namų ar net nesirūpindami nepatogiais, o ne visada teisingais batų pritaikymais parduotuvėje.

Reima vaikų batų matmenų tinklelio sudarymo principas yra vaiko pėdos ilgis. Šiuo atveju gamintojai patys rekomenduoja atlikti matavimus vakare. Būtina išmatuoti abi kojeles ir sudaryti pagrindą šiek tiek ilgesniam laikui. Patartina tai padaryti, kad jūsų vaikas būtų kuo patogesnis.

Atlikę visas būtinas matavimo procedūras, mes pradedame nustatyti vaikų batų dydį:

 • pridėkite 1 cm į gautą figūrą (0,5 kiekvienas augimui ir pėdos judėjimo vieta);

 • Spręsti Suomijos prekės ženklo „Reima“ avalynės matmenų tinklelį:

Vidpadžio ilgis (cm)

12,7

13,4

14,1

14,7

15,4

16,1

16,7

17,4

18,1

18,7

19,4

20,1

20,7

21,4

22,1

22,7

23,4

24,1

24,7

25,4

26,1

26,7

27,4

Dydis (Europa)

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

Jei vis dėlto esate įmonės parduotuvėje ar prekės ženklo atstovybėje ir neturite galimybės matuoti vaiko pėdos, kiekvienas įkrovos batas taps jūsų pagalba. Jų unikalumas slypi tuo, kad jie grafiškai vaizduoja pėdos ilgį, kuris bus patogus vieno ar kito dydžio. Be to, kiekvienas „Reima“ atstovas turi specialius lankstinukus, kuriuose yra keletas rekomendacijų, kaip nustatyti vaiko batų dydį ir rūpintis firminiais batais.

Apžvalgos

Suomijos prekės ženklas buvo gana tvirtas tiek Rusijos rinkoje, tiek daugumos rusų tėvų širdyse. Remiantis vartotojų atsiliepimais, „Reima“ yra pirmoji įmonė, visiškai atitinkanti mažų kojų reikalavimus ir poreikius. Rusų motinos skambina iš Suomijos vaikų batai ne tik stilingai, šviesiai, madingai ir gražiai. Jie mielai dalijasi teigiamais šio prekės ženklo modelių produktyvaus ir aktyvaus naudojimo aspektais.

Lengvi, vandeniui atsparūs, šilti batai Reima - puikus pasirinkimas bet kokiam orui. Platus dydžių ir modelių asortimentas, pagal pirkėjus, gerbėjus, leidžia pasirinkti geriausią ir individualų porą kiekvienam mažam žmogui.

Pavyzdžiui, peržiūroje apie žiemos kūdikių batų modelius, motinos dažnai rašo, kad dėl plataus „kaklo“ jos yra labai lengva įsikurti ir kilti, lenkiamasis padas neslysta ir leidžia net vaikui, kuris ką tik išmokė vaikščioti, stovėti ant kojų. Kojinės yra labai aukštos kokybės ir tikisi, kad jei vaikas sukluptų ar įveiks akmenis, žaislus ir pan., Tai reiškia, kad batų išvaizda ir būklė nepablogės. Kai kurie išradingi naudotojai taip pat praneša apie galimybę skalbti skalbimo mašinoje. Tačiau turėtumėte žinoti, kad gamintojas kategoriškai nerekomenduoja naudoti šio tipo batų valymo.

Taip pat yra daug teigiamų atsiliepimų apie vaikų guminius batus. Pagrindiniai privalumai pirkėjai skambina:

 • taupi ir prieinama kaina;

 • kokybė, 100% reaguoja į keistos fidgeto poreikius;

 • jie gali būti visiškai panaudoti numatytam tikslui, nebijodami, kad jų kojos būtų šlapios ar užšalusios.

Ryškiausias ir talpiausias citata iš vienos mamos peržiūros: „Malonu žiūrėti vaiką važiuoti per balandžius, o ne vilkite jį nuo jų. Rūpinkitės savo nervų sistema! “

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys