Šukos

Šukuosena suteikia plaukams tūrio

Šukuosena suteikia plaukams tūrio

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Modeliai ir medžiagos
 3. Elektros prietaisai
 4. Kaip naudotis?

Merginos, turinčios plonus plaukus, dažnai bando pasiekti sodrus plaukus. Jei pasirenkate tinkamą šuką, kad suteiktumėte tūrio, galite lengvai padaryti norimą stilių.

Savybės

Ne kiekvienas kirpyklų įrankis tinka kuriant prabangią šukuoseną. Prietaisas turi būti parenkamas pagal garbanos struktūrą ir ilgį.

Norint pasiekti bazinį tūrį, merginos, turinčios trumpą šukuoseną, yra geriau su apvaliu šepečiu ir plaukų džiovintuvu. Procedūra turi būti atliekama su pusiau sausais plaukais.

Ilgaplaukis grožis turi būti atsargesnis su apvaliais plaukais - juose gali būti įsipainioję tokie plaukai, kad turite naudoti žirkles. Todėl klojimas geriau gaminti naudojant masažinį šepetėlį.

Siekiant pagreitinti procesą ir apsaugoti plaukus nuo neigiamo plaukų džiovintuvo poveikio, padės putų, gelio ar kitų formų kūrimas.

Modeliai ir medžiagos

Parduotuvėse yra visiškai kitokios šukos. Kuris pasirinkti - jums reikia nuspręsti pats. Kiekvienas šio kirpyklų modelio modelis ir funkcijos. Rasti geriausius įrankius plaukams, galite pasiekti didelį šukuoseną net namuose.

 • Skeletiniai plaukų šepečiai turi visą darbo paviršių. Dėl šios priežasties plaukai nesikaupia, o džiovinimas yra švelnesnis. Jie geriausiai tinka ilgoms garbanoms kloti ir baziniam tūriui.
 • Įvairių skersmenų ir įvairių medžiagų slydimas leidžia jums padaryti nuostabų šukuoseną bet kokio tipo plaukams.
 • Masažo šepečiai turi mažus rutulius prie kaiščių galų. Jie pagerina galvos odos kraujotaką, todėl stiprina plaukų folikulus.
 • Klojimo metu neįmanoma padaryti be visų rūšių šukutės. Kai kurie padeda padaryti gražią atsiskyrimą, kiti - puikiai išlyginti grandinę, ir kiti - padaryti šukuoseną.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ką įrankis pagamintas.

Natūralios medžiagos

Geriausia, jei šukos bus pagamintos iš natūralių medžiagų. Natūralių šerių šeriai ne tik padeda sukurti erdvinį stilių, bet ir rūpinasi plaukais. Su šiuo įrankiu garbanos tampa minkštos ir blizgios. Taip pat gerai veikia plaukus ir medieną. Ilgą laiką negalima naudoti tik tokios šukos. Kai tik ant medžio paviršiaus atsiranda įtrūkimų, reikia keisti kirpyklą.

Populiarumas yra šukavimas ant bambuko pagrindo. Toks dalykas yra labai lengvas, todėl klojimas namuose yra supaprastintas. Tai ypač tinka mergaitėms, kurioms tuo pačiu metu sunku prisitaikyti prie šukos ir plaukų džiovintuvo.

Dirbtinės medžiagos

Plastikiniai įrankiai yra lengvai naudojami ir pigesni nei kiti. Jei pasirinksite sau optimalų modelį, šukas bus būtinas daugelį metų. Tačiau rekomenduojama su juo naudoti plaukų džiovintuvą su jonizacijos funkcija arba antistatiniu purškikliu, nes plastikas stipriai elektrifikuoja plaukus. Dabar parduotuvių lentynose galite rasti šuką su turmalino danga - alternatyvą paprastiems plastikiniams įrankiams, kurie leidžia pašalinti šį nemalonų momentą.

Apvalūs šepečiai, kurių darbinis paviršius yra pagamintas iš keramikos, kruopščiai apdoroja plaukus, nes įrankis jų neperkrauna ir perkaitina.

Vienas iš naujų kirpyklų priedų modelių yra šukos, pagamintos iš silikono. Jos daugiapakopės smeigtukai pažodžiui stumdosi virš garbanos, švelniai atskiriantys plaukus. Šis įrankis gali būti šukuoti plaukai iš karto po plovimo.

Nerekomenduojama naudoti metalinius įrenginius. Dantys pažeidžia galvos odą, šukas greitai įkaista ir suteikia plaukams papildomą šilumą, kuris kenkia jų sveikatai.

Elektros prietaisai

Prietaisas, jungiantis plaukų džiovintuvą ir šuką, labai supaprastins erdvinio stiliaus kūrimą. Plaukų džiovintuvas-šepetys ypač patiks toms mergaitėms, kurioms sunku namuose prisitaikyti prie savo šukuosenos kūrimo.

Dėl bazinio tūrio yra specialus valymo antgalis. Šis prietaisas gali naudoti visą sąžiningą lytį, nepriklausomai nuo plaukų tipo. Fen-šukos gali lengvai susidoroti su nepaklusniais, sunkiais ar banguotais garbanomis.

Kaip naudotis?

Plaukų šaknis galima pridėti prie šukos įvairiais būdais. Svarbiausia - pasirinkti tinkamą kirpimo įrankį.

Plaukų džiovintuvas

Plaukų džiovintuvas ir valymas padės pasiekti vešlią plaukų dalį. Po šampūno:

 • šiek tiek sausų plaukų;
 • šukuokite nedidelę dalį ir, kiek įmanoma, pakelkite jį šepečiu;
 • taikyti šepetėlį plaukams, statmenai garbanai;
 • tuo pat metu plaukų džiovintuvas ir šukos palaipsniui pereina link patarimų.

Visi šie veiksmai kartojami visose kitose srityse. Ji turėtų prasidėti nuo kaklo, apdaila - viršuje.

Žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau.

Nachosas

Radikalus tūris gali būti pasiektas naudojant krūvą. Norėdami tai padaryti, naudokite ploną šuką su dažnais dantimis ir ilga rankena. Jei norite teisingai atlikti šukuoseną, turėtumėte sekti keletą rekomendacijų:

 • atskirti kiekvienos garbanos storį ne daugiau kaip 2-3 cm;
 • manipuliavimo metu kryptis turi būti tvirtai ištempta statmenai galvai;
 • stilius daromas ant švarių ir sausų plaukų;
 • „Nachos“ tęsis ilgiau, jei tai daroma apskritais judesiais;
 • taip, kad šukuosena atrodytų tvarkinga, palikite nedidelę liniją be plaukų.
 • po procedūros, šukuosena turėtų būti šiek tiek išlyginta natūraliu šerių šepečiu, stengiantis netrukdyti dizainui.

Priešingai visuotiniam įsitikinimui dėl balų pavojaus, jis yra visiškai saugus, jei pasirenkate tinkamą įrankį ir laikotės visų bazinio tūrio kūrimo rekomendacijų.

Klojimas turėtų būti atliekamas tik ant švarių ir džiovintų plaukų. Nepriklausomai nuo bazinio tūrio suteikimo būdo, mes neturime pamiršti apie specialias plaukų apsaugos priemones. Nepasitikėkite reklama, kuri žada plonus plaukus paversti storu plaukų galvu. Plaukų struktūra yra iš anksto nustatyta nuo gimimo ir negali būti keičiama jokiais dirbtiniais metodais, tačiau labai svarbu nepažeisti kokio pobūdžio.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys