Šukos

Šukos paryškinimui

Šukos paryškinimui

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai yra ir kaip ji vadinama?
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Rūšis
 4. Kaip naudotis?
 5. Prekiniai ženklai
 6. Apžvalgos

Merginos labai dažnai nori kažką pakeisti savo išvaizda. Atnaujinkite ir atnaujinkite vaizdą, padedant dažyti plaukus. Daugelis grožių paryškina, nes šis dažymo metodas leidžia pakeisti savo išvaizdą. Šepečiai, skirti pabrėžti, padės atskirai dažyti, be specialistų pagalbos.

Kas tai yra ir kaip ji vadinama?

Šis priedas yra pagamintas iš plastiko. Šukos vienoje pusėje yra plati dantys, kita - smaili. Ši neįprasta forma leidžia lengvai pasirinkti būtinas plaukų dalis su aštriu galu, taip pat tolygiai dėti dažus ant pluoštų plačiais dantimis. Kiti modeliai taip pat parduodami, tačiau reikšmingų skirtumų nėra.

Plaukų šepečiai, skirti profesionaliems kirpėjams išryškinti, retai naudojami. Jie labiau skirti naudoti namuose.

Šukos paryškinimui yra labai svarbi priemonė. Šiam procesui reikia vienodų dažų padengimo ant atskirų sričių, kurios turi būti vienodo atstumo viena nuo kitos, taip pat turi būti vienodo pločio. Jei laikysis šios taisyklės, paryškinimo procesas bus atliktas teisingai.

Šiandien yra įvairių modelių, turinčių skirtingus pavadinimus. Šukos „tvora“ naudojama pabrėžti sruogas. Ji gavo šį pavadinimą dėl neįprastos formos.

Jis turi asimetriškų dantų, kurie išoriškai primena Kremliaus tvoros viršūnę.

Kitas šukos tipas yra kabliukai. Tokie įrankiai turi retų dantų, kurie padeda sukurti skirtingo pločio kryptis norimam rezultatui pasiekti.

Privalumai ir trūkumai

Išryškinantis šukas turi daug privalumų, iš kurių svarbiausia yra užtikrinti vienodą gijų paskirstymą. Dėl to, kad yra kablio ar dantų, ant šukos lieka vienodo pločio ir storio garbanos. Po atskyrimo, kryptis reikia išimti iš kitos pusės, tada paimti foliją ir dažyti garbaną.

Svarbų vaidmenį atlieka vienodas dažų pasiskirstymas plaukuose. Dėl šio įrankio gaunama ta pati ir vienoda spalva.

Neginčijamas pranašumas yra prieinama kaina. Plaukų šepetėliai iš garsių prekių ženklų kainuoja nuo 50 iki 300 rublių, o išvykimas į specialisto išvaizdą kainuos daug daugiau.

Daugelis merginų žino, kad gana sunku išskirti save, nes dažai turi būti naudojami vienodai. Vien tik su šia užduotimi sunku susidoroti, geriau pasimokyti iš šeimos narių arba pakviesti draugą.

Paprastai profesionalūs kirpėjai nenaudoja tokio pobūdžio įrankių dažymo metu. Jų pasirinkimas nėra pagrįstas tuo, kad šukos yra blogos ar nenaudingos. Paprasčiausiai, jie jau gali sukurti vienodas kryptis akimis, nenaudodami laiko papildomų įrankių naudojimui.

Rūšis

Šiuolaikinė šukos įvairovė paryškinimui leidžia jums rasti patogiausią ir patogiausią variantą. Šukos kastuvas yra labai populiarus. Išvaizda atrodo kaip mažas kaušelis, nes kraštas, ant kurio yra gvazdikėliai, yra šiek tiek sulenktas aukštyn.

Dažnai merginos pirmenybę teikia dažymo įrankiui, vadinamam striptizo.Šis modelis turi dvi dalis: vienoje pusėje yra dantys ir atviros ertmės, antroji - antgalių forma, skirta patogiam dažų naudojimui garbanomis.

Šis įrankis puikiai tinka trumpo ar vidutinio ilgio plaukų dažymui. Verta pirkti pradedantiesiems, kurie dar neturi ryškių įgūdžių.

Plaukų šepetėliai su retais dantimis pasirenka mergaites su trumpais plaukais. Tai idealiai leidžia ne tik sukurti išsiskyrimą, bet ir švelniai parinkti reikiamus garbanos dažymui.

Masažo modelis netinka melirovaniyu, bet taip pat būtina turėti aplink jus, nes prieš šią procedūrą plaukai turėtų būti šukuoti. Masažo modelis idealiai tinka užduoties vykdymui, išlaikant sveikų plaukų minkštumą ir pūkuotumą.

Kaip naudotis?

Dažymo procesas su specialiu šukavimu namuose yra paprastas.

Jis turėtų būti pagamintas pagal šį algoritmą:

 • Jei norite sušvelninti plaukus, reikia sumaišyti reikiamą kiekį deguonies ir mėlynos spalvos miltelių, kad susidarytų vienalytė masė.
 • Prieš dažant plaukus reikia kruopščiai šukuoti.
 • Naudodami paryškinimo įrankį pasirinkite spalvas, kurios turi būti spalvotos.
 • Ant šukos turėtų būti taikomas nedidelis dažų kiekis ir dažai kruopščiai ir tolygiai kiekvienas garbanojimas.
 • Dažai turi būti palikti plaukams apie 10 minučių - pusvalandį. Laikas priklauso nuo norimo rezultato. Šviesesnis atspalvis, kurį norite gauti, tuo ilgiau verta išlaikyti dažus ant plaukų.
 • Po dažymo reikia gerai nuplauti dažus šiltu vandeniu.
 • Būtina apdoroti sruogas atkuriamu balzamu.

Tačiau kiekvienas modelis turi savo savybes, todėl yra niuansų naudojant vieną ar kitą šuką.

Pvz., Šešėlis naudojant „tvoros“ šuką bus toks:

 • Jūs turite pradėti kurti vieną plati juostą, kuri bus vienoda pločio kampui.
 • Pasibaigus krypčiai, kuri bus nudažyta, turėtumėte šukuoti, naudodami „iš apačios į viršų“ principą.
 • Dėl šio veiksmo dalis plaukų bus ant viršutinių dantų, o kita - ant apatinių dantų.
 • Naudodami pirštą, turite laikyti šiuos du lygius ir švelniai nuvalyti foliją po viršutiniais dantimis, nudažyti ir suvynioti į foliją.

Padas yra paprastesnis ir patogesnis naudoti:

 • Pirmiausia reikia atskirti plauko dalį, kad būtų paryškintas.
 • Ašmenys su dantimis turi būti išdėstyti šalia plaukų šaknų.
 • Švelniai pastatykite dažus šepečiu, o ašmenį perstumkite lygiagrečiai šepečiai.
 • Ši procedūra turėtų būti atliekama su kiekviena kryptis.

Trumpiems plaukams nuėmėjas yra idealus įrankis, kuriam reikalingas konkretus algoritmas:

 • Įdėkite antgalį ant šukos dalies, kurioje yra gvazdikėliai.
 • Dažai dažykite ant antgalio.
 • Nuimkite antgalį ir greitai nuo šaknies iki galo, kad sulaikytumėte šukos dalį dantimis.
 • Dažant dažus, būtina kruopščiai nuplauti dažus, gerai išdžiovinti ir šukuoti ją masažo šukos pagalba.

Toliau pateiktame vaizdo įraše galima peržiūrėti iliustracinį šukos naudojimo išryškinimo procesą:

Prekiniai ženklai

Įžymūs prekės ženklai, padedantys profesionaliems kirpėjų įrankiams, siūlo platų patogių ir praktiškų dažymo įrankių asortimentą:

 • Vokietijos kompanija „Dewal“ siūlo stilingą modelį su kabliukais, kuris idealiai tinka plaukų sruogų dažymui be specialių įgūdžių. Šukos yra su dviem eilėmis kablių. Jie yra skirtingais atstumais.

Įprastoje zonoje yra dažni dantys, o garbanoms padalinti naudojamas aštrus galas.

 • Belgijos prekės ženklas „Sibel“ savo fanams pristatė mentelę, kad supaprastintų dažų dažymo namuose procesą. Ispanijos kompanija „Eurostil“ gamina šiuolaikinius nuėmiklius, gumines skrybėles ir praktines pleistras.
 • „Harizma“ prekinis ženklas visuomenei pristatė prabangų nailono modelį su dantimis trijose pusėse.
 • Daugelis stilistų yra susipažinę su „L'Oreal“ produktais. Ji siūlo su dažais specialų ekspertinį modelį, kurį sudaro trys dantys. Jie turėtų būti užpildyti dažais, tada padėkite įrankį statmenai atsišakojimui, o nuo šaknų iki plaukų galų galite pradėti pabrėžti minkštais ir sklandžiais judesiais.

Apžvalgos

Merginos palieka daug atsiliepimų apie šuką. Kartais jie nustebina nenuoseklumu. Tačiau kiekvienos priemonės pasirinkimas yra individualus, nes būtina atsižvelgti į plaukų struktūrą, ilgį ir storį.

Pradedantiesiems pabrėžiant, kad mokymasis naudoti tokį šuką trunka šiek tiek laiko. Specialistai yra įsitikinę, kad dažymo šukos yra labai patogios ir praktiškos, tačiau vis dar naudojasi įprastomis klasikinėmis priemonėmis.

Daugelis merginų patiko modeliui, vadinamam „tvora“. Ji puikiai atskiria kryptis. Jie pasirodo lygūs ir identiški, nereikalauja papildomo koregavimo.

Daugelis merginų teigiamai kalba apie stypere, bet geriau ne patys daryti spalvą, bet pakviesti draugą. Svarbus šio modelio trūkumas yra tai, kad jis netinka ilgoms garbanoms.

Daugelis pirkėjų šukos paryškinimui buvo patenkinti rezultatu ir įrankiu. Jums reikia šiek tiek praktikos ir kantrybės, ir ši šukos taps jūsų būtinu asistentu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys