Šukos

Akys blakstienoms ir antakiams

Akys blakstienoms ir antakiams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Medžiagos
  4. Kaip naudotis?

Vis daugiau, mados žurnalų, moterų forumuose, mados šou puslapiuose pastebime, kad moterys atsisako baisios makiažas, žiaurios išvaizdos ir pradeda laikytis natūralaus, lengvojo makiažo. Pagrindinis kiekvienos moters ginklas visada buvo ir išlieka akimis. Kiekvienas nori, kad jo išvaizda būtų nepamirštama, o jo akys yra išraiškingos. Tam, be tušas, daugelis moterų naudoja blakstienas ir antakius.

Savybės

Kad blakstienos ir antakiai būtų gerai prižiūrimi, yra daug kosmetikos šepečių, šukų modelių. Jie naudojami grožio salonuose, kad sukurtų tobulą makiažą, o taip pat ir namuose, kuriant kasdienę makiažą.

Jie taip pat tinka ilgesnėms blakstienoms prižiūrėti, nes joms reikia kruopščiau prižiūrėti ir kasdien valyti.

Akių blakstienų ir antakių smulkumo ir niuansų, kurie padės sukurti idealią makiažą, galima rasti šiame vaizdo įraše:

Modeliai

Šiandien antakių ir blakstienų beveik neįmanoma sukurti kokybiškos makiažo be šukos. Daugelis firmų atstovauja daugeliui tokių produktų modelių pardavimo rinkoje. Apsvarstykite kai kuriuos iš jų.

„Tweezerman“ ir „Lash Comb Blink“

Šiuo metu „Tweezerman“ ir „Lash Comb Blink“ yra populiariausios. Jie siūlo platų blakstienų ir antakių šepečių asortimentą. Be to, kad jie gali rasti šuką su dantimis, pagamintais iš skirtingų medžiagų, dabar jie pristatė naują šukos modelį su ištraukiamais darbiniais paviršiais. Tai reiškia, kad jame yra keletas dantų variantų, nesvarbu, ar tai būtų metalas, šeriai ar plastikas.

Be to, dantys skiriasi ne tik nuo medžiagos, iš kurios jie pagaminti, bet ir dantų storiu ir pločiu.

Šių prekių ženklų modelius dažnai naudoja profesionalūs makiažo menininkai, jie taip pat yra patogūs naudoti namuose.

Kad būtų galima kontroliuoti antakių ilgį, žirklės leis pjauti antakius su šukomis. Tai būtina norint koreguoti antakių formą ir ilgį. Išlenktos žirklės yra labai patogios naudoti. Šukos leidžia apriboti plaukų ilgį, kad nebūtų pertrauktas perteklius. Per šukuoseną jums reikia šukuoti plaukus ir ištraukti išsikišimą, atsižvelgiant į norimą formą.

MAC

Dvišaliai blakstienų ir antakių šukos iš MAC - kiekvienai moteriai. Viena vertus, yra blakstienų atskyrimo šepetys, antra - antakių šukos. Jų dantys yra metaliniai, plokšti, puikiai atskirti nuo plaukų.

Ant šukos antakių šeriai yra trumpi ir tankūs, todėl antakiai yra tvarkingi.

Atelier

„Atelier“ prekės ženklo blakstienų ir antakių šukos yra unikalios. Jis susideda iš aštrių, plonų ir sklandžių adatų serijos, kurios dėl savo savybių dalijasi plaukais po vieną, net jei neturite labai geros tušas. Verta atidžiai šukuoti, nes adatos yra aštrios ir gali nepažeisti akių gleivinės. Tačiau produkto kokybė ir labai lengva valyti įprastu dantų šepetėliu.

Svajonių mineralai

Šepetys ir šukos blakstienoms ir antakiams Dream Minerals. Vienoje jos pusėje yra plastikiniai pluoštai, surinkti į ryšulius, su dažniomis plastikinėmis dantimis. Tai leis jums reguliuoti antakių formą ir paruošti blakstienas makiažui pritaikyti, suteikti savo antakiams tinkamą stilių, o blakstienos turi precedento neturintį žavesį.

Marija kay

Antakių šepetys ir šukos Mary Kay blakstienoms.Gražus modelis, kuris apima, be šukos blakstienoms ir antakiams, šepetį šešėlių šešėliams. Jis atsargiai pašalina tušas, kruopščiai atskiria blakstienas, leidžia švelniai uždėti antakių plaukus.

Išlenktas šepetys leis jums atspalvius ant akių vokų ir atspalvių.

Skaldyti

Antakių ir blakstienų šepetys iš „Divage“. Nailoniniai pluoštai, naudojami kaip šukos darbo paviršius, yra hipoalergiški, jie net tinka jautrioms akims, švelniai prižiūrėdami blakstienas. Lengvai suteikite antakiams pageidaujamą formą. Šeriai yra lygūs ir lygūs, atskyrimo metu jie nepažeidžia gumbų.

Be šių prekių ženklų, yra ir kitų, kurie užsiima šių produktų gamyba. Tarp jų yra įmonės, gaminančios ne labai brangias prekes, pvz., Eva, Avon, „Mart“. Brangesni modeliai yra įmonės Atelier, MAC ir Bobbi Brown. Tačiau jų produktų kokybė yra didesnė, ir tokie produktai natūraliai tęsis ilgiau.

Medžiagos

Yra ne tiek daug medžiagų, iš kurių šie produktai yra pagaminti:

  • metalo;
  • plastikas;
  • paplotė.

Salonuose profesionalai dažniausiai naudoja šepečius su metaliniais dantimis makiažo ar blakstienų priauginimui sukurti. Jie yra lankstūs, puikiai ištiesinti blakstienų, nepašalinant tušas.

Jei norite prailginti blakstienas, šukos su metaliniais dantimis puikiai tinka, tiesiogine prasme atgaivina žiedus.

Geležinis šepetėlis turi plonus ir lygius dantis, kuris leidžia jį naudoti kasdieniam makiažui, nes jis puikiai ištiesina priklijuotas blakstienas be rinkimo tušas. Jis taip pat gali būti naudojamas antakių formavimui.

Renkantis šuką su plastikiniu darbiniu paviršiumi, reikia atsižvelgti į tai, kad medžiaga, iš kurios gaminamas produktas, turi tam tikrų trūkumų. Plastikinių šepečių trūkumas yra tai, kad jie naudoja tušas, kai jie naudojami, o tai gali sugadinti jūsų išvaizdą. Jie tinkami naudoti, jei tušas pateks į gabalus.

Būtent čia jums reikės plastikinės šukos, kuri puikiai surinks perteklių ir gabaliukus.

Tačiau šerių šepečiai puikiai tinka sodrioms, ilgoms blakstienoms. Jie puikiai dalijasi jais, nekaupdami skerdenų. Šeriai kaip medžiaga yra pakankamai subtilūs, todėl jie nepažeidžia blakstienų.

Kaip naudotis?

Norint pasiekti pageidaujamą efektą, kramtymasis blakstienomis turėtų būti iš karto po to, kai tepamas tepalas, o jis vis dar sausas, todėl jūs galėsite juos atidžiai atskirti, nepažeidžiant pačių plaukų. Jūs galite ne tik atskirti blakstienas, bet ir pašalinti jas iš jų, taip pat iš jų susidariusius gabalėlius. Jūs neturėtumėte laukti, kol jis išdžius, nes procedūra bus nesėkminga.

Būtina kruopščiai stebėti šepečio švarą, po kiekvieno naudojimo pageidautina ją nuplauti vandeniu, kad būtų išvengta akių infekcijos atsiradimo.

Akių antakių šepetys taip pat turėtų būti naudojami teisingai. Iš pradžių jūs turite nuvalyti veido ir akių vokus nuo kosmetikos, kad stiliaus metu jis nepatektų ant antakių. Šukuosenos plaukai turėtų būti nukreipti iš priekio į nugarą, šiek tiek pakeliant juos. Antrajame antakių trečdalyje reikia pastatyti šepetį vertikaliai ir pradėkite antakių plaukus šukuoti norima kryptimi, sudarant tvarkingą lanką.

Labai patogus variantas yra įsigyti blakstienų ir antakių šepetėlį. Viena vertus, tai suteikia gerai prižiūrimą antakių išvaizdą, kita vertus, ji atskiria plaukus po tušas.

Šio aksesuaro funkcionalumas yra pakankamai platus: šepetys gali būti naudojamas antakių apipjaustymo metu, kad suteiktų jiems norimą formą ir ilgį, taip pat tik plaukams formuoti. Iš pradžių turėtumėte šukuoti plaukus, suteikdami jiems pageidaujamą formą, tada išlyginti juos tam tikra kryptimi ir, galiausiai, supjaustyti per ilgus plaukus su žirklėmis.

Jei norite gauti galvos svaiginančio tūrio ir puikių blakstienų, galite naudoti šiek tiek apgauti.Iš pradžių reikia naudoti nedidelį akių kremo ar plaukų kondicionieriaus kiekį ant blakstienų antgalių. Be to, jums reikia paskirstyti kondicionierių per visą plaukų ilgį, naudodami specialų šepetėlį blakstienoms ir palaukite, kol jis išdžiūsta. Ir tik po to tepkite tušas. Jūsų blakstienos paprasčiausiai neišsiaiškins, nes jei lankotės profesionale, išvaizda taps precedento neturinčiu išraiškingumu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys