Šukos

Skeleto šukos

Skeleto šukos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai yra?
 2. Modeliai
 3. Kaip naudotis?
 4. Priežiūra
 5. Patarimai, kaip pasirinkti
 6. Apžvalgos

Kad plaukai būtų patrauklūs, būtina atkreipti dėmesį ne tik į šampūnus, kaukes ir balzamą, bet ir į tinkamą šukavimo pasirinkimą. Šiandien yra didelis asortimentas įvairių kirpimų, tarp kurių daugelis renkasi skeleto modelį.

Kas tai yra?

Skeleto šukos yra tradicinė moterų aksesuarų versija.

TŠis neįprastas pavadinimas, kurį sukaupė įdomus, reljefinis paviršius.

Modeliams būdingas retas dantų išdėstymas. Jie yra tam tikru atstumu vienas nuo kito. Gamintojai, gaminantys šio tipo kosmetikos įrankius, gamina aukštos kokybės plastiką.

Jei kalbame apie funkcionalumą, šis modelis idealiai tinka plaukų šukavimui džiovinimo metu. Skeleto forma leidžia tolygiai paskirstyti šilumą iš plaukų džiovintuvo per visą galvutę. Šis džiovinimo variantas pasižymi efektyvumu, nes forma laikoma ir plaukai nėra supainioti.

Šis šukas nėra skirtas kloti, geriau pasirinkti kitą modelį, pavyzdžiui, apvalią. Skeleto šepetėlį kartais naudoja meistrai, kad sukurtų tūrį šaknis.

Skeleto šukos turi daug privalumų:

 • Puikiai nuplėšia susivienijusias vietas.
 • Džiovinant plaukų džiovintuvu, jis tolygiai paskirsto šilumą, apsaugo galvą nuo perkaitimo ar nudegimų.
 • Daugelis savininkų mėgsta prieinamą kainą. Šepetys pagamintas iš nebrangios medžiagos ir turi nedidelį dydį.
 • Šepetį galima lengvai valyti, nes jame yra patogus dantų išdėstymas.

Šis funkcinis ir patogus įrankis turi keletą nedidelių trūkumų:

 • Medžiagos, iš kurios gaminamas produktas, toksiškumas. Jei stipriai kaitinate plastiką, jis išskiria toksinus.
 • Šukos gali sukurti statistinį stresą, todėl plaukai yra elektrifikuoti.
 • Plastikinė yra trumpalaikė medžiaga, todėl plastikiniai gaminiai labai greitai praranda savo funkcines savybes.

Modeliai

Vienas iš labiausiai paplitusių skeleto šepetėlių modelių yra vadinamasis žuvų kaulas. Tai idealiai tinka kuriant šaknis. Patogus dantų ir šukos išdėstymas neleidžia sukurti nemalonių pojūčių džiovinant plaukų džiovintuvu. Oras eina tolygiai per skyles ir praktiškai nepasiekia odos. Dėl reto išdėstymo dantys gerai užfiksuoja plaukus prie šaknų, o tai prisideda prie geresnio tūrio.

Žuvų kaulai darys skirtingų plaukų ilgio merginoms, bet jos turi būti tiesios. Nors šlapūs plaukai neturėtų būti šukuojami, tačiau šis įrankis priklauso nuo išimčių. Po šampūnų galite nedelsiant pradėti šukuoti.

Naudojant šį šepetį, labai lengva ir patogu pakelti šaknis prie šaknų. Retas dantų išdėstymas nepažeidžia plaukų. Šukoje yra speciali antistatinė danga, kuri gražiai padaro patarimus. Dantys turi minkštų kreivių, puikiai masažuojančių galvos odą.

Dantys gali būti išdėstyti tik iš vienos pusės arba iš karto iš dviejų. Šis šepetys vadinamas dvipusiu. Ji yra labai populiari tarp merginų, nes ji suteikia dvi galimybes. Vienoje pusėje yra šeriai, kurie gali būti naudojami trumpiems plaukams, o kita pusė turi stiprius dantis, idealiai tinka vidutinio ilgio garbanoms.

Dantų ilgis gali skirtis. Jos pasirinkimas priklauso nuo garbanos ilgio.

Kaip naudotis?

Jei turite storų plaukų, tuomet skeleto šukos tiesiog reikalingos patogiam ir patogiam šukavimui. Tačiau atminkite, kad jūsų plaukai turi būti sveiki ir stiprūs. Šis šepetys netinka sausiems ir trapiems plaukams, nes gali tik pabloginti esamą problemą. Be to, ši galimybė nėra verta pirkti mergaites su sodriomis garbanomis.

Naudojant šį inventorių verta sekti kelias paprastas taisykles:

 • Samponą galima naudoti iš karto po šampūno.
 • Jei turite garbanos garbanos, ši parinktis jums nerekomenduojama. Tokie plaukai geriau išdžiūti rankomis.
 • Šis šepetys nereikalauja specialių įgūdžių naudoti, bet pirmiausia reikia treniruotis šiek tiek, kad stiliaus procesas vyktų greitai ir lengvai.
 • Būtina išsiskirti, paimti kryptis ir šukuoti apie du ar tris centimetrus. Be to, plaukai turėtų būti nuimami ir gerai išdžiovinami plaukų džiovintuvu, o karšto oro srautas neturėtų eiti labai arti.
 • Džiovinant plaukus, neužtenka traukti garbanos, kad būtų išvengta jų trapumo ir praradimo.

Priežiūra

Skeleto šukui reikia ypatingos ir kruopščios priežiūros. Jei darysite teisingą dalyką, jis truks pakankamai ilgai.

 1. Šį įrankį būtina išplauti iš anksto paruoštu vandeniu, įpilant nedidelį kiekį šampūno. Procedūra turėtų būti kartojama kartą per savaitę, aktyviai naudojant inventorių. Jei turite riebi plaukai ar erzina pleiskanos, šepetys tris kartus per savaitę turi būti nuplaunami.
 2. Labai svarbu valyti dantis nuo plaukų. Ši procedūra gali būti atliekama naudojant įprastą dantų krapštuką. Po kruopštaus valymo verta plauti indą šampūnu.
 3. Norėdami greitai išvalyti šepetį, galite naudoti antibakterines servetėles. Jie leidžia kruopščiai išvalyti kiekvieną gvazdikėlį.

Kaip tinkamai prižiūrėti šuką, galite pamatyti kitame vaizdo įraše.

Patarimai, kaip pasirinkti

Renkantis skeleto šuką, reikia apsvarstyti keletą dalykų:

 • Kokybė Nors plastikas yra patikimas, kai kurie gamintojai sukuria prastos kokybės šepečius, todėl po kelių dienų šukuos pertraukos. Geriau pirkti tokiose vietose, kur parduodami profesionalių kirpėjų įrenginiai.
 • Svoris Aukštos kokybės šukos negali sverti mažai. Kadangi plastikas yra lengva medžiaga, verta pažvelgti į siūlių kokybę. Jie turi būti patvarūs. Jei ant šepečio yra keletas dantų arba rankena yra atsukta, jums nereikia tokio produkto.
 • Patikrinkite. Ši taisyklė yra pagrindinė, nes patikrinimo dėka galite apsaugoti plaukus nuo žemos kokybės atsargų. Turi būti šukos ir dantys, kad galėtumėte laikyti ranką. Jei oda nepažeista, šis produktas buvo išbandytas.

Apžvalgos

Daugelis merginų atkreipia dėmesį į klientų atsiliepimus prieš perkant produktą. Plaukų šukos įvairovė leidžia kiekvienai moteriai pasirinkti geriausią variantą plaukams. Skeletinius šepetėlius gamina daugelis įmonių, siūlančių skirtingus modelius.

Daugelis pirkėjų atkreipia dėmesį į dvipusius modelius, kurie pasižymi funkcionalumu ir patogumu. Merginos patinka su guminėmis rankenomis. Toks produktas yra saugiai laikomas rankoje ir neslysta.

Skeletiniai plaukų šepečiai yra universalūs, nes juos pasirenka ilgų plaukų ir trumpų kirpimų savininkai, pavyzdžiui, bob. Šilto oro poveikiu dantys puikiai ištiesina plaukus.

Specialistas pasakys, kaip padengti plaukus su kaulų šukomis.

Išsamesnės informacijos apie kaulų šepetėlį galima sužinoti iš „New I“ perdavimo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys