Šukos

Plaukų šepetėlis

Plaukų šepetėlis

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Modeliai
 3. Kaip naudotis?
 4. Apžvalgos

Išlaikyti plaukų grožį ir blizgesį šiandien nėra taip sunku. Kosmetikos kompanijos gamina daugybę įvairių priemonių, kuriomis galite kasdien rūpintis plaukais. Taip pat svarbus plaukų priežiūros vaidmuo vaidina tinkamai pasirinktą šuką.

Savybės

Gerai prižiūrėti plaukai ir gražūs šukuosena visada atkreipė dėmesį. Tokios moteriškos išvaizdos detalės yra labai svarbios, todėl jos turėtų būti rimtai laikomos.

Iki šiol namų apyvokos prietaisų parduotuvėse galite rasti daug skirtingų prietaisų, kad būtų sukurtas įspūdingas stilius. Tai gali būti ištiesinimo ar garbanojimo garbanojimas, plaukų džiovintuvai su skirtingais purkštukais ir tt Tačiau tik nedaugelis žmonių prisimena, kad šie sudėtingi prietaisai neturės norimo efekto, jei negausite aukštos kokybės šukos.

Gerai žinomas gamintojas „Braun“ šiandien yra labai populiarus. Šio prekės ženklo produktai pasižymi prieinamomis kainomis ir aukščiausios kokybės produktais. Šios prekės ženklo naudingos ir funkcinės šukos turi didelę paklausą.

„Braun“ kokybės šepečiu galima išlyginti plaukus visą ilgį ir atkurti jų trapią struktūrą. Tokios funkcijos atsiranda dėl gydomojo poveikio, kuris yra beveik visuose šukos modeliuose.

Šiuolaikinio gyvenimo ritme moterų plaukai greitai praranda sveiką išvaizdą. Dažniausia problema yra statinė elektra. Jis gali išdžiūti plaukus ir padaryti jį nuobodu ir negyvas.

Ši problema ypač aktuali šaltuoju metų laiku, kai moterys turi dėvėti skrybėles, skrybėles, gaubtus ir tt Kiekvienas fashionista susidūrė su šiuo momentu bent vieną kartą savo gyvenime, kai, nuėmus dangtelį, jos plaukai įstrigo ant galvos arba pradėjo pakabinti skirtingų pusių. Tai ne tik kenkia plaukų struktūrai, bet ir labai erzina.

Naudodami „Braun“ jonizuojančią šuką galite pamiršti apie tokias problemas. Jonizacijos funkcija skirta greitai pašalinti statinius krūvius, kurie ilgainiui suteiks plaukams gražų blizgesį ir sveiką išvaizdą.

Toks įdomus ir naudingas prietaisas puikiai dezinfekuoja plaukus ir prisotina juos drėgme. Dėl to sruogos tampa lygesnės, lygesnės ir gražesnės.

Braun atjauninančios šukos turi šias teigiamas savybes:

 • Jų pagalba galite žymiai sustiprinti plaukų struktūrą;
 • Jie turi didelį gydomąjį poveikį;
 • Šukos dezinfekuoja plaukus;
 • Padarykite grandines labiau įtaigius ir sklandžius.
 • Susidurti su sausais plaukais.

Šiuolaikinės šukos su jonizacijos funkcija veikia įprastomis baterijomis. Jų skyrius yra ant plastikinės rankenos. Būtina įdėti naujas baterijas pagal instrukcijas.

Modeliai

Apsvarstykite išsamiau keletą populiarių „Braun“ šukų modelių. „Rave“ apžvalgos pirkėjai palieka funkcinį ir praktinį modelį „Satin Hair 7“ su funkcija „Iontec“. Šis šukas su aktyviais jonais yra unikalus, nes daugelyje konkuruojančių modelių jonai yra įterpti į pačią medžiagą, o „Satin Hair“ spinduliuoja juos dideliais kiekiais per specialias skyles.

Šis modelis yra aprūpintas minkštais dantimis, kurie šukavimo metu turi galvos odą. „Braun“ „Satin Hair 7“ ne tik šukuos plaukus, bet ir plečiasi, todėl ji tampa švelnesnė ir šilkesnė.

Šis modelis yra nedidelis, todėl visada galite jį pasiimti. Bet kuriuo atveju galite lengvai pataisyti plaukus arba užimtas darbo dieną.

Šukos su jonizacija Satin Hair 7 BR710 lengvai pašalina statinę elektros energiją. Greitai pamatysite šio modelio poveikį: plaukai taps daug minkštesni ir gauna natūralų blizgesį. Šiame modelyje yra besiūlių dantų su apvaliais antgaliais, kurie neplyšia plaukų, bet švelniai stumdosi ant jo.

„Braun Satin Hair“ turi minkštus pagalvėles, specialiai sukurtas jūsų galvos odai. Jie leidžia šukuoti plaukus švelniai ir be žalos. Promo video apie šį modelį, kurį siūlome ieškoti toliau.

Stulbinantis efektas turi kitą populiarųjį BR730mn modelį. Naudojant šią šuką yra labai paprasta. Neįmanoma nepastebėti jo mažo dydžio, kuris leis jums visada turėti naudingą prietaisą. Su šia šukomis galite užpildyti plaukus su reikiamu drėgmės kiekiu iš aplinkinio oro. Ši funkcija gali atgaivinti plaukus, suteikdama jiems ypatingą blizgesį ir spindesį.

Besiūlių dantų dėka galite saugiai rūpintis plaukais. Jie nepažeis plaukų odelių. Po ilgalaikio šio modelio naudojimo pastebėsite, kad jūsų plaukai tapo labai minkšti ir įprasti. Tai bus labai paprasta ir paprasta sukurti gražius ir įspūdingus šukuosena, nes garbanos „neprieštaraus“ jūsų veiksmams ir stumti.

Šis modelis yra labiausiai prieinamas kainos, nes jis yra mažos galios.

Šių įrenginių valymas yra labai paprastas. Visose šukos su dantų pagalvėlė yra nuimama. Galite bet kuriuo metu švelniai ištraukti maitinimo lizdą, nustumti jį ir nuplauti šepetėlį.

Visuose įrenginiuose yra automatinio išjungimo ypatybė. Tai labai naudinga, nes šukos piniginėje gali netyčia įjungti be jūsų žinios.

Visi jonizavimo šepečiai yra maitinami baterijomis. Jie ateina kartu su daugeliu modelių, tačiau juos galite lengvai pakeisti, jei jie pradeda sėdėti. „Braun“ šukos svoris nesukels jums diskomforto plaukų šukavimo procese - jie yra lengvi ir patogūs, todėl ranka nesijaučia. Visų produktų atvejai pagaminti iš patvarių ir ilgaamžių medžiagų. Paprastai naudojami tamsūs plastikiniai ir metaliniai įdėklai.

Jonai išeina iš specialaus purkštuko, kurį apšviečia nedidelis žalios šviesos. Gamintojas primygtinai rekomenduoja, kad šukavimo metu neuždenkite jo pirštu, nes tai gali turėti įtakos tinkamam ir efektyviam šepečio veikimui.

Kaip naudotis?

Gamintojo įrenginys turi būti naudojamas teisingai. Tai nepažeis jūsų plaukų ar šukos. Apsvarstykite kelias paprastas saugaus eksploatavimo taisykles:

 • Dėžutėje su kiekviena šukos yra instrukcija. Nejunkite prietaiso, kol nesusipažinsite su juo ir nematysite jo funkcionalumo.
 • Šie šepečiai nerekomenduojami mažiems vaikams ir žmonėms su psichikos negalia.
 • Saugokitės akumuliatoriaus energijos. Tai būtina, kad būtų išvengta nemalonaus incidento įvykio.
 • Niekada nenaudokite Braun jonizuojančios šukos kartu su plaukų džiovintuvu! Tai gali sukelti rimtą džiovinimą, kuris sukelia trapius plaukus.

Rekomenduojama įrenginį valyti minkštu skudurėliu. Tiesiog atjunkite pagalvę nuo pagrindinio korpuso. Dantys gali būti plaunami paprastu, šiltu muiluotu vandeniu. Nereikia kreiptis į agresyvius ir alkoholį turinčius junginius. Tai tiesiog nėra būtina. Surinkite visas dalis tik tada, kai jos yra visiškai sausos.

Tokiam naudingam įrenginiui reikia kasdien nesudėtingos priežiūros. Paprastai nuvalykite paviršių ir pašalinkite plaukus nuo dantų.

Apžvalgos

Šiandien daugelis ponios kreipiasi į daugiafunkcinius ir sveikus Braun šepetėlius. Jie paaiškina savo pasirinkimo norą išlaikyti plaukų grožį. Ponios teigia, kad tokių įrenginių naudojimas yra nuostabus. Jis ateina po kurio laiko.Daugelis klientų pastebėjo, kad jų garbanos atrodė kaip tikras subtilus šilkas.

Pastebėta, kad jaunos ponios ir šukos su jonizacijos funkcija tarnavimo laikas. Keli metai reguliariai naudojami, šepečiai neveikė blogiau. Tokių dalykų suskirstymas yra labai retas, jei jie yra tinkamai saugomi ir prižiūrimi. Paprastas atvejis gali apsaugoti įrenginį savo piniginėje ir atskirti jį nuo kitų objektų.

Su tokiomis šukomis, kad naujas gražus šukuosena tapo daug lengviau. Skirtingų amžiaus grupių moterys teigia, kad jų plaukai tapo ne tik švelnesni, bet ir paklusni.

Daugelis merginų įsigyja firminius prietaisus, kad sukurtų laminavimo efektą. Braun jonizuojančioji šukos gali sukelti panašų poveikį, tačiau tam reikia naudoti reguliariai ir kasdien.

Kai kurioms jaunoms moterims šie prietaisai atrodė gana sunkūs, nors jų svoris nėra didelis.

Vartotojai nesugebėjo atkreipti dėmesio į sklandžių, apvalių, minkštų dantų masažo efektą. Jie suteikia kraujo tekėjimą į galvą šukavimo procese, kuris sukelia malonių pojūčių jūrą. Jie nekenkia odai: nelieskite ir nedirginkite.

Buvome patenkinti klientais ir „Braun“ prekės ženklo kainodaros politika. Bet kuriai piniginei galima pasirinkti firmines šukes su jonizacijos funkcija. Galite įsigyti nebrangų modelį 1500 rublių ar daugiau už 3000 rublių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys