Batai

Janita batai

Janita batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir privalumai
  2. Patogūs batai ant bet kurios kojos
  3. Universalus bet kokio stiliaus priedas.
  4. Geriausiai įvertinti - geri atsiliepimai

Vis dažniau taikomi žieminiai batai, nes jie turi būti ne tik gražūs ir patogūs, bet ir šilta, stabilūs ant slidžios paviršiaus ir vandeniui. Visi šie reikalavimai atitinka Janita, Suomijos bendrovės, žinomos daugelyje šalių, įskaitant Rusiją, batus daugiau nei 30 metų.

Janita batai: visada patogūs batai

Janita įkurta 1959 m. Suomijoje, o prekės ženklas buvo įregistruotas praėjusio šimtmečio 70-aisiais. Įrodęs save vietinėje rinkoje, bendrovė pradėjo gaminti eksportuojamus produktus.

Šiuo metu „Janita SA“ yra dvi įmonės vyriškos ir moteriškos avalynės gamybai, įsikūrusios Seinäjoki ir Mantuharya miestuose. Pirmajame darbe dirba 200 darbuotojų, antroji - 50 darbuotojų. Visi darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos meistrai ir jų srities specialistai.

Bendrovės produktai parduodami keliose Europos šalyse, turinčiose sunkias ir šaltas žiemas. Daugelis veiksnių prisideda prie jos populiarumo.

Bendrovė yra tokia progresyvi, kad atidžiai stebi visus naujausius batų pasaulio įvykius ir savo darbe plačiai supažindina su šiuolaikinėmis technologijomis. Ir taip konservatyvi, kad ji yra labai jautri kiekvienos poros kokybei. Taigi, lyg jie visi būtų siūti rankomis.

Visi darbuotojai, nuo dizainerių iki galutinio produkto recenzentų, kiekvieną porą traktuoja kaip meno kūrinį.

Suomijos batų kaina visą laiką išlieka gana pagrįsta ir prieinama net vidutiniam vartotojui.

Savybės ir privalumai

Įmonė gamina visus Suomijos batus tik Suomijoje ir beveik 100 proc. Vietinių medžiagų. Net kokybiški priedai iš Europos šalių naudojami minimaliais kiekiais. Tuo pačiu metu naudojamos žaliavos kruopščiai atrenkamos ir išbandomos esant žemai temperatūrai (-40 ° C), atsižvelgiant į žiemą gamybos ir eksportuojančių šalių sąlygomis.

Pritaikydamas gamintojas naudoja natūralią odą ir kailius, nes jie turi gerų patikimumo ir patvarumo savybių. Be to, natūralios odos, pagamintos vietinių amatininkų, turi gerą atsparumą vandeniui, kuris yra labai svarbus žiemos atšilimo laikotarpiu su jų purvu ir šluoste.

Atkreipiamas dėmesys į visų modelių vienintelį ir kulną. Kūrėjai ir gamintojai rūpinasi savo stabilumu net esant stipriam ledui. Todėl jie naudoja tokias medžiagas, šiluminę gumą ir poliuretaną, kurie užtikrina patikimą sukibimą su žeme ir neleidžia stumti.

Ne mažiau reiklūs yra estetinių savybių kūrėjai, taip pat priedų ir dekoratyvinių elementų, naudojamų modeliams kurti, patikimumas ir ilgaamžiškumas.

Kartu kiekvienoje gamybos stadijoje atliekama griežta kokybės kontrolė.

Šio integruoto požiūrio dėka šio gamintojo žieminiai batai yra skirtingi:

  • Patogumas. Specialus padas užtikrina, kad net po ilgų pasivaikščiojimo ir visą dieną „pėsčiomis“ nebus diskomforto jausmo ir nuovargio. Be to, produktai yra stebėtinai lengvi ir minkšti, visiškai nekliudantys judėti.
  • Komfortas. Visose šalčiuose jūsų kojos bus šiltos. Ir šiltomis dienomis batų viduje nesukurs „šiltnamio efektas“, o kojos nebus prakaituojamos. Tai labiau palengvina natūralų kailį, kuris užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją, todėl kojos gali kvėpuoti.
  • Patvarumas. Vanduo ir nešvarumai apsaugo odą nuo įtrūkimų ir išorės pažeidimų. Tvirtas, nuimamas vidpadis, kuris ilgą laiką neišpjauna ir netampa ne plonesnis, net ir nuolatinis nusidėvėjimas, leis jums šiltą viduje keletą metų.

Patogūs batai ant bet kurios kojos

Daugelis moterų žino, kaip sunku pasiimti žieminius batus. Ypač tiems, kurie nepriklauso laimingų modelių kojoms. Tačiau bendrovė rūpinosi visų gražiosios žmonijos pusių atstovais.

Tarp plataus asortimento galite rasti tiek klasikinių moterų, tiek nestandartinių daiktų. Įmonės arsenale yra labai mažų ir labai didelių dydžių produktai, skirti jauniems mėgėjams parodyti ir pagyvenusias moteris, kurios vertina patogumą. Yra modelių moterims su visomis kojomis, taip pat ir kojos parinktys su konstrukcijos savybėmis.

Ypatingas poreikis modeliams su guma ant veleno. Tokie batai puikiai priglunda prie kojų, neleidžiantys sniegui patekti į vidų net ir vaikščiojant giliuose snieguose.

Laikydamasis naujų mados tendencijų, Janita kasmet atnaujina modelių asortimentą ir toliau tobulina esamus mėginius. Šiuo atveju prekės ženklas turi savo individualų stilių, kurį galima atsekti kiekvienoje poroje.

Universalus bet kokio stiliaus priedas.

Įmonė gamina visus savo produktus pagal savo patentuotas technologijas, todėl ji yra unikali ir neprilygstama. Tuo pačiu metu jis yra toks įvairus ir universalus, kad jis bus puikus papildymas beveik bet kokiam drabužių stiliui: nuo klasikinių paltų iki sporto (slidinėjimo) kostiumų.

Modelių serijoje lengva rasti kopijas ypatingoms progoms ir kasdieniam drabužiui.

Svarbų vaidmenį atlieka žiemos Suomijos batų dizaino paprastumas ir elegancija.

Geriausiai įvertinti - geri atsiliepimai

Geriausias „Janita“ Suomijos kokybės įvertinimas gali būti laikomas nuolatiniu gamintojo populiarumo augimu. Geriausia reklama tiems, kurie dar nepriėmė sprendimo dėl šios bendrovės, yra žmonių, kurie jau yra susipažinę su juo, vertinimas.

Apskritai šios bendrovės Suomijos batų savininkų apžvalgos yra teigiamos. Dažniausiai moterys švenčia savo patogumą ir didina dėvėjimo komfortą, taip pat aukštos kokybės siuvimą, praktiškumą ir ilgaamžiškumą.

Svarbu! Visos šios savybės gali pasiūlyti tik originalius Suomijos batus - netikras neturės pusė jų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys